Jump to content

Vand BMW 525d E60


siminica

Recommended Posts

vand 525 e60,fabricatie MAI 2004 culoare:negru,diesel 180.000 km,primul proprietar in tara.

-pdc fata spate

-xenon

-jante 18 originale

-webasto (programabil)

-senzori ploaie

-senzori lumina

-oglinzi pliabile electric,heliomate,incalzite+pachet lumini

-volan reglabil electric+comenzi

-pilot automat

-climatronic

-navigatie mica

-incalzire scaune fata

-ASC

-DSC

-sistem audio cu 9 boxe

-scaune electrice cu memorie stanga dreapta

-geamuri electrice

-cutie viteze automata 6+1

-kit telefon in cotiera

-tapiserie piele

-trapa

-oglinzi make-up iluminate

-bancheta incalzita

-sac ski

-roata de rezerva noua+trusa scule si trusa prim ajutor deasemenea noi

-Carte service la zi

-3 chei

-toate manualele+DVD NAVIGATIE pentru europa de vest(original)

-ulei+filtre(aer,ulei,motorina) schimbate

-ulei+filtru CV schimbate la 160.000 km

ETC

variante egale sau mai ieftine

 

 

0767.541.080 Cristian

post-7559-1252621699_thumb.jpg

post-7559-1252621721_thumb.jpg

post-7559-1252621733_thumb.jpg

post-7559-1252621747_thumb.jpg

post-7559-1252621756_thumb.jpg

post-7559-1252621765_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

12-13 mii nu o dau pt simplul fapt ca masina are destule optiuni.12-13 mii este unul cu cutie manuala fara piele si fara multe altele.nu vand masina pt faptul ca are vreo problema,pur si simplu vreau sa o schimb.plus de asta nu am nevoie urgenta de bani ca sa o dau pe bani de nimic.masina este adusa acum aproape 2 ani din germania si avea 155.000 km iar acum are 180.000 deci f mult nu am mers cu ea.nu am spus ca vreau 19.000,sunt dispus sa negociez.stiu ce vand si nu am de gand sa pacalesc pe cineva.asta este masina cine,este interesat poate sa sune,sa vina sa o vada si daca este hotarat negociem.plus ca accept si schimburi cu alte masini.iar in ceea ce priveste pretul aceleasi masini cu aceleasi optiuni cam la pretul asta se invarat
Link to comment
Share on other sites

pai la 6-7 mii iei din 2002.. voi inca nu ati inteles ca pretul pietii e facut de samsari ? Nu conteaza cat valoreaza masina daca samsaru vinde cu 12-13 mii in targ.. majoritatea de acolo o sa-si ia numai 1% sa zicem un pasionat de aici de pe forum sa cunoasca foarte bine masina si sa isi permita sa dea atat. stiind ca daca imediat vrea s-o vanda o s-o vanda la pretul samsarilor.. cam asa sta treaba.
Link to comment
Share on other sites

1.da,sunt braduleti.nu stateau acolo de obicei.i-am bagat acolo pt a face poze.nu stiu cat de eficienta este solutia nu am incercato,nu mi-am dat seama :)

 

 

2.eu nu sunt samsar.pe autovit cam asta este pretul la masina,cu tot cu optiuni.nu stiu daca persoanele care o vand sunt samsari......incercati sa nu va mai uitati la caroserie,uitati-va la optiuni.adevarat,E60 se gaseste la 12-13 mii dar fara optiuni :lol:

Link to comment
Share on other sites

Fara suparare, dar daca E60-ul asta merita doar 12-13 mii, inseamna ca al tau mai mult de 6-7 mii nu merita... Eu zic ca la dotarile pe care le are un pret corect ar 15-16 mii... :)

Sa zica mersi daca ia 5000 pe E46

 

Frumoasa si optionata masina.

 

Bafta la vanzare!

Edited by alexandru_83
Link to comment
Share on other sites

bonus mai am 2 oglinzi heliomate si un senzor de parcare :) si daca ma fortez unpic mai gasesc si capiile dupa actele de germania.brieful etc asta ca sa eliminam alte suspiciuni.deci detin toate actele masinii de cand a plecat din germania pana in prezent inclusiv caietul de service plus toata hartogaraia
Link to comment
Share on other sites

pai la 6-7 mii iei din 2002.. voi inca nu ati inteles ca pretul pietii e facut de samsari ? Nu conteaza cat valoreaza masina daca samsaru vinde cu 12-13 mii in targ.. majoritatea de acolo o sa-si ia numai 1% sa zicem un pasionat de aici de pe forum sa cunoasca foarte bine masina si sa isi permita sa dea atat. stiind ca daca imediat vrea s-o vanda o s-o vanda la pretul samsarilor.. cam asa sta treaba.

Aham, deci a ta valoreaza doar cu o mie de euro mai putin decat asta sa inteleg... :) La tine toate masinile valoreaza putin ca e criza si ca preturile le fac samsarii, numai a ta isi pastreaza pretul... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.