Jump to content

e 46 2003 M D


BOLY.

Recommended Posts

:) :lol:

masina la exterior nu mai arata asa de bine pentru ca aceasta natie de nenorociti (pe aici pe unde salasluiesc eu) au facut un sport national din a zgiria masinile si a face diferite "opere de arta " pe usi......sa ma explic

1: mi-au furat ambele oglinzi (geamurile)

2: am gasit oglinda stinga rupta pur si simplu

3:mi-au furat capacul de la rezervor (cind eram la mare)

4: partea stinga zgiriata de 2 ori din spate pina in fata

5: partea dreapta, ambele usi plina de lovituri (tabla s-a dus inauntru) deoarece nenorocitii cind se dau jos din masina lovesc cu usa lor masinuta mea fuuuuuuuuuuuuuckkkkkkkkkkkk all of this people ......

6: bara din fata cu mici lovituri in spate nu au cum pt ca am cirlig

 

masinuta asta e luata cu sudoare multa si a fost visul meu de a avea un bmw....ginditi-va cum ma simteam cind gaseam masina in acel hal........

si inca o mica istorioara: masina mi-a fost adusa de un asa zis "PRIETEN " din Olanda......eu , recunosc, ca un bou, nu am fost cu ea la casa sa ii fac un check.......si dupa ceva timp am aflat cu stupoare ca masina are ceva km in plus fata de ceea ce pune in bord......in fine asta e data viitoare voi fi mai atent :lol: :) :D

 

am pus o poza si cu cei 2 catei ai mei...cel mai mic si alb e THE GREAT BOLY ! :)

post-28912-1252844060.jpg

post-28912-1252846358_thumb.png

Edited by bolyboly
Link to comment
Share on other sites

S-o porti sanatos ! Hai in Romania si nu o sa-ti mai fie chiar asa zgariata, chiar daca suntem cum suntem aici se intampla ceva mai rar chestii din astea.

 

 

as veni si miine dar mai am de platit rate .....la bemveu :) :lol: :lol:

 

imediat o sa pun mai multe poze ....se lucreaza 1

Edited by bolyboly
Link to comment
Share on other sites

sa vedem amu......

apropo, am fost luna trecuta acasa si fratele meu are o pisica tunata 325 pack m etc....cum nu aveam masina cu mine am mers cu a lui.....

mi-a ramas gindul la benzina si ma gindesc deja sa fac un schimb cu un 323, 325 acelasi model cu a mea....sa vedem daca gasesc ceva pe aici.....

post-28912-1252846934_thumb.jpg

post-28912-1252847002_thumb.jpg

post-28912-1252847156_thumb.jpg

post-28912-1252847186_thumb.jpg

post-28912-1252847256_thumb.jpg

post-28912-1252847418_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pai imi pare rau sa te dezamagesc, dar nu ai absolut niciun element din pachetul M, nici la exterior, nici la interior. Si da jos emblema aia de pe portbagaj, arata urat. :)

 

e data jos ca e o emblema de cacao pe care o gasesti si in talcioc.......nu era pusa de mine.......nu stiu daca au gresit cartea, e ceea ce scrie acolo

Edited by bolyboly
Link to comment
Share on other sites

multam........amu sunt eu innebunit dupa coupe

deocamdata nu stiu ce s fac......sa o schimb cu un benzinar cu un tunning dragut, simplu sau sa investesc in ea.........

ufffffff, ma dispera fumul in spate cind ii dau talpa....si asta e unul din motive :) :lol: :lol: :) :D :) :)

Edited by bolyboly
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Deci, ma gindesc foarte serios sa fac ceva cu masinuta mea, inclusiv sa o incediez......M-AM SATURAT , va spun cu mina pe inima :) :lol: :)

cind am cumparat-o am inchiriat un loc intr-un garaj pentru a o proteja.....in prima poza veti vedea cum a iesit din garaj.....de intrat a intrat intacta

nenorocitul care a facut asta, un mexican, si-a facut progamare la dentist, a avut mare nevoie

 

in a doua poza veti vedea cum am gasit-o azi dimineata in parcarea unde muncesc, nimeni nu stie nimic, nu a vazut nimic........in conditiile in care cu doua saptamini in urma am scos-o din service tot pentru o lovitura in spate

ii dau foc , imi iau banii de la asigurare si imi iau un jaf sa ma duc la munca .....un BMW cred ca in alta viata

M-AM SATURAT !

post-28912-1257345548_thumb.jpg

post-28912-1257345580_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Spaniolii si italienii au o baoala cu masinile, le ciondanesc fara mila, daca nu e loc in parcare nu-i nimic ei isi fac fara nici o jena impingand masina altuia. In Italia am vazut live astfel de chestii.

 

O cunostinta de-a mea din Italia are vre-o 3 masini tari dar cu nici una nu iese la munca. Foloseste un Clio Sport da model mai vechi de prin 2000. In garaj un Audi RS4 un Porsche 911 Targa din '92 si o Lancia Delta Integrale. Merge cu Prosche la meciurile lui AC Milano si cu Audi si Lancia iese pe circuit.

 

Deci asta e solutia sa iti faci vitrina de masini :)

 

Frumoasa masina, ce pot sa zic, sper sa ai mai multa bafta de acum.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

va rog frumos, va cer o parere sincera si la subiect.......

am gasit sa fac un schimb ....a mea 320D, sedan cu acel coupe de mai jos care e benzinar.....nu stiu ce sa fac mai ales ca masina nu are aceleasi optionale ca la a mea......voi ce credeti !?!?!? :)

a mea este 10 / 2003

a lui 03 / 2001....320 i xenon, senzor de ploaie, jante pe 16 " etc........

ce nu imi place la ea e ca nu are scaune ca ale mele, nu are comenzi pe volan....

post-28912-1259242764_thumb.jpg

post-28912-1259242784_thumb.jpg

Edited by bolyboly
Link to comment
Share on other sites

mie imi place 2,2-ul ca motor. nu e foarte mare diferenta fata de 320d ca forta , dar te simti altfel in benzinar.

comenzile pe volan oricum nu se puteau folosi, ca vad ca are un cd alpine, nu unitatea originala. sau daca vrei neaparat, faceti schimb de volane :) dupa ce faceti de masini.

cat despre scaunele sport.....eu am pe masina mea cum ai tu pe 320d, dar am mers ceva si cu una cu scaune normale....in afara de estetic zau ca nu am simtit vreun avantaj al scaunelor sport. acum, tu stii la ce poti renunta si la ce nu

Link to comment
Share on other sites

mie imi place 2,2-ul ca motor. nu e foarte mare diferenta fata de 320d ca forta , dar te simti altfel in benzinar.

comenzile pe volan oricum nu se puteau folosi, ca vad ca are un cd alpine, nu unitatea originala. sau daca vrei neaparat, faceti schimb de volane :) dupa ce faceti de masini.

cat despre scaunele sport.....eu am pe masina mea cum ai tu pe 320d, dar am mers ceva si cu una cu scaune normale....in afara de estetic zau ca nu am simtit vreun avantaj al scaunelor sport. acum, tu stii la ce poti renunta si la ce nu

 

Este o diferenta, in scaunele sport iti stau mai bine rinichii in curbe + genunchii nu-ti obosesc, ai perna reglabila.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.