Jump to content

[Vand] piese din dezmembrari e 36 318 is si e 46 318i la preturi mici


Recommended Posts

cotul cu surubul de aerisire care duce la vasul de expansiune cu tot cu furtun il ai ?Pret/?

 

salut

 

este furtunul. pret 70 lei. la mai multe piese primesti reduceri.

 

0768414929

 

 

salut diferentialul de pe 1.8i la ce bani?

 

salut

 

pretul este de 600 lei, daca mai ai nevoie si de alte piese negociem, sunt interesat sa vand si tu sa cumperi, suna ma si vedem cum facem sa fie bine pt amandoi. 0768414929

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 739
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

regulatorul de relanti ce pret are ?

radiatorul in ce stare este ?

thx

318 i e46 1999 87kw.

 

salut, sunt ambele piese in stare perfecta. radiatorul acum l am dat jos de pe masina, iar regulatorul de relanti trebuie sa mi dai un link de pe real oem ca sa il descopar. cand le identific iti spun si pretul ca sa fi interesat sa le cumperi

Link to comment
Share on other sites

318 i e46 1999 87kw,ma intereseaza si pe mine valva disa,mecanismul de la geamul electric din usa din dreapta,fara motoras,furtunul care pleaca de la debitmetru in motor,semnalizatoare albe.niste preturi,te rog si pm daca se poate. Edited by danybmw
Link to comment
Share on other sites

318 i e46 1999 87kw,ma intereseaza si pe mine valva disa,mecanismul de la geamul electric din usa din dreapta,fara motoras,furtunul care pleaca de la debitmetru in motor,semnalizatoare albe.niste preturi,te rog si pm daca se poate.

 

 

salut. pt valva disa da mi un link de pe realoem sau cod piesa stiu ca am dat ceva dar nu stiu daca valva disa sau altceva. furtunul este semnalizatoare albe nu am, macaraua se vinde integral

Link to comment
Share on other sites

m am hotarat sa dezmembrez pisica. caroseria 4 usi provine de la 318 tds iar motorul este 1.8 is.

interior piele alb-gri, trapa electrica, dublu climatronic, geamuri electrice fata, oglinzi electrice incalzite, 2 airbag-uri, jante pe 15, proiectoare, etc.

an 1997. se poate vinde si integral pt cine se ocupa cu dezmembrari daca se ajunge la un pret rezonabil.

preturile le voi pune pentru fiecare solicitare in parte, asa ca nu pot enumera acum preturi, poate zilele urmatoare daca am mai mult timp

 

pt.e36 rezistenta de pe electroventilator.mersi

Link to comment
Share on other sites

m am hotarat sa dezmembrez pisica. caroseria 4 usi provine de la 318 tds iar motorul este 1.8 is.

interior piele alb-gri, trapa electrica, dublu climatronic, geamuri electrice fata, oglinzi electrice incalzite, 2 airbag-uri, jante pe 15, proiectoare, etc.

an 1997. se poate vinde si integral pt cine se ocupa cu dezmembrari daca se ajunge la un pret rezonabil.

preturile le voi pune pentru fiecare solicitare in parte, asa ca nu pot enumera acum preturi, poate zilele urmatoare daca am mai mult timp

 

pt.e36 rezistenta de pe electroventilator.mersi

 

salut, s-a vandut cu totul electroventilatorul

Link to comment
Share on other sites

salutare

ai cumva pachet exterior deasupra usilor, normal, nu cromat

ce pret ar avea?

multumesc!

 

salut

 

este cel negru. stiu ca partea stanga la masina mea a sarit si nu am verificat daca mai e bun sau nu. insa verific si revin cu un raspuns cu starea lui si pretul.

 

cel de pe partea soferului este putin stramb, se indreapta cu mana si nu e nici o problema. daca mai esti interesat le fac maine seara poze si le pun impreuna cu pretul

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.