Jump to content

[Vand] piese din dezmembrari e 36 318 is si e 46 318i la preturi mici


Recommended Posts

  • Replies 739
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

far dreapta mai este? pret?

 

 

salut. nu mai este

brate fata ai? si un pret te rog

 

sunt bratele insa nu stiu nimic de starea lor. daca esti dispus sa le pui alti pivoti atunci te pot ajuta cu placere

 

si un pret?

 

200 AMBELE BRATE

 

 

proiector stanga fata mai este?

 

NU MAI AM PROIECTOR.

Link to comment
Share on other sites

salut, bandourile interioare de la usi fata-spate daca le mai ai? (cele mahon, nu ma intereseaza bandoul de la bord nici cel de la schimbator, nici nuca, vreau doar cele de la usi fata-spate), un pret si daca accepti si schimburi cu alte culori (ale mele sunt un gri)
Link to comment
Share on other sites

salut, bandourile interioare de la usi fata-spate daca le mai ai? (cele mahon, nu ma intereseaza bandoul de la bord nici cel de la schimbator, nici nuca, vreau doar cele de la usi fata-spate), un pret si daca accepti si schimburi cu alte culori (ale mele sunt un gri)

 

trimite poze cu ale tale si daca nu mi plac vedem cum facem cu banii

 

 

termostatul la masina este recondat sa il schimbi cu unul nou, ce costa in jur de 150 lei

 

nu vad legatura postului tau. poate ca trebuia sa scrii altcuiva nu? se mai intampla.

Link to comment
Share on other sites

ma intereseaza un regulator de ralanti,regulatorul de presiune din rampa si tevile de alimentare cu benzina:tur-retur.Imi poti oferii niste preturi?

 

salut

regulator relanti 150 lei, cel de presiune in rampa am nevoie de un cod ca sa l identific si sa pun pret, si in functie de asta vedem si cu tevile cum facem. le vrei pana in spate la rezervor sau care?

Link to comment
Share on other sites

regulator presiune

PIERBURG -cod: 13531729320

BOSCH -cod: 13531743378

cat despre tevile de alimentare,cam tot ce tine de ele,de la rezervor pana la rampa injectoarelor

Eventual lasa-mi in p.m o adresa de mail,sau un nr de telefon.

 

florentincristea@yahoo.com

0768414929

 

mi ai dat cod pt e 36 cel de regulator presiune. ma indoiesc ca ar fi la fel ca la e 46, dar ca idee vine in capatul rampei nu?

 

tevile trebuie sale dau jos si fac o poza cu ele sa mi spui daca trebuie si altceva. bine fac la partea din fata inainte de a le da jos.

 

 

ma intereseaza si pe mine chederele de pe fata....cele de pe caroserie care vin de jur-imprejur, nu cele de pe usi.

 

te referi la cederele negre de la geamuri doar usile fata sau ce?

Link to comment
Share on other sites

post-25505-1257488997_thumb.jpgpost-25505-1257489025_thumb.jpg[a

ttachment=144248:P061109_08.19.JPG]uite cateva poze cu bandourile mele

toate sunt in stare foarte buna, (se vede si in poze ca acel din spatele soferului prezinta o mica zgarietura, in rest nici unul nu este atins), sper sa se vada culoare deoarece pozele le-am facut cu telefonul.

sper sa-ti placa...

post-25505-1257489039.jpg

Link to comment
Share on other sites

post-25505-1257488997_thumb.jpgpost-25505-1257489025_thumb.jpg[a

ttachment=144248:P061109_08.19.JPG]uite cateva poze cu bandourile mele

toate sunt in stare foarte buna, (se vede si in poze ca acel din spatele soferului prezinta o mica zgarietura, in rest nici unul nu este atins), sper sa se vada culoare deoarece pozele le-am facut cu telefonul.

sper sa-ti placa...

 

sunt ok, o sa fac si eu poze cu ale mele

Link to comment
Share on other sites

Fa-mi o oferta pt. urmatoarele piese pt. e46, 316i, an 2000

usa fata stg. preferabil gri deschis

oglinda stg. electrica si incalzita

bara spate cod http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AL11&mospid=47628&btnr=51_4543&hg=51&fg=15

airbag sofer cod http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=32&fg=35

airbag usa stg. fata

airbag cortina stg.

Link to comment
Share on other sites

Fa-mi o oferta pt. urmatoarele piese pt. e46, 316i, an 2000

usa fata stg. preferabil gri deschis

oglinda stg. electrica si incalzita

bara spate cod http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AL11&mospid=47628&btnr=51_4543&hg=51&fg=15

airbag sofer cod http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=32&fg=35

airbag usa stg. fata

airbag cortina stg.

 

salut

am vazut topicul tau insa din pacate nu am nimic din ce iti trebuie. absolut toate piesele astea le am pus la masina mea

vb te rog cu bogdan15ram sau gabi bmw3. sunt ok ca preturi si au mai multe masini, eu am avut o doar p asta de la care mare parte din piese le am oprit ca sa mi fac masina mea

Link to comment
Share on other sites

Fa-mi o oferta pt. urmatoarele piese pt. e46, 316i, an 2000

usa fata stg. preferabil gri deschis

oglinda stg. electrica si incalzita

bara spate cod http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AL11&mospid=47628&btnr=51_4543&hg=51&fg=15

airbag sofer cod http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=32&fg=35

airbag usa stg. fata

airbag cortina stg.

 

salut

am vazut topicul tau insa din pacate nu am nimic din ce iti trebuie. absolut toate piesele astea le am pus la masina mea

vb te rog cu bogdan15ram sau gabi bmw3. sunt ok ca preturi si au mai multe masini, eu am avut o doar p asta de la care mare parte din piese le am oprit ca sa mi fac masina mea

 

mersi frumos

Link to comment
Share on other sites

Amortizoare fata + spate pt e36 316i sedan din 1996 se portivesc?

 

Poti lasa un PM cu pretul si starea lor si detalii despre transport (daca trimiti in tara prin curier)?

 

Stima....

 

se potrivesc, nu stiu starea lor, nu ireprosabila dar sunt pe masina. pot trimite priunde

 

 

daca mai ai computerul de bord, si un pret pe el te rog.

 

salut nu a avut computer de bord

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.