Jump to content

masina mea 118d


daniel LNC

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

foarte frumoasa. o apreciez din nou desi am mai apreciat-o odata. frumoase si jantele. am acelasi model de jante pe 3-arul meu. am vazut ca le-ai pus cu gume de iarna. acelasi lucru l-am facut si eu iarna trecuta si din pacate le-am stricat. a "inflorit" lacul pe ele probabil de la substantele folosite la deszapezire. mi-e ciuda de mor. acuma trebuie sa caut sa le reconditionez. bafta cu masina.

 

multumesc frumos @stef29 sper sa am noroc :twoup: ,pana acum nu au dat astia cu solutii pe strada asa din belsug :twoup:

 

frumoasa masina.ce nu imi place sunt grilele.partea de sus care este mai groasa nu imi place cum se vede pe seria 1.dar daca tie iti plac...

 

merci @Alex_wly :) de cele originale erau cromate si le-am vopsit,dar a sarit vopseaua,asa ca am inceput sa caut si am gasit asa ceva,nu dau rau cand le vezi LIVE :twoup:

 

Frumoasa masinuta! Sa ai noroc de ea!

 

multam frumos :)

 

Imi plac foarte mult BMW Seria 1 asa ca trebuie sa recunosc,te invidiez.

Superba masina.

 

multumesc @Florinnnnn,ai ma nici chiar asa cu invidiatu :twoup:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Frumos, arata mai frumos cu grile argintii, e prea ninja :ninja: acum, o face putin stearsa in fata. Ma gandeam sa pun si eu negre le 39 meu negru dar nu da bine. Grile negre merg bine pe alb sau culoare mai deschisa.
Link to comment
Share on other sites

Frumos, arata mai frumos cu grile argintii, e prea ninja :ninja: acum, o face putin stearsa in fata. Ma gandeam sa pun si eu negre le 39 meu negru dar nu da bine. Grile negre merg bine pe alb sau culoare mai deschisa.

 

merci,a avut grila argintie,dar eu unul asa o prefer :)

Link to comment
Share on other sites

Arata foarte bine masina, sa te poarte sanatos si pe viitor. :) Nu am mai vazut-o pe apusului, te-ai mutat ?

 

merci,nu s-au facut locuri de parcare in spatele blocului :thumbsup:

 

Frumoasa masina, dar merita si niste poze mai clare :thumbsup:

 

Senzori de parcare spate ai gasit?

 

multam frumos,o sa fac tot posibilul :thumbsup:

senzori de parcare inca nu :( dar nu as avea nevoie de ei,poate improvizez ceva :)

Link to comment
Share on other sites

Foarte frumoasa masina!!!! Felicitari!!!

 

multam George :thumbsup:

 

frumoasa foc buburuza :), imi place! cu interiorul nimic??

 

merci,intai sa ii spal putin tapiteria si o sa fie,mai ales ca a primit asa ceva

Edited by daniel LNC
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

felicitari ! foarte frumoasa, simplu si frumos

as dori totusi sa te intreb despre niste moddificari pe care le-am vazut si vreau sa le fac si eu la a mea; anume faruri si evacuare - pret, de unde le-ai luat, inastalat, cum se aude, samd.

 

respect

Link to comment
Share on other sites

felicitari ! foarte frumoasa, simplu si frumos

as dori totusi sa te intreb despre niste moddificari pe care le-am vazut si vreau sa le fac si eu la a mea; anume faruri si evacuare - pret, de unde le-ai luat, inastalat, cum se aude, samd.

 

respect

 

merci :thumbsup:

 

farurile de aici

tipsul de aici

 

de montat la fiecare,costuri vezi in link-uri,de auzit nu se aude nimic(este diesel)nu benzinar si este TIPS nu TOBA de evacuare :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.