Jump to content

masina mea 118d


daniel LNC

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cum bat farurile astea fata de cele OEM?

cum am mai spus as renunta la grila si la faruri.grila nu imi place partea de sus unde este mai lata si farurile putin prea ochioase...nu exista angel eyes pentru farurile OEM?

 

ti-ai pus senzorii in bara spate?functioneaza?

 

cat poate schimba pachetul M o masina :X

Link to comment
Share on other sites

cum bat farurile astea fata de cele OEM?

cum am mai spus as renunta la grila si la faruri.grila nu imi place partea de sus unde este mai lata si farurile putin prea ochioase...nu exista angel eyes pentru farurile OEM?

 

ti-ai pus senzorii in bara spate?functioneaza?

 

cat poate schimba pachetul M o masina :X

 

bat ok

o sa incerc sa ii pun vechile grile(asta dupa ce le voi reface,m-a mancat undeva si le-am vopsit cu vopsea neagra si acum va trebui sa le iau la smirghel)

asa sunt farurile de seria 1 si au engel eyes,dar am led-uri smd pe ele si pe lumina zilei nu se vad extraordinar :(

senzori mi-am montat,dar nu i-am pus in functiune(asa ii las)

aici ai cea mai mare dreptate :thumbsup:

 

Foarte frumoasa. Jantele dau super bine. Felicitari.

Poze cu interiorul ... se poate. :blush:

 

merci frumos :thumbsup: ce am gasit prin calculator :)

Link to comment
Share on other sites

daniel ti-am vazut masina prin Herculane , te plimbai prin centru , arata bine , are prezenta pe sosea :thumbsup:

 

merci,tu erai cu un e60 sau e39,ptr ca am vazut cateva care aveau nr de B si nu au fost la intalnire?

 

asta cred ca e primu 1-ar care imi place cum arata !!!! felicitarithumbsup.pngthumbsup.png (de unde ti-ai luat stickerul...vreau si eu)

 

merci frumos,fac si eu ce pot ptr a mea buburuza :blush: eu il am de ceva vreme de la alex_maniacu,dar mai am unul primit la intalnirea de la herculane,daca vrei ti-l pot da tie :)

Link to comment
Share on other sites

merci,tu erai cu un e60 sau e39,ptr ca am vazut cateva care aveau nr de B si nu au fost la intalnire?

 

 

 

merci frumos,fac si eu ce pot ptr a mea buburuza :blush: eu il am de ceva vreme de la alex_maniacu,dar mai am unul primit la intalnirea de la herculane,daca vrei ti-l pot da tie :)

 

ooooooooo beton da-mi un pm cu nr tau si te sun maine daca nu te deranjez !!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

oooo....danut ai volan sport...nu mai sta pe ganduri si comada unul de M perforat.este 300 de lei aici pe forum.mai este trim-ul 100.e aproape moca si e foarte mare diferenta.

daca nu vrei sa schimbi volanul iti dau trim-ul meu gratis.nu imi place deloc asta gri.

http://img69.imageshack.us/img69/3054/29102008759.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Link to comment
Share on other sites

da si eu sunt de acord cu tine :thumbsup:

vorbiti cu gabi...sigur va rezolva el ;)

si eu cand am vb cu el avea decat cu cusatura.nu avea cu piele perforata,apoi m-a rezolvat.trebuie doar sa vreti.cat se mai gasesc pe toate drumurile volane d'astea.apoi veti plange dupa ele ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.