Jump to content

[VAND] jante e90/e91/e92/e93 pe 19 cu cauciucuri Bridgestone Potenza RE 050A Runflat


Piovra

Recommended Posts

ceau,care este pretul la jante pe cash..........

 

ceau,care este pretul la jante pe cash..........

 

 

eu sunt interesat de jante dar de tine depinde cat ceri pe ele avand in vedere ca le ai din septembri la vanzare aproape 6-7 luni...si eu as fii interesat pe bani jos,acum depiunde cat ceri tu???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Din mai multe motive, nu prea mai intereseaza schimb cu alte jante.

 

eu sunt interesat de jante dar de tine depinde cat ceri pe ele avand in vedere ca le ai din septembri la vanzare aproape 6-7 luni...si eu as fii interesat pe bani jos,acum depiunde cat ceri tu???

 

sa zicem 1200 de euro putin negociabil

poti face oricand o contraoferta reala la care sa ma pot gandi...

Edited by Piovra
Link to comment
Share on other sites

@buldy mersi de apreciere

 

Da, cauciucurile pe fata sunt rulate 1000km, pe spate vreo 8000km. Eu ma intreb, cei carora pretul li se pare mare, ce vor face atunci cand consuma cauciucurile, in caz de le cumpara la pretul dorit de ei? Arunca rotile?

 

Noi pe http://salesafter.de costa 2,250 acum. Au fost acum cateva luni pentru putin timp la 1,950 parca. Pretul de fata este pomana. Ar trebui sa mai fie rulate inca o vara cauciucurile ca sa fie de pretul asta.

Edited by Piovra
Link to comment
Share on other sites

Spune`m te rogi frumos care este diametrul si latimea unei jante de 24" aici sau pe PM.M-ar interesa daca se poate in centimetri, concret , nu din auzite.

 

Multumesc anticipat.

 

Jantele respective sunt de 19", nu de 24". Imi pare rau, nu te pot ajuta.

 

se potrivesc pe un seria 1?

 

Pe felgenkatalog.autotreff.com nu apare 19" pentru seria 1, maxim apare 18" si dimensiunile la 18" la cauciucuri sunt un pic mai mici decat la seria 3. Deci nu stiu ce sa zic.

Link to comment
Share on other sites

Ti-am dat PM.

 

Am factura de la cauciucuridirect.ro cu cauciucurile fata, au costat 2196,80 RON (fara TVA) si sunt rulate doar 1000km !

 

 

Salut . Mai este de actualitate anuntul ? Te intereseaza un schimb cu modelul BMW styling 162 , 18" , 8 J fata respectiv 8.5 J spate . Gume fata noi cu factura Semperit Direction Sport 225/40/18 , spate Bridgestone Potenza RFT ( trebe schimbate ) 255/35/18 . Jantele de pe fata sunt zgariate de la borduri , cele de pe spate in stare perfecta . Pot sa iti ofer diferenta 400 euro .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.