Jump to content

Accident E39


Cristi B

Recommended Posts

păcat, erau şi tineri ... :lol: am citit comentariile la articol :

 

" ... Soferul isi ,,rezolva,, in 2 zile un alt BMW ( daca nu ar fi criza financiara ar dura doar o zi ) si probabil isi ,,rezolva,, si condamnarea, ca doar asa e moda azi la astia retardati mintal si cu BMW -uri .... "

sau,

"nu pot decat sa ma bucur...un fraier cu bmw mai putin...doamne ajuta!"

 

:) ?

Edited by alex77xax
Link to comment
Share on other sites

Si comentariile celor care posteaza sunt asemeni celor vazute/ auzite la tv de reporteri cretini : a castigat atatita bani nush din ce afacere si ne lasa impresia ca avand bani castigati oricum din orice isi vor rezolva anumite probleme sociale.

 

No offence - hahale.... !!!

Link to comment
Share on other sites

in ce hal a ajuns masina :lol:

 

200km/h? :)

 

vreo importanta ca avea volanul pe dreapta?

 

 

Or scapat loazele de la sapa, la tastatura, din sat pe internet....si da-i pe aia cu bemveuri ca-s niste nenorociti toti!!!

 

lasa ca au si forum loazele... loaze punct ro

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
citez din comentarii:

 

f bine!!! nu pot decat sa ma bucur...un fraier cu bmw mai putin...doamne ajuta!!!:)))) foarte bine...doamne da sa moara si soferul...pacat de pasager dar...asta e...daca s-a suit in bmw-u...astea-s ca bikurile deja...moarte pe...4 roti...doamne ajuta sa moara si soferul!! Amiiiiiin! heheheh

 

chiar asa s-a ajuns?

 

este o imagine construita in timp, pe baza unor intamplari reale din pacate.

Link to comment
Share on other sites

Dai in colo.Ma simt bine in masina mea,indiferent de parerile celor anti-BMW.

Si nimeni nu ma face sa-mi schimb parerea,dar daca as auzii pe careva sa spuna in fata mea,ce a scris ala la comentariile accidentului,ii bagam mortu` in casa.

 

Parerile nu sunt anti bmw,sunt anti posesorii de bmw-uri iar foarte multi chiar atrag antipatii pe buna dreptate...de cativa ani bmw a ajuns masina de "mahala" din pacate...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
citez din comentarii:

 

f bine!!! nu pot decat sa ma bucur...un fraier cu bmw mai putin...doamne ajuta!!!:)))) foarte bine...doamne da sa moara si soferul...pacat de pasager dar...asta e...daca s-a suit in bmw-u...astea-s ca bikurile deja...moarte pe...4 roti...doamne ajuta sa moara si soferul!! Amiiiiiin! heheheh

 

chiar asa s-a ajuns?

Cimpanzeu, Bizon ..... Defapt jignesc saracele animals ca nu au nici o vina , ala e vre-un copil retardat sau vre-un frustrat...... Doamne dar chiar in halul asta am ajuns noi oamenii?

Link to comment
Share on other sites

probabil ca era peste 200 avand in vedere ca acea _chiulasa_ de pe bmw nu mai exista pt ca s-a topit in momentul impactului.....pacat....soncer

 

mai exagereaza lumea da unii is rupti de realitate

 

Soferul a crezut ca ii miezu' din dodoasca si o fi vrut sa-i arate amicului ce poate BMW lui.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.