Jump to content

Cumpar numai 320d e46


deka

Recommended Posts

Cam slabe sanse sa gasesti un 320d fabricat dupa anul 2000 la banii astia.

...si daca il gasesti, in mod sigur o sa mai ai de bagat ceva bani in el; in general cand iei o masina second trebuie sa mai ai ceva bani sa mai schimbi una, alta

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
am un 320d din 2001 cu aer dar fara piele,in stare tehnica impecabila dar exteriorul e putin zgariat. Am sa-i fac poze si ti le trimit

Ok,astept. Mersi.

6300 euro

 

ce faci frate cu masina aia, cari cartofi ? :) mizerabil interiorul.... uite-te si tu cum arata touring-ul ala si cum arata masina ta... pune mana si fa curat.

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

am un 320d din 2001 cu aer dar fara piele,in stare tehnica impecabila dar exteriorul e putin zgariat. Am sa-i fac poze si ti le trimit

Ok,astept. Mersi.

6300 euro

 

ce faci frate cu masina aia, cari cartofi ? :) mizerabil interiorul.... uite-te si tu cum arata touring-ul ala si cum arata masina ta... pune mana si fa curat.

sa mearga ea bine,caci eu n-o tin de plimbareala,n-o spoiesc si la primul viraj sa-i sara rotile

Link to comment
Share on other sites

Astept ofertele voastre,chiar si touring dar exclud culoarea rosie si pe cele fara aer automat.Multumesc pentru intelegere.

uite aici are un injector stricat pretul este de 5600 neg 320d din 1998 piele aer automat (climatronic)tot ce vrei

Edited by cristi109
Link to comment
Share on other sites

Astept ofertele voastre,chiar si touring dar exclud culoarea rosie si pe cele fara aer automat.Multumesc pentru intelegere.

uite aici are un injector stricat pretul este de 5600 neg 320d din 1998 piele aer automat (climatronic)tot ce vrei

Nu ma intereseaza an de fabricatie sub 2000,am si scris in titlul topicului si oricum nu as fi luat-o pentru ca o vinzi la putin timp dupa ce ai cumparat-o deci nu esti multumit(concluzie trasa si din topicurile deschise de tine). Spor la vazare si scuze de raspunsul care poate parea rautacios dar te asigur ca nu asta este scopul.

Link to comment
Share on other sites

uite aici are un injector stricat pretul este de 5600 neg 320d din 1998 piele aer automat (climatronic)tot ce vrei

 

Inca ceva....am vazut ca ai anunt si pe autovit dar se pare ca ai gresit anul de fabricatie sau faci si tu parte din grupul celor care intineresc masinile din vorbe?

Link to comment
Share on other sites

am gresit pe autovit dar nu din intentie, chiar acuma cand mi-ai zis am verificat...si oricum se poate vedea anul asa ca nu te stresa degeaba

Nu esti singurul,tocmai am vorbit cu un alt vanzator care a scris in anuntul sau an 2001 si cand am insistat sa-mi zica luna si anul mi-a zis ca e 09.2000 si ca a scris 2001 din cauza ca e sfarsitul lui 2000,explicatie care pentru mine nu este plauzibila. Eu sunt nascut in decembrie 74......ar trebui sa zic ca sunt nascut in 75?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.