Jump to content

vand e36 coupe sau schimb cu e38


lord halo

Recommended Posts

Vand coupe e36 din 93 adus din Germania . Prim proprietar in RO . Pachet optic M , piele alba , angel eyes , stopuri cu led , ceasuri plasma , automat , suspensie reglabila , filtru sport , jante ACS 18` omologate RAR , alarma , electric , dvd., cotiera , volan M .

Sau il schimb cu e38 indiferent de motorizare sau accesorizare dar inmatriculat in RO.

Pret : 4500 euro

tel. 0740301300

post-1250-1254335146_thumb.jpg

post-1250-1254335468_thumb.jpg

post-1250-1254335801_thumb.jpg

post-1250-1254336271_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

e36 320i - motor 2000cm3 24 valve , cutie automata

 

azi am facut juma` de drum spre bucuresti ca sa fac un schimb cu un e38 . M-a sunat pe drum ca s-a razgandit ... mizerabil ! se mai poate intampla si in alt colt de tara sau e specific capitalei?!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

e36 320i - motor 2000cm3 24 valve , cutie automata

 

azi am facut juma` de drum spre bucuresti ca sa fac un schimb cu un e38 . M-a sunat pe drum ca s-a razgandit ... mizerabil ! se mai poate intampla si in alt colt de tara sau e specific capitalei?!!!! :)

asa e in Romania.

eu am fost de la VS la CT,si la intrare in CT m-a sunat omu ca a vandut masina :lol: .

Link to comment
Share on other sites

M-am hotarat sa-l vand pt ca este prea mic ( la spatiu) pt mine . Si-apoi am primele 2 modele de seria 7 (e23 si e32 - fiecare cu suratele mai mici... :) ) si cred ca mai natural este sa incep pisicile cu cea mai mare dintre ele . In alta ordine de idei apreciez seria 7 la adevarata ei valoare si mi s-a parut cel mai corect sa propun un schimb la care celelalt sa nu aiba nici o pierdere fie de calitate sau de bani - impozit , valoare de imagine , revanzare etc . Stiu ca nu pot compara seria 7 cu seria 3 , dar in conditiile de piata asta e situatia ... impozitul este pe masura ! si nu mai merge sa fie scoase de la fisc , asa ca ori platesti impozitu ori scapi de masina . Pe cand la pisica impozitul e chiar mic si acceptabil , in conditiile in care cel putin exemplarul (inca al ) meu este intr-o stare exemplara .
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.