Jump to content

BMW e36 316i


synthetic

Recommended Posts

Mie nu imi place cum e,adica stilul cum e facuta,jantele prea mari,e ridicata de spate,e joasa,e mai mult de fatada asa,nu te supara dar asta e parerea mea,dupa cum stiu majoritatea de aici eu prefer alt stil de pisicuta coupe,un sfat,vezi cu scaunele sport,pe cat de aspectoase sunt atat de firave sunt,nu mai spun de incomode ma refer cand te dai jos din masina e o senzatie super nasoala,aripioara scaunului sofer de langa usa sa vezi cum o sa se faca mai ales ca ai si imitatie piele,se toca buretele,se rupe pielea si o sa dai de fier,eu am dus scaunul la tapiter sa-mi umple cu burete si sa imi repare acolo,a si inca ceva,alt defect scaunele sport sunt mai bombate in spate, daca urci pe cineva in spate o sa se vaite de genunchi,am si eu o ''masina'' din asta si in aproape un an ai stiu toate defectele......
Link to comment
Share on other sites

Omule eu i-am dat niste sfaturi utile,majoritatea pe aici nu spun de anumite dezavantaje ale aceste-i masini(e36 coupe),asa si ce sa fac?sa fac un topic aici despre masina mea?ce sa spun?ce proiecte am cu ea?era sa mai zic ceva.......,un lucru de care nu esti multumit,nu-ti creaza anumite satisfactii,bucurii pot sa spun,sa te simti cat de cat bine, nu-ti mai vine sa dezbati un subiect despre ea.
Link to comment
Share on other sites

nu am zis sa pui aici poze si detalii despre masina ta, ca doar e topicul omului....de ce nu iti prezinti si tu masina ca ceilalti utilizatori?....esti atat de nemultumit de ea....vrem si noi sa o vedem cum arata ca sa ne putem da seama daca ai dreptate sau nu....poate masina ta este frumoasa si problema este la tine sau poate ca masina e urata si proasta (calitativ) si atunci ai dreptate iar toata lumea te-a inteles gresit....... Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

Mie nu imi place cum e,adica stilul cum e facuta,jantele prea mari,e ridicata de spate,e joasa,e mai mult de fatada asa,nu te supara dar asta e parerea mea,dupa cum stiu majoritatea de aici eu prefer alt stil de pisicuta coupe,un sfat,vezi cu scaunele sport,pe cat de aspectoase sunt atat de firave sunt,nu mai spun de incomode ma refer cand te dai jos din masina e o senzatie super nasoala,aripioara scaunului sofer de langa usa sa vezi cum o sa se faca mai ales ca ai si imitatie piele,se toca buretele,se rupe pielea si o sa dai de fier,eu am dus scaunul la tapiter sa-mi umple cu burete si sa imi repare acolo,a si inca ceva,alt defect scaunele sport sunt mai bombate in spate, daca urci pe cineva in spate o sa se vaite de genunchi,am si eu o ''masina'' din asta si in aproape un an ai stiu toate defectele......

Sincer si mie imi displace "aspectul" asta, ma gandeam sa pun un 16" si s-o mai cobor putin de spate. Sau s-o las asa si sa pun un 225.

Link to comment
Share on other sites

Pai mai Zeky,nu te supara,dar ce sfat sa imi de-a cineva ca tine sau parere?a mea poate e pe gustul unui tip ca tine,care are in cap numai cerculete,liniute,burn si alte chestii,pai sa am si un 2.8 ma nu as face asa ceva pt. ca nu sunt genul,masina e lasata de fata si ridicata de spate normal ca unu ca tine zice ca e ok dar eu nu sunt de aceiasi parere,on topic,man asa si cu stopurile stergele partea de jos sa fie rosie si lasa doar partea de sus neagra(semnalizarea-masalierul) inca ceva vezi ai grija la anumite persoane sau persoana din dreapta cand inchide usa sau tu sa eviti ca punctul de impingere a usii sa fie in partea de sus a geamului ca sunt atat de firave de te trezesti cu geamul rupt,la opeluri(generatie e36) imi plac usile fara rama am observat ca sunt mult mai gandite si mai robuste,ce pot sa zic ai grija si cu bara de m ca e foarte firava imediat se sparge,ai mare grija pe unde mergi cu masina ca e joasa,spargi baia de ulei,nu ai nici un scut acolo,absolut nimik,sper sa te tina nervi,salut.
Link to comment
Share on other sites

si daca e pe gustul unuia ca mine de ce a cumparat-o unu ca tine? (ma refer la masina ta; ca tare nemultumit esti de ea; cred ca e cea mai trista masina :D ) :) cat poti sa fii de amuzant :) foarte tare

 

cata rautate din partea ta :)

.scuze initiatorului acestui topic pentru offtopic

On topic: imi place masina ta.....as pastra jantele astea, sunt superbe....cred ca modelul asta da cel mai bine pe pisica...intr-adevar ar trebui lasata putin mai jos de spate....si niste gume mai inguste.....umblat putin la stopuri si poate sa schimbi farurile.....am avut si eu acest model si intr-un final m-am saturat de ele.....sa ai parte de ea :lol:

Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

Da mai Zeky ce gusturi ai,din alea de cartier....stiu,stiu,imi dau seama,Syntethic man,apropo de lasat pe spate,optic si eu ma confrunt cu aceiasi problema,dar degeaba ai pu-i pe 16 va ramane un spatiu intre aripa si cauciuc destul de mare si se vede cam nasol din lateral,solutia ar fi sa umbli la arcuri,dar o faci prea joasa si eu cand o vad pe a mea zici ca impunge si daca ai schimba arcurile nu ai de unde sa sti ce sa iei,ce marime,apropo masina ta e rigida pe spate?ca a mea e piatra....,super deranjant.
Link to comment
Share on other sites

Off: am vazut un calugar intr-o dacie rosie...B XX STF pacat ca nu am apucat sa fac poze:(

 

@mihai_leu320 Si prin postarea pozelor, in cazul in care le-ai fi avut, ai fi urmarit denigrarea imaginii acelui om? Ai o problema cu astfel de oameni? Daca initialele respective provin de la numele sau, nu te ataci degeaba?

Edited by andrei™
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.