Jump to content

Vand BMW 525dA M-Paket


BDK

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Am dat masina. :) si ma doare inima.Nu stiu de ce am asa un sentiment.Parca si masina a plans pentru ca dupa ce am semnat actele pur si simplu bateria a murit.Parca cerea sa nu o dau.Parerea de rau este cu atat mai mare pentru ca am dat-o la schimb.Acum nu mai pot intoarce timpul.S-a dus.

Se poate inchide

Link to comment
Share on other sites

...te cred. Frumoasa masina! Asteptam sa postezi noua ta masina care ai luat-o la schimb(bmw banuiesc?) Bafta multa.

 

PS: jantele imi placeau foarte mult. Sunt unele de vanzare aici pe forum, dar sunt eu un pic intrat in criza.

Link to comment
Share on other sites

Am dat masina. :) si ma doare inima.Nu stiu de ce am asa un sentiment.Parca si masina a plans pentru ca dupa ce am semnat actele pur si simplu bateria a murit.Parca cerea sa nu o dau.Parerea de rau este cu atat mai mare pentru ca am dat-o la schimb.Acum nu mai pot intoarce timpul.S-a dus.

Se poate inchide

 

PĂŁcat.

Care a fost motivul vânzãrii?

Link to comment
Share on other sites

Am dat masina. :) si ma doare inima.Nu stiu de ce am asa un sentiment.Parca si masina a plans pentru ca dupa ce am semnat actele pur si simplu bateria a murit.Parca cerea sa nu o dau.Parerea de rau este cu atat mai mare pentru ca am dat-o la schimb.Acum nu mai pot intoarce timpul.S-a dus.

Se poate inchide

 

PĂŁcat.

Care a fost motivul vânzãrii?

Motivul au fost de fapt "motivele".In primul rand dorinta de prosperitate.In al doilea rand preturile masinii care au luat-o rau de tot in jos si nu in ultimul rand varsta masinii.

Link to comment
Share on other sites

...te cred. Frumoasa masina! Asteptam sa postezi noua ta masina care ai luat-o la schimb(bmw banuiesc?) Bafta multa.

 

PS: jantele imi placeau foarte mult. Sunt unele de vanzare aici pe forum, dar sunt eu un pic intrat in criza.

Din pacate schimbul nu a fost cu un BMW ci cu un Mercedes,altfel poate nu mi-ar fii parut chiar asa rau.Ca sa nu tradez definitiv marca de suflet insa mai am un 318d si sper sa vand destul de repede Mercedesul si chiar si 318-le si sa-mi altceva pe placul meu

Link to comment
Share on other sites

si nu in ultimul rand varsta masinii.

 

Poftim? E39 sunt recunoscute pentru fiabilitatea lor mai ales ca dupa 2003 nu s-au mai facut cu la fel de mult simt de raspundere E60-urile sunt praf la intretinere...pica cand iti este lumea mai draga...

 

nu poti spune ca E39 este o masina invechita...

Link to comment
Share on other sites

si eu apreciez e39-le dar sunt 2 generatii de atunci. chiar daca au fost niste masini foarte bune si fiabile, sunt piese care imbatranesc si devine costisitor sa incepi sa le schimbi pentru a tine masina in perfecta stare.

 

si m3 e46 este cam la fel de "batran" ca E39...

Link to comment
Share on other sites

mertz e benzinar ?

Mercedesul e CDI.

Cat despre E39 pot spune doar ca am fost foarte multumit si este singura masina din cate am avut pe care o regret.Ce e dubios?Ca am platit 13 mii pe masina si deja nu mai luam nici 9?Sau sa mai fii asteptat un an si sa fii luat vreo 6.Asta e fiecare cu pareri lui.Sper ca viitoarea masina care o voi prezenta aici sa fie macar pe masura acesteia.M3-ul indiferent ca e E30,E36 sau E46 nu are varsta

Link to comment
Share on other sites

mertz e benzinar ?

Mercedesul e CDI.

Cat despre E39 pot spune doar ca am fost foarte multumit si este singura masina din cate am avut pe care o regret.Ce e dubios?Ca am platit 13 mii pe masina si deja nu mai luam nici 9?Sau sa mai fii asteptat un an si sa fii luat vreo 6.Asta e fiecare cu pareri lui.Sper ca viitoarea masina care o voi prezenta aici sa fie macar pe masura acesteia.M3-ul indiferent ca e E30,E36 sau E46 nu are varsta

 

e o perioada proasta , la toate masinile sunt devalorizari ,in fine , sa stapanesti sanatos mercedesul :)

Link to comment
Share on other sites

mertz e benzinar ?

Mercedesul e CDI.

Cat despre E39 pot spune doar ca am fost foarte multumit si este singura masina din cate am avut pe care o regret.Ce e dubios?Ca am platit 13 mii pe masina si deja nu mai luam nici 9?Sau sa mai fii asteptat un an si sa fii luat vreo 6.Asta e fiecare cu pareri lui.Sper ca viitoarea masina care o voi prezenta aici sa fie macar pe masura acesteia.M3-ul indiferent ca e E30,E36 sau E46 nu are varsta

 

e o perioada proasta , la toate masinile sunt devalorizari ,in fine , sa stapanesti sanatos mercedesul :)

Ms dar sper sa nu stea prea mult pe la mine.Nu de alta dar se invecheste :lol:

Link to comment
Share on other sites

si eu apreciez e39-le dar sunt 2 generatii de atunci. chiar daca au fost niste masini foarte bune si fiabile, sunt piese care imbatranesc si devine costisitor sa incepi sa le schimbi pentru a tine masina in perfecta stare.

 

si m3 e46 este cam la fel de "batran" ca E39...

 

da, ce am spus mai sus mi se pare valabil indiferent de masina (marca/model)

 

nu am facut referire la model in sine ci la varsta unei masini.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.