Jump to content

Vind BMW 335Ci( E92) 2007


phartescu

Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sal,

 

iti ofer masina mea + 2000 eur si ... promisiunea ca, pana la sfarsitul vietii ma voi ruga (cu martori, desigur) pentru sanatatea ta zi de zi. :lol:

te rog: spune DA :)

 

bafta la vanzare,

tks,

Edited by lullu
Link to comment
Share on other sites

omul paraseste romania...nu cred sa vrea schimb

dar mai stii

in cazul ca vrei schimb,ai bmw-ul meu si 18.000euro,insa cam peste una luna(momentan nu sunt in tara)

 

Daca ramineam aici cu siguranta nu o vindeam e o masina si minunata si norocoasa si in plus am cumparat-o in ziua in care s-a nascut fiimea

Link to comment
Share on other sites

te intereseaza E60-ul meu + diferenta din partea mea?

 

masina este asta ... iar in cazul in care esti interesat discutam si banii

 

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?showtopic=63248

 

Eu pentru mine am 2 optiuni o vind si nu mai car masina asta cu mine sau nu o vind si o pun pe container cum am adus-o mai pun eu 3000 pentru transport si astept 2 luni cit face pe drum da asta e. E o masina extraordinara nu e ieftina dar cu siguranta face banii in comparatie cu tot ce e prin ROM . Nu e o masina pentru necunoscatori. Eu plec cam la sfirsitul lunii masinile si lucrurile mai ramina in tara vreo 1-2 luni. Asa ca timp ar fi pentru un hotarit norocos .

Link to comment
Share on other sites

te intereseaza E60-ul meu + diferenta din partea mea?

 

masina este asta ... iar in cazul in care esti interesat discutam si banii

 

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?showtopic=63248

 

Eu pentru mine am 2 optiuni o vind si nu mai car masina asta cu mine sau nu o vind si o pun pe container cum am adus-o mai pun eu 3000 pentru transport si astept 2 luni cit face pe drum da asta e. E o masina extraordinara nu e ieftina dar cu siguranta face banii in comparatie cu tot ce e prin ROM . Nu e o masina pentru necunoscatori. Eu plec cam la sfirsitul lunii masinile si lucrurile mai ramina in tara vreo 1-2 luni. Asa ca timp ar fi pentru un hotarit norocos .

 

Imi dai voie sa te intreb cu ce te ocupi?

Link to comment
Share on other sites

eu stiu pe cineva care e in cautare de asa ceva, chiar aseara l-am surprins urmarind topicul dar vad ca nu a postat nimic, stiu ca il intereseaza in mod special culoarea neagra la interior si cutie manuala, probabil din cauza asta a si stat retras

 

masinĂŁ jos palaria ! bafta la vanzare!

Link to comment
Share on other sites

te intereseaza E60-ul meu + diferenta din partea mea?

 

masina este asta ... iar in cazul in care esti interesat discutam si banii

 

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?showtopic=63248

 

Eu pentru mine am 2 optiuni o vind si nu mai car masina asta cu mine sau nu o vind si o pun pe container cum am adus-o mai pun eu 3000 pentru transport si astept 2 luni cit face pe drum da asta e. E o masina extraordinara nu e ieftina dar cu siguranta face banii in comparatie cu tot ce e prin ROM . Nu e o masina pentru necunoscatori. Eu plec cam la sfirsitul lunii masinile si lucrurile mai ramina in tara vreo 1-2 luni. Asa ca timp ar fi pentru un hotarit norocos .

 

Imi dai voie sa te intreb cu ce te ocupi?

 

Desenez pentru altii iar pentru mine cresc copii si ma dau cu tot ce are motor

Link to comment
Share on other sites

@ Phartescu: O intrebare daca imi este permis: Mini-urile le tii?

 

On Topic: Masinuta este absolut superba, in fiecare zi trec pe langa ea si recunosc ca ma uit cu jind, insa din pacate prioritatile sunt altele momentan...

Link to comment
Share on other sites

Parerea mea e ca nu are 21xxx km si ca kilometrajul a fost modificat.

Uitati-va la kilometraj si o sa vedeti ca apare 021xxx ceea ce nu este normal deloc.

 

Ma rog, dupa vorba cuiva , nu prea conteaza f mult kilometrajul ci felul in care arata/se comporta masina.

Link to comment
Share on other sites

Parerea mea e ca nu are 21xxx km si ca kilometrajul a fost modificat.

Uitati-va la kilometraj si o sa vedeti ca apare 021xxx ceea ce nu este normal deloc.

 

Ma rog, dupa vorba cuiva , nu prea conteaza f mult kilometrajul ci felul in care arata/se comporta masina.

Ce prostie cat casa! Mai invata inainte sa postezi asemenea ineptii!

Link to comment
Share on other sites

io's, Alexxx, Andrei92 - ziceti ce vreti, dar cred ca ar trebui sa vorbiti cu oameni care au cumparat BMW-urile de noi si poate o sa va edificati cum le arata lor kilometrajul.

 

PS: schimbarea de care zic eu se observa doar atunci cand treci de la 6 digiti inapoi la 5 digiti.

PPS: mai verificati si alte forumuri(vwforum - de exemplu)

PPPS: mai detaliem daca chiar considerati imperios de necesar(nu de alta dar am spart forumurile vreo 6 luni pana mi-am luat masina)

 

 

oricum masina arata super, dar in conditiile de fata cred ca mai trebuie umblat la pret.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.