Jump to content

ce antigel imi recomandati pt urs diesel din 86?


Recommended Posts

Boly uite nu vroiam sa mai scriu ca sunt altii cu multe probleme si noi suntem off topic,nu....,eu nu am luat masina sa alerg c ea sau eu stiu ce nebunii drifturi,cerculete,chestii, in legatura cu masinile eu am niste amici care au si ei e36 dar amicii care ma ajuta cand am nevoie de ceva,sau ceva de facut la masina in rest pe mine nu o sa ma vezi in grupul ala de tipi cu masini joase,se strang ,vb. despre curse,cipuri,chestii,aia au lumea lor pe care pe mine nu ma pasiuneaza,a ca mai ma cunosc cu unii dintr ei si ne salutam si mai schimbam o vorba,2 asa,sau daca am nevoie de ceva la vechitura asta da,dar repet pe mine nu ma pasioneaza treaba asta cu,cursele,liniutele,la mine a fost o graba ca triplau astia taxa si am luat masina asta...,putea sa fie si 2.8 daca avea suspensie normala confortabila,inalta cum e din fabrica eu eram multumit,am tot sperat ca voi gasi un 320i coupe sau un 318is cu suspensie inalta,confortabila,gasisem dar nu m-am inteles la pret si una era din 92' si imi era cu euro....,pe mine nu ma lasa sa ma desfasor sa o parchez,sa o intorc fara grija,sa o sui si pe o bordura de inaltime decenta,nu pot sa dau cu ea in gropi sa nu le mai ocolesc atat ca de ce masa e masina aia e,cum da altii dau si eu,nu sa stau sa incetinesc mereu,daca ma pasionau liniutele,drifturile,chestile de genu' asta da,dar eu am alte preocupari si placeri in viata asta,masina asta vroiam sa imbine utilul cu placutul si cu asta am incheiat,nu ramane sa sper pe viitor la o masina calumea cum mi-o doresc.
Link to comment
Share on other sites

Tu ma crezi ca cealalta masina e30 am dat-o tot din cauza asta,am rabdat,am rabdat si am schimbat suspensia,nasol a fost ca am luat o suspensie descompletata,adica data jos de pe o masina care nu o vazusem si masina se ridicase de la sol si pe fata statea inclinata in partea stanga,plus de asta era tot rigida,ai schimbasem si cauciucurile pusem din alea pe 60 cum imi place-au mie,tot rigida era,doamne imi sarea cdul din aparat,pana intr-o zi cand i-am dat un picior la capota si am inceput sa o injur si am dat-o pe toate siturile,tot reactualizam anunturile pana dupa 5 saptamani am scapat de ea,si cu asta pana la urma se va intampla la fel,pana ma scoate odata din sarite raud e tot,nu stiu sa-i sparg bara sau sa i-o crap,sa imi provoace ea asa sa erup,ca asa se va intampla,vreau sa fie masina,sa fie strong pe soselele astea,sa ma ma simt ca intr-un Logan de confortabil si sa fie practica cum e un Logan in primul si in primul rand,dupa aceia celelalte detalii...,salut.
Link to comment
Share on other sites

Foarte bine George acum sper ca ai verificat furtunele de le motor,sa fie stranse colierele,sa nu fie crapate ca se intampla dezamagirea si dupa aceia apa de izvor ai bagi si niste spirt,mult succes George si sa auzim de bine,cu masinile astea....

salutare bogdane! am verificat furtunele si colierele dar daca e sa crape vreo unul...asta este...in rest..ce sa-i mai fac...e pregatita de iarna cat de cat...caldura baga la greu...nu ma pun la mintea ursului..ca ar insemna sa bag o suma mare de bani in el ca sa il fac cum vreau eu...e bine ca functioneaza bine...nici ca-l mai vand pana nu ''cade'' de tot. te salut Bogdane! numai bine!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.