Jump to content

5`arul meu


Debe CT

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

S-o stapanesti sanatos :)

p.s: daca schimbi farurile si grilele de la bara ar arata mult mai bine.

imi place mult culoarea masinii tale :lol:

bafta

grilele nu`mi plac negre, si nici full crome, farurile si barile se vor skimba. dar grilele.. probabil voi lasa asa.

Link to comment
Share on other sites

si unde e tuning-ul?

e modificata la motor,tuning exterior.consta in eleroane, grila din bara fata,farurile, folii, nicidecum modul cum vezi tu un tuning.. cum ai tu 3`arul... doar asa unpic dinamic. iar sub capota, voi face poze, in curand. momentan de vre`o 2 zile ploo si nu stau sa produc poze.

 

frumoasa masina

iti doresc multi km fara sa bagi altceva decat combustibil si ulei in ea

imi plac jantele :)

asa vreau si eu sa imi iau.

 

dar nu am inteles faza cu biletul.

ce ti-au furat?

daca te uiti la oglinda din stanga pe poza,( deci dreapta masinii din spate) mi`a fost furata, si lasat bilet la stergator. am cumparat deja alta, iar in poze e deja ce`a noua, Fara capacul ce detine culoarea masinii.. momentan e la vopsit. acum urmeaza sa`l ridic de la vopsitorie. IAR JANTELE... DACA LE VREI TI LE DAU LA SKIMB DACA AI ALTCEVA PE 16-17 IN 5-7 SPITE.. SAU MAI STIU EU CE... VREAU SA LE SKIMB NEAAPARAT CA NU`MI PLAC. MERSI

Edited by Debe CT
Link to comment
Share on other sites

Frumoasa torpila.

S-o stapanesti/ conduci/ tunulesti multi ani de-aici inainte.

Mi-ai ramas dator cu Dyno-ul (vreau sa-l scanez si sa-i dau copy-paste la mine sa vad daca tine) si cu poza motorului. E mai bine fara piele inauntru...varianta skinless fimozis s-a vandut bine in perioada aia din considerente de curatenie.

Bafta!!

 

da... ii zice full skinless la optiune...

 

skinless fimozis...era chestia cu fimoza in perioada aia...dar s-a renuntat la ea...am scris mai sus. Fimoza s-a rezolvat prin inlocuire cu Alcantara (asa cred ca se numeste....)A fost suficient un singur semnal de la un utilizator si toata comunitatea s-a sesizat si au verificat daca au. Unii au taiat-o cu bomfaier-ul si au inlocuit cu suport textil sau adeziv.

Edited by DanS
Link to comment
Share on other sites

Unde e fauta poza cu Aseisu ala in spate,la Nisipari ?

:))) NU, NU e facuta la nisipari, ci e facuta in fata curtii de la mine de la casa. iar celelalte sunt facute in parcarea mea de la bloc. prin urmare reprezentant ca detin si casa, si apartament. pfff.. :lol: oare la nisipari sunt kiar asa pe fiecare strada bmw`uri, audi, Skoda? :lol: nu prea cred

 

Esti vecin cu bobi si cu doru ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Frate !!

 

Belea prima poza ! :)

 

Asa conduci de-obicei, costumat ? :lol:

 

Si cu jantele alea, ce e ? Sunt de iarna ? Farurile, din ce film de groaza le-ai luat ? Mercedesu....e pentru contrast ? :)

cred ca nu esti asa de prost, incat sa o dai in hanreala de ciumak aici cu mine. mercedes`ul e al unui coleg. jantele, sunt clasicele masinii, farurile, sunt aftermarketuri deoarece originalele sau spart in accident. daca ai kef de stoluri, abtinete pe topicu`l meu. mersi "frate" :)

 

Ai uitat sa-ti pui sutienul.

ei.. sa mori tu? :) nebunule ce glume ai :D))

Link to comment
Share on other sites

Poze

 

poza 1....spiderninja...batmaninja.....wtf?

Oricum, masina e tare...

Merci pentru dino...Nu a mai trebuit scanat...l-am suprapus asa peste ecu...este ok...se simte...la acceleratiile in viraj nici nu se simte

 

PS: am editat ca am scris cu stanga...cu dreapta ma loveam peste frunte...

Posteaza Dyno ca poate mai vor si alti useri...eu l-am fixat cu SicoMet...dar se poate si cu altceva

 

Merci!!

Edited by DanS
Link to comment
Share on other sites

cred ca nu esti asa de prost, incat sa o dai in hanreala de ciumak aici cu mine. mercedes`ul e al unui coleg. jantele, sunt clasicele masinii, farurile, sunt aftermarketuri deoarece originalele sau spart in accident. daca ai kef de stoluri, abtinete pe topicu`l meu. mersi "frate" :)

 

Evident nu sunt atat de prost precum altii de pe-aici, nu dau exemple ca s-ar putea sa te superi :lol:

 

Te dai mare si tare ca ai masina 'tunata' de nu poti s-o ti pe sosea, dar umbli cu jante pe 16 (sau cat or fi), si cu faruri de-alea de kkt...esti tare, n-am ce zice !

 

 

PS : As accepta sfaturi de la tine, doar daca ai trece un test de clasa a 4-a de gramatica, mi-e cam greu sa-ti descifrez....scrisul...

 

PS 2 : "Frate" este o 'forma' pe care o folosesc cand vad cate un 'specimen' cum este cazul aici, e un fel de a-mi arata forma de....minunare....:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.