Jump to content

Identificare membri...


M-technik

Recommended Posts

Am avut placerea in seara asta sa intalnesc 2 bmwuri in Buc.

Unu era un E46 negru, 330i, am vb cu el dar nu am facut schimb de nr de tel ca nu prea am avut timp :blink: Era un 330i cu compresor pe el. Tragea masina super bine.

Altu e un tip cu care am stat mai mult de vorba la Inter, cu un E36 M3 negru, motoru de 280cp. Cu el am facut cunostinta si implicit schimb de nr de telefon.

 

Sunt curios daca vreunu e pe forum. Atata tot.

 

Salutare la toti. As vrea sa schimb o vorba mai ales cu primu. Mi se pare ca il cunosc dupa privire....hmmm....

Link to comment
Share on other sites

Am avut placerea in seara asta sa intalnesc 2 bmwuri in Buc.

Unu era un E46 negru, 330i, am vb cu el dar nu am facut schimb de nr de tel ca nu prea am avut timp  :blink: Era un 330i cu compresor pe el. Tragea masina super bine.

Altu e un tip cu care am stat mai mult de vorba la Inter, cu un E36 M3 negru, motoru de 280cp. Cu el am facut cunostinta si implicit schimb de nr de telefon.

 

Sunt curios daca vreunu e pe forum. Atata tot.

 

Salutare la toti. As vrea sa schimb o vorba mai ales cu primu. Mi se pare ca il cunosc dupa privire....hmmm....

91643[/snapback]

 

Tipul cu 330i era sebastian ? unu cu barba si inalt ?

Link to comment
Share on other sites

4tuning SUCKS !!!

 

 

91955[/snapback]

 

Mie imi spui? Dupa primul meu post pe forum acolo, a venit un pusti de 17 ani care m-a facut tzaran cu 4 clase care sta intr-un interent cafe si face p.. mare pe forum la ei.

Link to comment
Share on other sites

farmecu e sa incerci sa pleci de pe loc... impotriva a 2 EVO 2 SUBARU si 1 RS4 ... pe ploaie...

91965[/snapback]

WOOOOW....ce belea!!! Nooot... :blink: Pai nu poti sa tii pasu cu ei la plecare nici pe uscat noi avand tractiune spate daramit pe ploaie. What next legale pe snow? Ooo DA chemati bmwurile :) :) :)

Edited by M-technik
Link to comment
Share on other sites

WOOOOW....ce belea!!! Nooot... :blink: Pai nu poti sa tii pasu cu ei la plecare nici pe uscat noi avand tractiune spate daramit pe ploaie. What next legale pe snow? Ooo DA chemati bmwurile  :)  :)  :)

91987[/snapback]

 

hmm, pe circuit, din cate am vazut, tractiunea spate e mai bund :D

Link to comment
Share on other sites

hmm, pe circuit, din cate am vazut, tractiunea spate e mai bund  :blink:

92068[/snapback]

Inca o interventie a copilului bimmered de pe forum....

Nu crezi ca totul depinde de prea multi factori ca sa spunem daca RWD e mai bund decat AWD pe circuit? (pe ploaie banuiesc ca te refereai)

Se poate ca un rwd sa fie mai bun decat un awd (masini identice in rest) sa zicem un 330i vs un 330xi pe o pista umeda daca soferul stie sa conduca masina cu adevarat cu alte cuvinte sa fie super profesionist astfel incat sa minimizeze lipsa de tractiune la sol si sa maximizeze avantajul greutatii.

 

PS: Noi vorbeam de drag.

Edited by M-technik
Link to comment
Share on other sites

Ce vina au avut organizatorii ca a plouat? Am auzit ca a iesit un mare kkt "show-ul" lor dar chiar nu au avut nici o vina baietii ca a plouat. Oricum te faceau alea si pe uscat :blink:

92277[/snapback]

Asa ziceam si eu...dar ma rog. Poate pt zona aia a tarii e fun rau sa iei rusine mare pe ploaie...in cazu in care poate nici pe uscat nu tii pasu cu ei la plecare, doar dupa 300m cam asa sa speri sa ii prinzi din urma sau sa ii depasesti.

Link to comment
Share on other sites

Apropo, tu ti-ai mai pus chip pe ea sau tot standard a ramas? Sa ne dam odata daca e... sunt curios cum stam.

92399[/snapback]

Nu...nu mi-am pus ca am amanat plecarea programata pt sapt trecuta in Germania. Deabia in iulie sau mijlocu lu august mai am cum sa ma duc, din cauza licentei.

Dar putem sa ne intalnim sa ne dam sa vedem cat de mult te duci in fata. Ar fi interesant si de comparat dupa.

Daca se mai face un mini bmw meet in Buc ar fi grozav.

Link to comment
Share on other sites

Mai mult de o masina nu cred... ca nu ajungem la viteze mari. Da-mi un pm cu nr tau si-ti dau un mesaj ceva maine poimaine cand ne strangem mai multi la pescarus sau kisselef.

 

Cine se mai baga? :blink:

Edited by Kane
Link to comment
Share on other sites

Mai mult de o masina nu cred... ca nu ajungem la viteze mari. Da-mi un pm cu nr tau si-ti dau un mesaj ceva maine poimaine cand ne strangem mai multi la pescarus sau kisselef.

 

Cine se mai baga?  :)

92434[/snapback]

Check PM! Ai si id-u meu de mess nu?

Noi 2 am mai vorbit...de pe E60.net :blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.