Jump to content

Masina sotiei mele 318is M coupe


danbmw

Recommended Posts

cam asa ar trebui sa iasa,dar stau in dubii si cu pielea rosie :twoup:

 

cam asa ar trebui sa iasa,dar stau in dubii si cu pielea rosie :)

Parerea mea este ca o prinde mult mai bine rosul , mai ales ca o conduce sotia ta ,eu am interiorul crem si este foarte pretentios ...

Am niste canapele albe, si cand se aseaza cineva cu blugi albastri pe ele se imprima culoarea ....

Link to comment
Share on other sites

cam asa ar trebui sa iasa,dar stau in dubii si cu pielea rosie :twoup:

 

cam asa ar trebui sa iasa,dar stau in dubii si cu pielea rosie :)

Parerea mea este ca o prinde mult mai bine rosul , mai ales ca o conduce sotia ta ,eu am interiorul crem si este foarte pretentios ...

Am niste canapele albe, si cand se aseaza cineva cu blugi albastri pe ele se imprima culoarea ....

Link to comment
Share on other sites

frumoasa.. imi place ca toate modificarile aduse zici ca sunt OEM. Apreciez fiecare imbunatatire realizata si se vede ca muncesti pana sa spui "e gata". Bafta! :)

asa este Emilian,pana e gata mai este de munca si tot ce fac vreau sa para cat mai original de asta sint inarmat cu multa rabdare si vointa :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Sper sa nu te superi, dar manerele alea cromate si cele de la butoane nu prea au ce cauta in masina, ai mai facut si ornamentele mov, vadere albe, deci nu prea are ce cauta cromul acolo.

 

Dar este masina ta si daca tie iti place fa-o cum vrei, mai sus este doar parerea mea.

 

Succes in continuare, ai o masina frumoasa si ingrijita.

Link to comment
Share on other sites

Sper sa nu te superi, dar manerele alea cromate si cele de la butoane nu prea au ce cauta in masina, ai mai facut si ornamentele mov, vadere albe, deci nu prea are ce cauta cromul acolo.

 

Dar este masina ta si daca tie iti place fa-o cum vrei, mai sus este doar parerea mea.

 

Succes in continuare, ai o masina frumoasa si ingrijita.

alea de la butoane asae ,nu prea merg dar manerele o sa dea bine cu panourile albe si intreriorul la maner vopsit.o sa fie alt aspect. :thumbsup: :drinks:

apropo vreau o parere in legatura cu pozitii de USA in bandourile laterale, cine da cu parerea?? :w00t:

http://cgi.ebay.de/US-Positionsleuchten-Set-weiss-2-Stk-fuer-alle-BMW-E36_W0QQitemZ400195803316QQcategoryZ57316QQcmdZViewItemQQ_trksidZp4340.m263QQ_trkparmsZalgo%3DDLSL%252BSIC%26its%3DI%26itu%3DUCI%252BIA%252BUA%252BFICS%252BUFI%252BDDSIC%26otn%3D8%26pmod%3D380285455510%252B380285455510%26po%3D%26ps%3D63%26clkid%3D7195307041868575324

si rosii pe spate

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Super, dar o sa ai de curatat la albul ala.

Nu pune grilele, ca o strici !!!

acum sport consecintele la pielea asta alba ,stiam ce ma asteapta :yahoo:

cu grilele nu stiu ce sa zic,le-am luat degeaba?? :( ma mai gandesc daca le pun sau nu.

 

Foarte tari scaunele !

 

Masina inca e a sotiei ? :rolleyes:

normal e a mea dar am luat-o sa se duca ea la servici,dar cred ca o sa ii dau 7er si umflu eu 3er :D

Link to comment
Share on other sites

Salut,ma poti indruma si pe mine de unde as putea sa cumpar ledurile si soclurile? Le-ai legat la butonul de la trapa?Merci

eu am luat de la o plafoniera de e46 ledurile,condensatorul si suportii si i-am adaptat la mine.trapa nu am dar am lgat - la lampa iar + am tras fir la firul de pozitii. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.