Jump to content

preferata mea


spanac_90

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nare nici un rost sa ma cert cu careva pe care nici nul cunosc mai ales aici =)))) nasi ajunge nicaieri decat cuvine si cuvinte si iara cuvinte etc fara nici un farmec

 

puneti si voi niste poze tuning fara sa fie cu bara de m3 k sunt satul de ea si sper sa nu puneti de pe net k asa asi putea si eu sa caut. masini tunate ale pretenilor vostri sau ale vostre sa vad si eu ce gusturi aveti

Link to comment
Share on other sites

nare nici un rost sa ma cert cu careva pe care nici nul cunosc mai ales aici =)))) nasi ajunge nicaieri decat cuvine si cuvinte si iara cuvinte etc fara nici un farmec

 

puneti si voi niste poze tuning fara sa fie cu bara de m3 k sunt satul de ea si sper sa nu puneti de pe net k asa asi putea si eu sa caut. masini tunate ale pretenilor vostri sau ale vostre sa vad si eu ce gusturi aveti

 

nu prea or sa fie pe gustul tĂŁu ... or sĂŁ Ăži se parĂŁ hidoase :)

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

n-am inteles nimic, asta este din cauza ca nu esti capabil sa legi cateva cuvinte intr-o propozitie intr-un mod inteligibil, asa ca te-ai obosit degeaba :lol:

 

ps: inteleg ca raspunsul la intrebarea mea este afirmativ :)

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

voi intelegeti ceva din ce vorbeste limitatul asta troglodit ?

 

Mi se pare insultator sa imparta acelasi spatiu pe forum cu noi analfabetul asta.

Link to comment
Share on other sites

bai pole, nu folosi cuv " troglodit " pt k asta e al meu, stii bine :)

popeye, esti varza cumetreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

ah, daca vrei sa scrii ceva boldat ( adica ingrosat, cu scrisul mai gros sau nush cum sa zic ca sa pricepi si dumneata ) tre` sa selectezi textul si apoi sa dai pe B :)

pardon, tu ai vrut sa il scrii cu caractere de 7....e valabila aceeasi smenozeala;)

 

pazea, ca se pregateste sa mai tranteasca una grea :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.