Jump to content

VAND BMW E46 318I AN 1999


crystyena

Recommended Posts

inmatr ro pe 03.05.2009 ,unic proprietar,122000 km,climatronic,cd bmw business,cotiera,4 geamuri,6 airbaguri,xenon.proiectoare,follow me,jante alessio turbo 235/45/17,folie omologata rar....pret f negociabil pt bani cash!!!!!!!pret 6000euro!!! rel la tel 0766806625 sau id:crysty_ena

post-22617-1256678590_thumb.jpg

post-22617-1256678599_thumb.jpg

post-22617-1256678617_thumb.jpg

post-22617-1256678623_thumb.jpg

post-22617-1256679282_thumb.jpg

Edited by crystyena
Link to comment
Share on other sites

recunosc oferta este mica dar la anul sa vor gasi masini la pretul asta!

 

o dai cu 5000?

 

 

nu...multumesc de oferta..dar pe 5mii in niciun caz nu o dau..mai bine ma mai folosesc de ea decat sa o dau asa ieftin pt k masina este foarte buna...pretul e negociabil in limita bunului simt si avand in vedere si celelalte preturi de pe piata la ora actuala..nu ma intereseaza ce o sa fie la anul...daca vreti bmw la 5mii cautati k o sa gasiti,dar la banii astia o sa aveti ca optiuni doar ac manual si 2 geamuri electrice....succes!

 

VALABIL IN CONTINUARE 6000E NEGOCIABIL! :)

Link to comment
Share on other sites

recunosc oferta este mica dar la anul sa vor gasi masini la pretul asta!

 

o dai cu 5000?

 

 

nu...multumesc de oferta..dar pe 5mii in niciun caz nu o dau..mai bine ma mai folosesc de ea decat sa o dau asa ieftin pt k masina este foarte buna...pretul e negociabil in limita bunului simt si avand in vedere si celelalte preturi de pe piata la ora actuala..nu ma intereseaza ce o sa fie la anul...daca vreti bmw la 5mii cautati k o sa gasiti,dar la banii astia o sa aveti ca optiuni doar ac manual si 2 geamuri electrice....succes!

 

VALABIL IN CONTINUARE 6000E NEGOCIABIL! :)

 

In mare parte ai dreptate, insa daca privesti obiectiv situatia pietei auto cam asta ar fi pretul real de vanzare.

Asta in conditiile in care vrei cu adevarat sa-ti vinzi masina. Nu o s-o vinzi acum, dar la anul sigur o vinzi, iar pretul maxim va fi cel specificat mai sus.

 

Si eu caut masina si am observat foarte usor unde se duc vanzarile de masini si foarte multi vanzatori sunt constienti de asta, insa nu lasa la pret pentru ca asteapta ca vine unu' si ii da pe masina cat vrea! Si asa incet incet trece timpul si valoarea masinii scade.

 

Oricum, bafta!

 

PS: daca am fost prea OFFTOPIC, imi cer scuze!

Link to comment
Share on other sites

pret ffff negociabil pentru cash ce inseamna? eu gandesc ca ffff negociabil poate fi intre 10-20%.

corecteaza-ma daca gresesc la textul " ffff negociabil pt cash".

5% vin 300E iar asta nu cred ca este intra la categoria ffff negociabil.

 

Buna observatie!

Link to comment
Share on other sites

recunosc oferta este mica dar la anul sa vor gasi masini la pretul asta!

 

o dai cu 5000?

 

 

nu...multumesc de oferta..dar pe 5mii in niciun caz nu o dau..mai bine ma mai folosesc de ea decat sa o dau asa ieftin pt k masina este foarte buna...pretul e negociabil in limita bunului simt si avand in vedere si celelalte preturi de pe piata la ora actuala..nu ma intereseaza ce o sa fie la anul...daca vreti bmw la 5mii cautati k o sa gasiti,dar la banii astia o sa aveti ca optiuni doar ac manual si 2 geamuri electrice....succes!

 

VALABIL IN CONTINUARE 6000E NEGOCIABIL! :)

 

In mare parte ai dreptate, insa daca privesti obiectiv situatia pietei auto cam asta ar fi pretul real de vanzare.

Asta in conditiile in care vrei cu adevarat sa-ti vinzi masina. Nu o s-o vinzi acum, dar la anul sigur o vinzi, iar pretul maxim va fi cel specificat mai sus.

 

Si eu caut masina si am observat foarte usor unde se duc vanzarile de masini si foarte multi vanzatori sunt constienti de asta, insa nu lasa la pret pentru ca asteapta ca vine unu' si ii da pe masina cat vrea! Si asa incet incet trece timpul si valoarea masinii scade.

 

Oricum, bafta!

 

PS: daca am fost prea OFFTOPIC, imi cer scuze!

 

nu e nicio problema...poate k ai dreptate...inteleg ce spui..

Link to comment
Share on other sites

pret ffff negociabil pentru cash ce inseamna? eu gandesc ca ffff negociabil poate fi intre 10-20%.

corecteaza-ma daca gresesc la textul " ffff negociabil pt cash".

5% vin 300E iar asta nu cred ca este intra la categoria ffff negociabil.

ofer 5000E .

 

fratilor..pretul se mai negociaza si la fata locului..veniti si vedeti masina daca sunteti interesati...sau poate k voi vreti sa negociati aici ultimul pret si sa v-o trimit prin mandat postal...cine e interesat de o masina...suna la telefon si vine si vede masina..nu posteaza oferte aiurea pe net..in fine..nu vreau sa par rautacios ..dar totusi...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.