Jump to content

Vand faruri de BMW E36, E39, E46


Recommended Posts

Bai ,la 500 ron ce pretentii aveti ,singura greseala a vanzatorului e ca a spus ca nu se aburesc ,nu-l cunosc deci sunt impartial dar nu mai plangeti acum !

 

am depasit de mult momentul in care plangem din orice, era un raspuns pt altii care vor sa cumpere, dar tu sa faci abstractie de ce am scris noi si cumpara-ti o pereche :) .

Reglajul merge la mine numai sus jos, pe lateral .....o sa indes niste carpe :lol:

E adevarat nu trebuia sa scrie ca nu se aburesc pana la o verificare intai a lor. Dar la mine s-au aburit la prima spalare dupa ce le-am montat. Imi inchipui ce o sa se intample la prima ploaie.

Ele arata foarte bine dar nu asta era scopul lor.

Edited by GONZO
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bai ,la 500 ron ce pretentii aveti ,singura greseala a vanzatorului e ca a spus ca nu se aburesc ,nu-l cunosc deci sunt impartial dar nu mai plangeti acum !

 

am depasit de mult momentul in care plangem din orice, era un raspuns pt altii care vor sa cumpere, dar tu sa faci abstractie de ce am scris noi si cumpara-ti o pereche :) .

Reglajul merge la mine numai sus jos, pe lateral .....o sa indes niste carpe :lol:

E adevarat nu trebuia sa scrie ca nu se aburesc pana la o verificare intai a lor. Dar la mine s-au aburit la prima spalare dupa ce le-am montat. Imi inchipui ce o sa se intample la prima ploaie.

Ele arata foarte bine dar nu asta era scopul lor.

:)

Link to comment
Share on other sites

Intr-adevar se aburesc, vreau sa vad si alte pareri, stiu ca mai sunt oameni la care nu li s-au aburit farurile, intr-adevar pretul este unul bun dar din punct de vedere calitativ nu sunt cele mai bune de pe piata.Unii dintre cei care le-au cumparat au recurs si la imbunatatiri, in sensul ca le-au mai dat un strat de silicon.
Link to comment
Share on other sites

Am revenit cu poze, cu stopurile pentru BMW E39

 

1. Stop BMW E39, semnal alb - PRET 260 LEI

 

 

2.Stop BMW E39, semnal galben - PRET 260 LEI

 

Pretul nu include becurile, doar ledurile care sunt functionale 100%.Pretul este pentru o bucata.

post-29346-1265788950_thumb.jpg

post-29346-1265788978_thumb.jpg

post-29346-1265788984_thumb.jpg

Edited by Alex_BMW_E39
Link to comment
Share on other sites

Reguli de postare la Mica publicitate

 

...

5.Initiatorul topicului poate da un singur UP la 7 zile de la ultima sa postare. Nu se admit UP-uri date mai repede de 7 zile de la ultima postare sau UP-uri date de catre alta persoana decat initiatorul topicului. Exceptia UP-ul la 7 zile va fi permis doar atunci cand initiatorul doreste sa scada 10% din pret.

...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Salut pentru e36 sedan ce pret au farurile (amandoua) si ce firma sunt,se potrivesc perfect?Lupele bat bine daca pui halogen normal? Cine plateste curierul si cat este eventual?Ms numai bine! Edited by M_A_D
Link to comment
Share on other sites

mar interesa un set de faruri pentru E39, cu semnal alb... vad ca domnii colegi de forum au aparut cu nemultumiri... care este situatia ??

Au fost intr-adevar si nemultumiri, o sa mai aduc in 3 saptamani, momentan nu mai am pe stoc nimic si asta se datoreaza solicitarilor, au fost cazuri din spusele celor care au comandat de la mine cand au cumparat faruri mai de firma si tot s-au aburit, insa nu toti cei care mi-au comandat s-au plans de asta. Raportul calitate - pret este ok.

Link to comment
Share on other sites

mar interesa un set de faruri pentru E39, cu semnal alb... vad ca domnii colegi de forum au aparut cu nemultumiri... care este situatia ??

Au fost intr-adevar si nemultumiri, o sa mai aduc in 3 saptamani, momentan nu mai am pe stoc nimic si asta se datoreaza solicitarilor, au fost cazuri din spusele celor care au comandat de la mine cand au cumparat faruri mai de firma si tot s-au aburit, insa nu toti cei care mi-au comandat s-au plans de asta. Raportul calitate - pret este ok.

Abia in 3 saptamani? mai rapid nu se poate? noi am mai discutat la telefon despre ele, insa aveam deja Hella. acum doresc si eu un set pe semnal alb, sa fie ok. garantie exista ?

Link to comment
Share on other sites

mar interesa un set de faruri pentru E39, cu semnal alb... vad ca domnii colegi de forum au aparut cu nemultumiri... care este situatia ??

Au fost intr-adevar si nemultumiri, o sa mai aduc in 3 saptamani, momentan nu mai am pe stoc nimic si asta se datoreaza solicitarilor, au fost cazuri din spusele celor care au comandat de la mine cand au cumparat faruri mai de firma si tot s-au aburit, insa nu toti cei care mi-au comandat s-au plans de asta. Raportul calitate - pret este ok.

Abia in 3 saptamani? mai rapid nu se poate? noi am mai discutat la telefon despre ele, insa aveam deja Hella. acum doresc si eu un set pe semnal alb, sa fie ok. garantie exista ?

Garantia este de 12 luni pentru defectele de fabricatie, dureaza 3 saptamani pentru ca le import direct.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.