Jump to content

Vand diverse piese pt bmw e36 si cateva pt e46


e_emu3

Recommended Posts

panou dublu climatronic digital+aeroterma 700 ron(e36),radiocass bmw decodat 100 ron(e36),panou de comanda climatronic 250 ron(e46),faruri cu lupa HELLA+semnale clare 300 ron(e36),MYD+senzor temperatura exterioara 100 ron(e36),oglinzi st+dr fara sticle pt e36 sedan 100 ron,volanta 316 150 ron(e36),pompa servo 316 m43 200 ron(e36),interior piele scaune fata inclazite,banchete spate,spatarul este fix si are cotiera+fete usi si butoanele de la incalzire pt e36 sedan pret 300 euro, plus multe piese de mecanica Edited by e_emu3
Link to comment
Share on other sites

Cassu il mai ai? zi un pret la el si la panoul de clima cu toata instalatia aferenta (radiatoare, ventilatoare, cabluri, etc)

Am cass-ul,ultimul pret este 90 ron,iar panoul de clima nu il dau fara aeroterma,de fapt fara aeroterma nu il poti folosi,ultimul pret este 650 ron pe panou+aeroterma,avand in vedere faptul k mie mi s-a cerut 100 euro doar pe aeroterma eu zic k eu un pret bun,dar altii viseaza sa ia 100 euro din pom

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
volanta de care e ? masa dubla sau simpla ?

Este simpla volanta iar sticla am pt e 46 este albastra cu unghi mort si neincĂŁlzita la 60 ron

 

volanta de care e ? masa dubla sau simpla ?

Este simpla volanta iar sticla am pt e 46 este albastra cu unghi mort si neincĂŁlzita la 60 ron

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.