Jump to content

VAND pachete ///M, bari M3 si M5, praguri, stopuri, faruri, eleroane etc


Recommended Posts

Nu inteleg ce te retine sa cumperi de acolo ... fiecare cumpara ce vrea si de unde vrea .... du`te si cumpara de la ei daca esti asa de increzator ...

 

Corect, nu ti-a bagat nimeni mana in buzunar, fiecare cere cat vrea, fiecare cumpara de unde vrea.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pachet M3 pentru E46 = 750 EURO *

 

bara fsts M3 + grila plastic + proiectoare M + rame proiectoare + bara spate M3 + difusor evacuare dubla

 

pachet M-tech 2 pentru E46 = 750 EURO *

 

bara fata M2 + grila plastic + bandouri + proiectoare M + rame proiectoare + bara spate M2 + difusor

 

pachet M5 pentru E39 = 750 EURO *

 

bara fata M5 + bandouri + grila plastic + proeictoare M + rame proiectoare + bara spate M5 + bandouri + difusor

 

pachet M3 pentru E36 = 600 EURO *

 

bara fata M3 + proiectoare smoked + suporti proiectoare + lip EVO + grila centrala + bandouri + praguri + bara spate M3 + bandouri + difusor

 

pachet M3 cheap pentru E36 = 400 EURO *

 

bara fata M3 + proiectoare smoked + suporti proiectoare + lip EVO + grila centrala + bandouri + praguri + difusor M3 pentru bara nprmala

 

pachet M3 pentru E90 = 1300 EURO *

 

bara fata M3 + grila centrala + grile proiectoare + bara spate M3 + grila difusor

 

pachet M-Tech 2 pentru E30 din fibra de sticla = 1000 EURO

 

bara fata + bara spate + praguri + bandouri usi + eleron portbagaj + bara spate

 

pentru alte produse si preturi astept intrebarile voastre aici.

MERCI !!!

 

* - pt fiecare pachet cumparat primiti cadou un eleron de portbagaj

Link to comment
Share on other sites

Salut!Modelul acesta il ai?Daca da, la ce pret?Mersi

 

salut,

 

se poate aduce pe baza de comanda, setul este 275 euro, dar este doar pt modelul fara facelift de e46

 

 

si nu pot sa il pun pe facelift?ce modificare ar trebui sa fac?mersi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pachet M3 pentru E46 = 750 EURO *

 

bara fsts M3 + grila plastic + proiectoare M + rame proiectoare + bara spate M3 + difusor evacuare dubla

 

pachet M-tech 2 pentru E46 = 750 EURO *

 

bara fata M2 + grila plastic + bandouri + proiectoare M + rame proiectoare + bara spate M2 + difusor

 

pachet M5 pentru E39 = 750 EURO *

 

bara fata M5 + bandouri + grila plastic + proeictoare M + rame proiectoare + bara spate M5 + bandouri + difusor

 

pachet M3 pentru E36 = 600 EURO *

 

bara fata M3 + proiectoare smoked + suporti proiectoare + lip EVO + grila centrala + bandouri + praguri + bara spate M3 + bandouri + difusor

 

pachet M3 cheap pentru E36 = 400 EURO *

 

bara fata M3 + proiectoare smoked + suporti proiectoare + lip EVO + grila centrala + bandouri + praguri + difusor M3 pentru bara nprmala

 

pachet M3 pentru E90 = 1300 EURO *

 

bara fata M3 + grila centrala + grile proiectoare + bara spate M3 + grila difusor

 

pachet M-Tech 2 pentru E30 din fibra de sticla = 1000 EURO

 

bara fata + bara spate + praguri + bandouri usi + eleron portbagaj + bara spate

 

pentru alte produse si preturi astept intrebarile voastre aici.

MERCI !!!

 

* - pt fiecare pachet cumparat primiti cadou un eleron de portbagaj

Link to comment
Share on other sites

ma intereseaza o bara de fatza, de M5 E39 completa. da`mi un pret, si numele de producator.firma. mersi

 

1500 lei completa cu proiectoare cu becuri si rame, plasa centrala plastic, bandouri, pregatita pentru vopsit.

si numele de producator, sau firma respectiva? materialul?

Link to comment
Share on other sites

ma intereseaza o bara de fatza, de M5 E39 completa. da`mi un pret, si numele de producator.firma. mersi

 

1500 lei completa cu proiectoare cu becuri si rame, plasa centrala plastic, bandouri, pregatita pentru vopsit.

si numele de producator, sau firma respectiva? materialul?

 

plastic abs, nu stiu de cine e facuta, e adusa din germania

Link to comment
Share on other sites

cum sefu sa vinzi, si sa nu sti numele firmei? :lol:) la modul cum spui tu ca sunt aduse din germania, la fel de bine pot fi aduse si din Turcia. Insa macar sa stim si noi un lucru. Numele Firmei, sau Producatorului. stima :) Edited by ValeriuS
Link to comment
Share on other sites

cum sefu sa vinzi, si sa nu sti numele firmei? :lol:) la modul cum spui tu ca sunt aduse din germania, la fel de bine pot fi aduse si din Turcia. Insa macar sa stim si noi un lucru. Numele Firmei, sau Producatorului. stima :)

 

pe produse nu scrie de cine sunt produse, eu nu le cumpar direct de la producator, le iau de la o firma din germania. acum nu vrei sa-ti vand tie pontul?

Link to comment
Share on other sites

salutare

 

 

am si eu o intrebare

 

care este diferenta intre kitul M pt e39 care il vinzi tu si alt coleg de pe forum, parca @M power, in afara de pret

 

 

mersi anticipat

 

sincer sa fiu nu stiu ce vinde colegul de care spui tu si nici nu ma intereseaza. singura diferenta banuiesc ca este calitatea. esti liber sa alegi de unde cumperi.

 

salut...poti sa pui si tu o poza cu kitul M3 pt e46 fl si o poza cu kitul M tech2 tot pt e46fl ca sincer nush care e diferenta dintre ele si nu stiu ce sa aleg...ms

 

ou de rata - m3

 

rous- m-tech2

post-28296-1265498220_thumb.jpg

post-28296-1265498232_thumb.jpg

post-28296-1265498249_thumb.jpg

post-28296-1265498420_thumb.jpg

Edited by bmwhot33
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.