Jump to content

[vand] 525i, e39


azazzeal

Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 7 months later...
  • 2 weeks later...

buna.pretul de actual de 8500 mi se pare exagerat pentru o masina din 2001 ,unde mai pui ca e si benzina

plus ... ca ar fi 8500 + cc 900 chestia cu asigurarea+ platirea taxei,nu?ca e din 2001

imi cer scuze daca gresesc,dar asta e numai parerea mea

Link to comment
Share on other sites

prima inmatriculare 18.08.2005

 

3 proprietari, 1 fiind eu

 

o sa revin cu poze in cateva zile pentru ca azi plec la Bucuresti si nu o sa am timp sa le fac

 

pretul este negociabil, in limita bunului simt.

 

mersi frumos pt raspuns...dar credeam ca este inmatriculata dupa 2007!

 

stii cum au dat astia legea acum:(

Link to comment
Share on other sites

m-am intors aseara tarziu de la Bucuresti, numai chef de poze nu am avut ... poate pe dupa-masa pun cateva

da, am citit in "curentul" ca s-a amanat chestia pana in 2013.

mai mult, am o intrebare pentru "cunoscatori": taxa de PRIMA inmatriculare nu se refera la prima inmatriculare in Romania? pentru ca atunci la mine nu se aplica intru-cat masina mea are 3 proprietari ... sau poate nu vad eu bine situatia? imi cer scuze oricum, sunt putin pe din-afara in ale legislatei ...

Link to comment
Share on other sites

am vazut acum ceva timp la stiri ca s-a propus amanarea taxei pana in 2013 si astazi se discuta in guvern, iar luni va anunta oficial executivul!

asa ca o sa astept pana luni sa vad ce zic!

oricum se stie sigur ca o s-o amane pana in 2013, dar astept pana luni sa fie oficial!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.