Jump to content

BMW ruleaza


SpeedMaster

Recommended Posts

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

acum sa nu credeti ca m-am dat cu "china" dar mi se pare ca exista supra in romania si mai cu seama in timisoara din cate imi aduc eu aminte!!!!!!!! daca e cineva din Tm rog sa ma edifice.....nu mai stiu sigur sigur!!!!!!

98183[/snapback]

 

 

sincer nu am vazut nici o supra prin TM,si de regula se face valva ca la romani cand apare o masina din asta

Link to comment
Share on other sites

Supra 1200rwhp schimba viteza la peste 160km\h si lasa urme de cauciuc de 30m pe asfalt!

:http://videos.streetfire.net/search/supra+flyby/0/ab3d3bf9-38f0-4df9-bffe-359a7c65a9b9.htm

 

M3 CSL

:http://videos.streetfire.net/search/M3/0/89213941-94FF-4095-9967-99B2CA1F808A.htm

Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg un lucru.Ce companie te asigura cand tu nu cred ca ai peste 30 de ani.Nu prea cred ca cineva din occident m-ar asigura pe mine cu un motor de peste 3 litrii tinand cont ca inca sunt "copil" la 22 de ani.E clar, cu un asemenea motor de 500 CP respectivii isi dau seama ca pe mana la unu de 20 si ceva de ani masina aia va fi distrusa imediat dupa cumparare si ei vor trebuii sa dea banii.Si daca te asigura preturile sunt IMENSE.Numai la 520d-ul meu am platit pe Casco peste 1000 euro pe an si e numai un motor de 136CP.Pe 530 Casco e insclus in leasing, si dupa ce gat leasingul cred ca ma va lua un pret de cazi pe spate pt asigurare tinand cont ca poate vom adera la UE.Daca masina ta e inscrisa pe numele unui parinte si tu esti pus "SECOND DRIVER" atunci poate esti scutit de taxele enorme.Daca eu as fi avut un supra cred ca as fi rabdat de foame.Poate nu e cazul tau dar sunt nedumerit
Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg un lucru.Ce companie te asigura cand tu nu cred ca ai peste 30 de ani.Nu prea cred ca cineva din occident m-ar asigura pe mine cu un motor de peste 3 litrii tinand cont ca inca sunt "copil" la 22 de ani.E clar, cu un asemenea motor de 500 CP respectivii isi dau seama ca pe mana la unu de 20 si ceva de ani masina aia va fi distrusa imediat dupa cumparare si ei vor trebuii sa dea banii.Si daca te asigura preturile sunt IMENSE.Numai la 520d-ul meu am platit pe Casco peste 1000 euro pe an si e numai un motor de 136CP.Pe 530 Casco e insclus in leasing, si dupa ce gat leasingul cred ca ma va lua un pret de cazi pe spate pt asigurare tinand cont ca poate vom adera la UE.Daca masina ta e inscrisa pe numele unui parinte si tu esti pus "SECOND DRIVER" atunci poate esti scutit de taxele enorme.Daca eu as fi avut un supra cred ca as fi rabdat de foame.Poate nu e cazul tau dar sunt nedumerit

98533[/snapback]

 

 

Mai deci modificarile acestei masini fata de cea stock sunt infime aproape inexistente si da ma descurc bine cu banii pe care trebuie sa-i platesc,nu ma plang.

Cand o sa trec la modifcari mai seriose precum un nou turbo pe care planuiesc sa-l cumpar atunci lucrurile o sa complice dar le rezolv eu pe toate pana atunci facem un "cuplu" fericit!

Link to comment
Share on other sites

Mai deci modificarile acestei masini fata de cea stock sunt infime aproape inexistente si da ma descurc bine cu banii pe care trebuie sa-i platesc,nu ma plang.

Cand o sa trec la modifcari mai seriose precum un nou turbo pe care planuiesc sa-l cumpar atunci lucrurile o sa complice dar le rezolv eu pe toate pana atunci facem un "cuplu" fericit!

98534[/snapback]

Nu ma intereseaza modificarile.Tu circuli fara asigurare ?Cat platesti pe asigurare daca vrei sa spui ?

Link to comment
Share on other sites

Nu ma intereseaza modificarile.Tu circuli fara asigurare ?Cat platesti pe asigurare daca vrei sa spui ?

98535[/snapback]

 

 

Nu-ti pot da unele detalii,insa iti pot spune ca tata se ocupa de aceste lucruri si nu am probleme cu nimeni si nici nu mor de foame!Dar raportata la populatia din Romania suma este una imensa...dar eu ma descurc....

Link to comment
Share on other sites

Nu-ti pot da unele detalii,insa iti pot spune ca tata se ocupa de aceste lucruri si nu am probleme cu nimeni si nici nu mor de foame!Dar raportata la populatia din Romania suma este una imensa...dar eu ma descurc....

98553[/snapback]

Lol da e drept..bine ca parintii iti permit sa conduci motoare de 500 CP..pana la urma urmei esti major.La mine imediat a comentat in special mama ca eu nu mor in patul meu

Link to comment
Share on other sites

Lol da e drept..bine ca parintii iti permit sa conduci motoare de 500 CP..pana la urma urmei esti major.La mine imediat a comentat in special mama ca eu nu mor in patul meu

98556[/snapback]

 

 

Da asa sunt parintii...La mine bine ca nu stiau nimic de Supra,nu stiau la ce e folosita Supra in proportie de 99% si nici acum n au aflat si nu stiu cum mai conduc eu din cand in cand...

Link to comment
Share on other sites

Eu nu zic nimic ca sunt satul de lunatici de-astia care nu au ce pune pe paine si viseaza cai verzi pe pereti...ca au de toate si cand te duci la ei stau in canal...vad ca fenomenul se raspandeste cu repeziciune la noi in tara. (fara vre-un apropo direct la turbopower)
Link to comment
Share on other sites

Nu-ti pot da unele detalii,insa iti pot spune ca tata se ocupa de aceste lucruri si nu am probleme cu nimeni si nici nu mor de foame!Dar raportata la populatia din Romania suma este una imensa...dar eu ma descurc....

98553[/snapback]

 

 

Dar in ce tara locuiesti?Ai spus ca masina este inmatriculata in Franta,acolo ai si rezidenta?

Link to comment
Share on other sites

la acest topic am citit absolut toate postarile lui turbopower si dupa mine din tot ce a postat si felul de a se exprima este doar un pusti de 15,16 ani care viseaza 500 CP,cum a spus si darkwave inca nu a trecut de nfsu 2,nu cred ca are ce cauta copilu asta pe forum :blink:
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.