Jump to content

[Vand] Jante BBS LM CH RS * ALPINA * AC Schnitzer * Breyton * Hartge * Hamann Replica


Recommended Posts

  • Replies 252
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Am vazut ca ai aruncat un ochi la "masina mea"

 

Dupa ce o aduc la adevar tehnic te contactez sa iau mai multe lucruri si facem un pret mai bun :twoup:

Mai tre sai pun brat fata stng si dreapta (nu trebuie amandoua dar se schimba pereche)

 

Ramane sa vedem dupa ce termin.

 

Voie buna.

Edited by 81rgl
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Salut,pt e 60 pe 19 ai ceva?Asi vrea LM-urile 8j pe fata si 9,5 sau 10 pe spate.Merci.

 

Salut,

Momentan pot sa-ti aduc doar pe 18" - 8,5 cu 9,5. Pentru 19" nu am termen momentan.

Merci,vreau pe 19,dar poti sa aduci si pe 19 in 2,3 saptamani?

Link to comment
Share on other sites

Salut,pt e 60 pe 19 ai ceva?Asi vrea LM-urile 8j pe fata si 9,5 sau 10 pe spate.Merci.

 

Salut,

Momentan pot sa-ti aduc doar pe 18" - 8,5 cu 9,5. Pentru 19" nu am termen momentan.

Merci,vreau pe 19,dar poti sa aduci si pe 19 in 2,3 saptamani?

 

Am vb acum cu furnizorul si tocmai a primit de dimineata si pe 19". Pretul este de 1000 EURO.

Link to comment
Share on other sites

Salut,pt e 60 pe 19 ai ceva?Asi vrea LM-urile 8j pe fata si 9,5 sau 10 pe spate.Merci.

 

Salut,

Momentan pot sa-ti aduc doar pe 18" - 8,5 cu 9,5. Pentru 19" nu am termen momentan.

Merci,vreau pe 19,dar poti sa aduci si pe 19 in 2,3 saptamani?

 

Am vb acum cu furnizorul si tocmai a primit de dimineata si pe 19". Pretul este de 1000 EURO.

Ok,ce model,si ce latime?

Link to comment
Share on other sites

Ok,ce model,si ce latime?

 

 

BBS LM pe 19" 8,5J fata si 9,5J Spate

Ok,ne putem vedea maine sa le vad?Sunt la fel ca astea din poza?

 

Se aduc numai pe comanda pe 19", putem sa ne intalnim sa-ti arat pe 18" sau pe 19" la mine pe masina.

Link to comment
Share on other sites

Ok,ce model,si ce latime?

 

 

BBS LM pe 19" 8,5J fata si 9,5J Spate

Ok,ne putem vedea maine sa le vad?Sunt la fel ca astea din poza?

 

Se aduc numai pe comanda pe 19", putem sa ne intalnim sa-ti arat pe 18" sau pe 19" la mine pe masina.

Ok,cum procedam atunci?Asi vrea exact modelul pe care il ai tu pe masina(la culoare ma refer).Se pot aduce astea?

Link to comment
Share on other sites

Ok,cum procedam atunci?Asi vrea exact modelul pe care il ai tu pe masina(la culoare ma refer).Se pot aduce astea?

 

Pt E60 doar cele din poza pusa de mine.

Ok,adu-mi din alea,pe 19 pt e60,pe fata 8j sau 8,5j si pe spate 9,5j.

Link to comment
Share on other sites

Ok,cum procedam atunci?Asi vrea exact modelul pe care il ai tu pe masina(la culoare ma refer).Se pot aduce astea?

 

Pt E60 doar cele din poza pusa de mine.

Ok,adu-mi din alea,pe 19 pt e60,pe fata 8j sau 8,5j si pe spate 9,5j.

 

Ai PM

Link to comment
Share on other sites

Ok,cum procedam atunci?Asi vrea exact modelul pe care il ai tu pe masina(la culoare ma refer).Se pot aduce astea?

 

Pt E60 doar cele din poza pusa de mine.

Ok,adu-mi din alea,pe 19 pt e60,pe fata 8j sau 8,5j si pe spate 9,5j.

 

Ai PM

Am vazut,nu ti-am raspuns,ti-am spus iti platesc maine in cont si te sun.O seara buna.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.