Jump to content

Pareri motor M40,1.8


el_fefe

Recommended Posts

Merita. Eu am m40 si e ok, nu excelent dar ok. Iti vor bate tacheti dar cam atat, in rest aceleasi probleme ca m43 si la rpetul asta daca poti veni cu ea fara platforma ai facut o afacere :).

 

Eu am platit 700 ron taxa anul trecut pe motor de 1.6 m40 (euro 2 scria in actele de germania si euro doi a iesit la finante desi la RAR euro1)

Link to comment
Share on other sites

Eu am motor de 1.6 tot m40,si nu imi bat tachetii de loc.Sunt foarte multumit,l-am luat vara trecuta si tot asa mi-au pus si mie euro1,taxa a fost vreo 1400 lei parca atunci.

E un pret bun 700 euro,dar mare atentie la rugina!A mea nu are gram de rugina si de asta am luato.Motorul poti sa-l schimbi,dar daca ai probleme cu caroseria se schimba treaba

Sa fi atent sa intrebi cand a fost schimbata distributia(e pe cureaua).

Bafta si drum bun!

Link to comment
Share on other sites

Cu parere de rau dar nu pot sa descarc pozele de pe telefon. :lol: Acum nu am aparat foto,e dat.Maine promit ca o sa le postez.

Mititca m-a ascultat,n-a ezitat in niciun moment cand am vrut sa depasesc,a consumat foarte putin..ce sa mai,o placere!

 

P.S. Imi bat tachetii. :)

Edited by el_fefe
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.