Jump to content

Vand piese BMW E46


Recommended Posts

Poze casetofon,... nu am reusit sa ii dau mufa spate jos, nu am vrut sa trag sa nu rup vre-un pin. Casetofonul are functia mode si era atasat la el magazide de 6 CD-uri. Ultim pret

 

da merge o Magazie CD-uri GRUNDIG pusa pe casetofon ?

ca il vreau da sa stiu sg ca merge...d`asta as fii vrut sa vad mufa

Edited by SilviuSLV
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 194
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poze casetofon,... nu am reusit sa ii dau mufa spate jos, nu am vrut sa trag sa nu rup vre-un pin. Casetofonul are functia mode si era atasat la el magazide de 6 CD-uri. Ultim pret

 

da merge o Magazie CD-uri GRUNDIG pusa pe casetofon ?

ca il vreau da sa stiu sg ca merge...d`asta as fii vrut sa vad mufa

 

Am avut standard,... nu mai stiu sigur ce firma era ca am vandut-o de ceva vreme. Daca vrei pot sa iti trimit incerci si in caz ca nu ti se potriveste imi trimiti inapoi si iti dau banii cu conditia sa platesti tu drumul dus intors al casetofonului. Prin posta iti vine cam 20-25 ron si iti ajunge in ~2-3 zile. Prin firma de curierat te costa mai mult.

Link to comment
Share on other sites

nici macar modulul nu a ramas?

 

Nu ma stiu exact la mecanica eu am afisat piesele in functie de ce mi-a spus mecanicul care mi-a dezmembrat masina. Mai am ceva "maruntisuri" care nu stiu ce sunt. Unde este situat exact? daca este situat in parte din fata a masinii in apropierea electroventilatorului iti zic sigur ca in afara de un far (care are urechiusele rupte si a sarit afara de la impact) nimic nu a scapat pana dupa ventilator. Inclusiv blocul motor a avut o mica fisura si de aceea il vand (am vandut mare parte) pe bucati. Zi-mi evenutal unde este situat sau daca ai cumva o poza cu el dar sasele sunt destul de mici, eventual o poza de pe real-oem caci daca nu il am in lista de preturi,....

Edited by CountPorcula
Link to comment
Share on other sites

Un modul GM5 de inchidere centralizata pentru e46 cu 4 geamuri electrice exista? PM te rog.

 

Eventual da-mi o serie de pe al tau,... al meu era cu 2 geamuri electrice (desi avea 4 butoane). Dupa serie eventual ne putem da seama.

Lasa-l draq, l-am dat la carpit. Ai cumva oglinda de faza scurta dreapta? si soclul de bec m-ar interesa.

Edited by bbogdan
Link to comment
Share on other sites

salut,gasesc si eu la tine un electroventilator pt un e46-328i,cutie manuala?ms

 

Nu am decat ce e in lista electroventilatorul s-a dus ala accident

 

3 si 4 sunt de la stalpii spate. Acolo unde sunt luminile de interior. Eu vroiam soclurile de la stopuri.

 

A am inteles eu gresti srry,... stopurile le-am dat cu socluri

 

Un modul GM5 de inchidere centralizata pentru e46 cu 4 geamuri electrice exista? PM te rog.

 

Eventual da-mi o serie de pe al tau,... al meu era cu 2 geamuri electrice (desi avea 4 butoane). Dupa serie eventual ne putem da seama.

Lasa-l draq, l-am dat la carpit. Ai cumva oglinda de faza scurta dreapta? si soclul de bec m-ar interesa.

 

 

Din farul dreapta nu a scapat nimic la accident.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
comenzi pe volan, pt cel in 3 spite cu airbag rotund ai?

 

S-au dat cu tot cu volanul

 

 

Au mai ramas scaunele fata cu incalzire,restul instalatiei si panoul cu butoanele pt incalzire?

Daca da,astept cateva poze cu scaunele,si un pret la fiecare si separat,si la toate.Mersi

ai pm

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.