Jump to content

325xi e46!


325xi 215hp

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

uite cand o sa`mi mearga scanneru iti fac un scan pe foaia de la dyno..si o sa te convingi......pisicuta era 2000 benzina in 2 usi,imi pare rau ca numai am actele de la ea...ca sa vi le arat

 

Fara suparare ce legatura are foaia de la dyno cu modelul masinii??....pisicuta 318is....este dar 320is....nu :)

Link to comment
Share on other sites

gata , ii sariti in cap omului pentru o greseala ?

 

a zis referitor la e46 de fisa dyno......de e36 a zis doar ca ii pare rau ca nu are actele.

poate la pisicuta au facut la politie vreo greseala si au trecut is in talon, cine stie. suntem in romania. bine ca nu i-au trecut tdi, din obisnuinta.

oricum , nici eu nu am auzit de 320is pe pisicuta.....a existat asa ceva pe e30, dar nu pe e36

 

oglinzile sunt schimbate de tine, sau asa ai luat-o ?

Link to comment
Share on other sites

asa am luato.....cu foaie de la dyno vroiam sa vedetzi cum au scris aia acolo 215 cai;)nu numai am actele din pacate./...oricum aveam acte de austria pe ea...si pe spate scria 320is.....oricum la momentu ala ma interesa doar sa nu ma ploua in ea......nu si motorizar....etc.....aaaa si am si eu o intrebare....cam in cate ture trebuie sa stea o steptronica?
Link to comment
Share on other sites

Si mie mi se pare foarte cunoscuta masina de la Banat cars Timisoara.Nu cumva are tapiserie gri si volan normal cu comenzi ? Ai putea sa pui si niste poze cu interiorul ? Parca avea si un ornament sus pe luneta spate. Edited by crtir
Link to comment
Share on other sites

da aia e de la banat....avea acolo un eleron pentru luneta da ma obligat garda sal dau jos ca hata nu se vede stopu de frana de pe luneta.......aia e.....stii ceva nasol despre ea?.....Si cu turatiile da la relatiu ma refeream!ms anticipat

 

Nu stiu nimic despre ea in afara de faptul ca a stat la vanzare afara in parcarea reprezentantei aproape un an.

Link to comment
Share on other sites

azi iam verificat si eu km......si spre mirare mea....chiar sunt reali......da sta in 600 de ture......numai ca mi se pare ca ar trebuie sa stea unpik mai sus.....pentru ca nu prea imi placa de pe loc....am mai avut un 545i si la ala statea in 900 cu aproximatie.....si era mai "viril" cand luam picioru de pe frana:)////aaa si e cineva priceput la sonorizari pentru masina......pls un pm daka se poate....ms anticipat
Link to comment
Share on other sites

pai.. daca ti-e prieten ar trebui sa-l intrebi, ca ne intereseaza si pe noi :)

 

probabil s-a uitat in locurile clasice , calculator lumini, cheie . Faptul ca i-a spus de 90 % e clar ca nu are vreo metoda revolutionara pt noi . Km se pot modifica f usor in asa fel incat nici reprezentanta nu stie daca nu are un service history . Asa ca dpmdv poti doar sa te bucuri ca masina merge bine si sa uiti de grija km .

Link to comment
Share on other sites

da cipu de pe cheie oricum ia informatie din calc masini atucnea cand o bagi in contact din cate stiu eu...asa ca aia nu prea e relevanta....da oricum din cartea service cam asa reiese un ultim service e facut in 2007 si avea 64000 cam asa ceva....si acuma in 2009 are 81 si unpik asa ca,cam astia ar fi km...da din cate stiu eu a bagat mufa in ea...nush pe la ce a dat a azis ca ce arata pe bord arata si in calc si cheia a puso la verificat...oricum....dupa uzura de pe tapiterie si de pe volam,semnalizator si altele nu arata de mai mult....sau a fost super ingrijita:)aaa si app vreau si eu niste pareri despre casetofoane...sistem de boxe pls....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.