Jump to content

e 39 3000 d


GONZO

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Si taxa de inmatriculare la ce calcul o socotesti mircea.i ? Sau ai vb sa te aflii in treaba ?

 

are dreptate, nu te supara pe el, e cu aproape 900 km mai aproape de el :) stie el ceva :)

 

 

 

 

am dat de curiozitate acum un search pe mobile, am selectat toate optiunile pe care le am si nr de km si cel mai ieftin este 7400 euro iar cel mai scump 12480 euro

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
câÞi cai are? Ce preÞ bun, pãcat cã nu pot sã vând e46 cã Þi-o luam.sunt fan e39.oricum baftã

 

 

are 185 cu bataie :twoup: , nici eu nu o dadeam la pretul asta dar am gasit un Sharan acum si vreau sa-l iau. Probabil ca daca nu se da la pretul asta urgent in 3 saptamani nu o mai vand.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
la ce pret a ajuns intr-un an.....pacat de ea....practic in ritmul asta la anul ar trebui sa coste 4000? sau nici atat...e nebunie ce se intampla.....dar nu mai exista cerere , motoare mari...mare pacat de ea....

 

 

nu-mi spune te rog, am dat aproape 12000 anul trecut pe ea................de kkt ...in curand cred ca bmw-urile se vor vinde la 1 euro pe cm3

Link to comment
Share on other sites

foarte sincer iti recomand...pastreaz-o...e pacat de ea sa o dai la un pret de ......... cei care vor sa o cumpere pe nimic sunt amatorii de emblema, cei care isi bat joc de masina si apoi o paseaza mai departe. pt un bebe ai loc suficient si in asta, am un prieten de familie care are un e39 si el are gemeni..bafta si sa fie sanatos copilul!
Link to comment
Share on other sites

foarte sincer iti recomand...pastreaz-o...e pacat de ea sa o dai la un pret de ......... cei care vor sa o cumpere pe nimic sunt amatorii de emblema, cei care isi bat joc de masina si apoi o paseaza mai departe. pt un bebe ai loc suficient si in asta, am un prieten de familie care are un e39 si el are gemeni..bafta si sa fie sanatos copilul!

 

merci mult, dar am schimbat-o cu un ford galaxy din 2003, dar cel care a luat masina vrea sa o vanda , a zis ca poate da mai repede bmw-ul decat fordul. Imi pare rau dupa bmw dar asta e , sincer la ford am taxele de 10 ori mai mici si asigurarea la fel . Numai depasesc cate 10 tiruri odata dar ........ Oricum acum dorm si mai linistit, ma saturasem sa stau stresat tot timpul sa nu o zgarie cineva , sa nu o loveasca vreo vaca cu usa prin parcari, am pe ea o vopsea extraodinara in aproape 2 ani nici nu se vede vreo urma pe lac ca a fost spalata, lucea ca si scoasa din cuptor. Imi pare rau ca a intrat pe mana la unu care nu are grija deloc de masini. Fordul pe care l-am luat a stat 5 ore la spalatorie interior, era dezastru si se mira de ce nu o poate vinde. Scaunele erau camuflate de jeg cu apa si praf, butoanele nu functionau de mizerie, suportii de pahare erau lipiti de cafea cu mult zahar, la fel si radiocd-ul de sub ele, rame si mancare stricata pe sub scaune, mocheta era ca fundul unui lac.

A bagat bmw-ul la verificare la un service , a zis ca poate poate gaseste ceva. Au gasit mecanicii pana la urma ceva " e tanc masina ...dar e veche domnu " . In fine la verificare ma uitam ca toate suruburile , toate clemele ...absolut toate originale si la locul lor, nici macar un plastic mic rupt.

Cand am luat fordul am constatat printre altele ca cd-ul original nu merge, l-am intrebat si a spus ca nu stie ce are. L-am dat jos, desfacut si am constatat cu uimire si eu si electrionistul ca avea 4 cd-uri infipte in el...PATRU , probabil ca butoanele alea de pe el de la 1 la 6 au dat impresia ca sunt ceva de genul ...magazie de 6 cd-uri si cred ca era si mirat dece au intrat doar 4.

 

In fine ....masina, bmw-ul, o tin in continuare la vanzare pt el aici, poate isi gaseste un propietar care poate sa o respecte ca bmw , daca nu, o sa fiu urmarit toata viatza de fantoma lui ca am lasat-o pe mana unuia ca ala. :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.