Jump to content

e 39 3000 d


GONZO

Recommended Posts

Si cel cu care ai facut schimbul, cu cat vrea sa vanda BMW-ul? E samsar?

 

omul nu e samsar , daca era spala masina lui si o vindea sigur. Are alte afaceri , vrea sa o vanda la 6000 euro, asa ca daca sunteti interesati ....masina este absolut impecabila, sau cel puti era pana acum 3 zile :twoup:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Si cel cu care ai facut schimbul, cu cat vrea sa vanda BMW-ul? E samsar?

 

omul nu e samsar , daca era spala masina lui si o vindea sigur. Are alte afaceri , vrea sa o vanda la 6000 euro, asa ca daca sunteti interesati ....masina este absolut impecabila, sau cel puti era pana acum 3 zile :twoup:

sal!

nu vrea schimb cu e46 316i din 2000 + dif?

Link to comment
Share on other sites

sincer nu iti pare rau ca ai dat-o? pune o poza cu fordul sa vedem pe ce van l-ai dat. eu nu faceam schimbul, decat pe o masina impecabila ca a mea. nici nu stiu, un ford din 2003, face 6000eur?

 

intrebarea ar trebui sa fie " cat naiba mai valoareaza un 530 d din 2000 ? " pentru ca vad ca pe aici se vand cu 4000, un excroc de la un parc auto a zis ca-mi da 5000 maxim

Link to comment
Share on other sites

Si cel cu care ai facut schimbul, cu cat vrea sa vanda BMW-ul? E samsar?

 

omul nu e samsar , daca era spala masina lui si o vindea sigur. Are alte afaceri , vrea sa o vanda la 6000 euro, asa ca daca sunteti interesati ....masina este absolut impecabila, sau cel puti era pana acum 3 zile :twoup:

sal!

nu vrea schimb cu e46 316i din 2000 + dif?

 

 

ti-am trimis si pm dar nu am primit nimik de la tine daca mai doresti schimb trimite te rog poze in seara asta. Merci

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.