Jump to content

o parere


blain

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ăi-am zis, e foarte relativ.

 

Ăn România nu prea sunt venituri aÂşa mari, pentru marea majoritate a oamenilor este un mare lux sĂŁ ai orice BMW, un E92 sau un seria 6 sunt doar vise.

 

Evident,doar ca daca la nici 18 ani ti se permite sa alegi intre 335 si 645 inseamna ca nu esti din majoritate,asta inseamna ca ai bani multi,nu ca ai foarte multi,doar multi,bine parintii ca el nu are nici un merit.

 

Nu am citit toate posturile,nu stiu ce a zis de Golf 3,posibil sa fie vre-un pusti frustrat care-si traieste viata pe internet si in fiecare zi e cineva.

Link to comment
Share on other sites

Ăi-am zis, e foarte relativ.

 

Ăn România nu prea sunt venituri aÂşa mari, pentru marea majoritate a oamenilor este un mare lux sĂŁ ai orice BMW, un E92 sau un seria 6 sunt doar vise.

 

Evident,doar ca daca la nici 18 ani ti se permite sa alegi intre 335 si 645 inseamna ca nu esti din majoritate,asta inseamna ca ai bani multi,nu ca ai foarte multi,doar multi,bine parintii ca el nu are nici un merit.

 

Nu am citit toate posturile,nu stiu ce a zis de Golf 3,posibil sa fie vre-un pusti frustrat care-si traieste viata pe internet si in fiecare zi e cineva.

Asta cred si eu si sunt cam multe detalii care il dau de gol in primul rand a scris cu caractere de mirc, al doilea lucru varsta zisa de el nu corespunde cu varsta de pe profilul lui de bmwclub si in al treilea rand o familie care isi permite sa ii dea bani baiatului lor sa isi cumpere un seria 6 nu cred ca are in parcul propriu de masini o masina care la ora actuala se cumpara si cu 2500 de euro.

Link to comment
Share on other sites

si in al 4 lea rand :) anu asta am laut si eu carnetu prin aprilie si stiu absolut sigur ca nu ai cum sa dai de carnet inainte sa ai 18 ani impliniti am fost cu o zi inainte de frumoasa varsta sa depun dosarul si nu ma accepta calculatorul :lol: el spunea ca deja a luat carnetu si asteapta 18 ani sa il dea
Link to comment
Share on other sites

si in al 4 lea rand :) anu asta am laut si eu carnetu prin aprilie si stiu absolut sigur ca nu ai cum sa dai de carnet inainte sa ai 18 ani impliniti am fost cu o zi inainte de frumoasa varsta sa depun dosarul si nu ma accepta calculatorul :lol: el spunea ca deja a luat carnetu si asteapta 18 ani sa il dea

Corect asta mi-a scapat:)

Link to comment
Share on other sites

si in al 4 lea rand :lol: anu asta am laut si eu carnetu prin aprilie si stiu absolut sigur ca nu ai cum sa dai de carnet inainte sa ai 18 ani impliniti am fost cu o zi inainte de frumoasa varsta sa depun dosarul si nu ma accepta calculatorul :) el spunea ca deja a luat carnetu si asteapta 18 ani sa il dea

 

Banuiesc ca daca ai ceva bani si relatii te accepta si calculatorul. :)

Link to comment
Share on other sites

si in al 4 lea rand :lol: anu asta am laut si eu carnetu prin aprilie si stiu absolut sigur ca nu ai cum sa dai de carnet inainte sa ai 18 ani impliniti am fost cu o zi inainte de frumoasa varsta sa depun dosarul si nu ma accepta calculatorul :) el spunea ca deja a luat carnetu si asteapta 18 ani sa il dea

 

Banuiesc ca daca ai ceva bani si relatii te accepta si calculatorul. :)

nu stiu sa zic ca nu am incercat asa ceva dar femeia care baga datele in calculator nici nu observase ca inca nu am facut 18 si cand a completat acolo a dat eroare la calculator

Link to comment
Share on other sites

Ai zis ca peste 3 saptamani faci 18 ani si la tine la profil apare ca ai 23 de ani si esti nascut in 86

 

Clona.

 

NU e nici un cont clona omule l-am facut rpd pt ca am vrut sa aflu cat mai rpd :)

 

 

Credeti ce vreti ma mi-am cam dat seama ce sa aleg :lol: Multumesc :)

Edited by blain
Link to comment
Share on other sites

Ai zis ca peste 3 saptamani faci 18 ani si la tine la profil apare ca ai 23 de ani si esti nascut in 86

 

Clona.

 

NU e nici un cont clona omule l-am facut rpd pt ca am vrut sa aflu cat mai rpd :)

 

 

 

 

Haide ma, crezi ca asta e un forum de retardati ? Daca tot l-ai facut asa repede, de ce nu ai lasat necompletat la data de nastere ? De ce ai mai pierdut timpul si ai completat 30-ianuarie-1986 ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.