Jump to content

e36 316


SurehanD

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Salut , arata bine pisoiu , dar am o intrebare , ce consum ai la motor de 1,6 ? in oras ma refer :)

 

pe perioada aceasta cam 10-11 in Cluj. Probabil mai mult in Bucuresti :)

 

In sfarsit o persoana care e sincera in ceea ce priveste consumul.

Spor la vanzare

Link to comment
Share on other sites

Salut , arata bine pisoiu , dar am o intrebare , ce consum ai la motor de 1,6 ? in oras ma refer :)

 

pe perioada aceasta cam 10-11 in Cluj. Probabil mai mult in Bucuresti :)

 

In sfarsit o persoana care e sincera in ceea ce priveste consumul.

Spor la vanzare

 

Merci.... Sa fie.... chiar daca nu ma grabesc si nici nu ma omor cu vanzarea.....

 

Ar fi chiar culmea sa minti despre dataliile legate de masina pe forumul marcii respective, de parca s-ar uita pe forum copii, nu oameni pasionati si tot timpul la curent cu tot ce misca cel putin la masina lor.

 

PRET NOU 2800 eur FIX

Edited by SurehanD
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Masina tocmai a primit un set de jante double pokes OEM pe 15" si suspensie sport completa de la JOM cu garantie 12 luni coborare 40 mm.

 

Incerc sa pun poze cat mai curand!

 

Cu aceste schimbari garantez ca cel putin un an urmatorul proprietar nu va mai trebui sa investeasca nici un ban in ea

Link to comment
Share on other sites

Masina tocmai a primit un set de jante double pokes OEM pe 15" si suspensie sport completa de la JOM cu garantie 12 luni coborare 40 mm.

 

Incerc sa pun poze cat mai curand!

 

Cu aceste schimbari garantez ca cel putin un an urmatorul proprietar nu va mai trebui sa investeasca nici un ban in ea

Poze ceva?

Link to comment
Share on other sites

nu vreau sa exagerez, dar exista .. sa zic .. ceva neconcordante. in textul din primul post scrie

 

- Schimbat suspensie (telescoape cu arcuri si flanse)
.

 

acu' vad ca ai un topic in care spui

 

Vand un set de 4 arcuri stock date jos de pe e36 in 4 cil.

 

Arcurile sunt in stare buna. Le dau fiindca mi-am pus suspensie sport si nu mai am nevoie de ele.

 

 

deci sunt de pe masina ta... si sunt "stock"... deci (n-)au fost schimbate? plus ca ai masina de foarte putin timp.. ceva nu se leaga.. in capul meu :twoup:

 

mai pe pe scurt:

-sau ai pastrat 4 luni arcurile alea vechi sa le dai cu 100 de lei negociabil;

-sau acum schimbi suspensia- schimbata nu de mult, cu una sport. :)

-edit: sunt eu greu de cap :) si-mi scapa ceva.

 

 

oricum, la pretul asta, anul masinii.. ce sa mai comentam? :(

Edited by spectrus
Link to comment
Share on other sites

Nu esti greu de cap... Doar te faci.

Ce e asa greu de inteles? Am schimbat suspensia fiindca mi s-au dus 2 telescoape si am profitat de asta sa imi pun suspensie sport. Si ca sa imi mai amortizez din investitie am pus arcurile masinii care sunt "stock" adica originale si nu aftermarket sport la vanzare. Ce ti se pare tie dubios in privinta asta? Sau nu intelegi tu ce inseamna "stock"

 

Iar in ceea ce priveste anul si pretul e strict treaba mea cat vreau pe ea si eu stiu ce masina vand si ce am bagat in ea sa merite banii care ii cer. Am vazut cotete de porci care unii le numesc masini la preturi mai mari ca cel cerut de mine. Daca nu va convine sunteti liberi sa va uitati in alta parte si gata.

 

O zi buna

Link to comment
Share on other sites

Unii cred ca e absurd sa ceri 3000 de euro pe un e36..... Cum sa fie absurd cand daciile 1310 se vand cu 2000 de euro? Voi blamati preturile pe contextul crizei care deja incepe sa dispara. Chiar daca nu aveti nici cea mai mica farama de interes pentru o masina voi tot o luati la despicat fire. La preturile care le aveti voi in cap mai bine o duc la remat ca tot acolo ajung. Sunteti incredibili. Sunt curios daca a vandut cineva masina pe forumul asta.

 

Merci. Se pare ca nu.... Oricum cate comentarii am vazut nici cand imi lauda careva masina nu mai cred aici

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.