Jump to content

e36 316


SurehanD

Recommended Posts

VAND BMW e36 316

 

AN FABRICATIE: 1996

 

KM: 133500 REALI verificati (am carte service din Germania)

 

Dotari (cam putine): -XENON (instalatie HID de 6000k)

- 2 X Airbag

- Trapa electrica

- Oglinzi electrice

- INchidere centralizata

- MP3 player aftermarket

- ABS

- Proiectoare ceata

 

Imbunatatiri / Reparatii: -revopsita de primul proprietar datorita exfolierii lacului --> fara pic de rugina

- Schimbat filtre ulei (inclusiv ulei Castrol), aer si benzina

- Schimbat termostat si curea alternator

- Schimbat suspensie (telescoape cu arcuri si flanse)

- Schimbat bucsile brate fata si bieletele antirului

- Schimbat stopurile si semnalele stock cu stopuri ///M si semnale albe

 

Masina este in perfecta stare de functionare.

 

PRET: 3700 EURO neg. Accept schimb cu 318 Is / 320 / 323 Nu ofer diferenta.

FARA COMPACT si FARA comentarii absurde si impertinente, va rog.

post-28309-1262639241_thumb.jpg

post-28309-1262639257_thumb.jpg

post-28309-1262639267_thumb.jpg

post-28309-1262639279_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Salut,observ ca esti din Cluj,cam departe...,dar as vrea sa-ti fac o intrebare,ti-ai dori un schimb cu un e36 coupe 320i interior recaro,geamuri electrice,pachet lumini,volan reglabil,masina este din '93,masina nu este tzipla cum se spune mai nou dar daca ai rabdare si sa mai faci una alta la ea poti avea o masina care sa te distreze,eu nu sunt cu viteza,cerculetele,chestii..., si mi-ar place un sedan,al tau imi place ca este simplu,salut.
Link to comment
Share on other sites

Salut,observ ca esti din Cluj,cam departe...,dar as vrea sa-ti fac o intrebare,ti-ai dori un schimb cu un e36 coupe 320i interior recaro,geamuri electrice,pachet lumini,volan reglabil,masina este din '93,masina nu este tzipla cum se spune mai nou dar daca ai rabdare si sa mai faci una alta la ea poti avea o masina care sa te distreze,eu nu sunt cu viteza,cerculetele,chestii..., si mi-ar place un sedan,al tau imi place ca este simplu,salut.

 

 

Va rog eu faceti schimbul... :)

Link to comment
Share on other sites

In primul rand as vrea sa vad niste poze cu masina si mai multe detalii despre ea. Un PM ar fi ideal sau o adresa de mail sau messenger.

 

In al doilea rand, cum zicea si @bnita, sper ca topicul meu sa nu se transforme intr-o discutie despre bogdy....

 

In concluzie.... astept raspuns de la bogdy si alte oferte sau pareri despre masina. Multumesc

Link to comment
Share on other sites

Ce sa vezi man?ce crezi ca am vreun Aston Martin?Lotus Esprit?Ford GT?Porsche Carerra? Maseratti?ce crezi ca e vreo bijuterie?e un e36 coupe 320i ridicat un pic de spate si lasat pe fata,si o suspensie sport pusa de un tembel crezand ca o transforma inntr-un Ford GT,luata de un samsar de afara si vanduta aici,am discutat mai detaliat cu baiatul ce are anuntul,am inteles ca e cam ocupat si nu poate sa se deplaseze,asta este,vom vedea ce o mai fi.
Link to comment
Share on other sites

Ce sa vezi man?ce crezi ca am vreun Aston Martin?Lotus Esprit?Ford GT?Porsche Carerra? Maseratti?ce crezi ca e vreo bijuterie?e un e36 coupe 320i ridicat un pic de spate si lasat pe fata,si o suspensie sport pusa de un tembel crezand ca o transforma inntr-un Ford GT,luata de un samsar de afara si vanduta aici,am discutat mai detaliat cu baiatul ce are anuntul,am inteles ca e cam ocupat si nu poate sa se deplaseze,asta este,vom vedea ce o mai fi.

Pai poate facem un schimb ceva :)

Link to comment
Share on other sites

Eu am vazut masina lui Bogdyy si e ca oricare alt 320 Coupe, nimic mai mult sau mai putin... Estetic necesita mici retusuri din cate am inteles si atat. Eu, din pacate, nu am timp sa ma deplasez la Pitesti sa vad masina datorita serviciului si nici el nu poate... Si as prefera o masina care nu mai necesita retusuri... Fara suparare. Va doresc tuturor o zi buna si va rog sa fiti on-topic... Merci
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.