Jump to content

vand bari rigidizare intre amortizoare fata ( strut bar )


Recommended Posts

ti am scris si pm . vino si cu cutia si daca i 014 e greseala mea si ti dau o15 , dar daca i cutia 015 si a fost ambalata gresit , nu mai pot reclama in germania dupa 6 luni . si fiind montata , raman urme , de vandut nu o mai pot vinde . dar la una 015 ai reducere 25% . Edited by 69FLR
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nu i vina mea ca a fost ambalata gresit sau ca tu imi zici asta dupa 6 luni . ce probleme au fost s au rezolvat , dar nu dupa 6 luni .

si nu am nimik impotriva sa probez pe masina piesele respective , cum de altfel majoritatea au facut .

 

 

tot un membru de pe forum a luat una la care lipsea o flansa si dupa ce am reclamat la furnizor am primit una cu totul gratis .

or fi ei nemti dar sunt oameni . mai si gresesc . si cand gresesc platesc . dar in 30 zile . dupa , nici nu te baga n seama . banuiesc ca astea s regurile / legile .

Link to comment
Share on other sites

De curand am pus o suspensie sport reglabila JOM, si cand am fost la geometrie, mi s-a spus ca masina sta cracanata de fata, drept dovada imi trage un pic stanga.

S-ar rezolva cu o astfel de bara de rigidizare problema mea?

La ce pret ai ceva pentru E36 325i si in cat timp mi-o poti livra?

 

Toate bune!

Link to comment
Share on other sites

saptamana aceasta trebuie sa mi ajunga cele de 6 cil e36 pret 200 ron .imi poti lasa un pm cu nr de tel si te sun cand imi sosesc .

da , problema se rezolva cu aceasta bara deoarece o montezi , apoi pe standul de geometrie se regleaza pana unghiurile de cadere ale rotilor vor fi iar in cote . apoi se fixeaza pe pozitia respectiva . chiar am un prieten care a facut acelasi lucru la un 324 e30 diesel .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.