Jump to content

Vand e46, 316i, 105 cp - 5500 euro


edison

Recommended Posts

...intelectual sau nu, am dreptul sa imi dau cu parerea politicos, ironic, urat, frumos, fix cum am eu chef pe orce topic de pe forumul asta inclusiv pe al tau....

@poope, aici esti intr-o grava eroare... poti ataca ideile, nu si persoana, cu conditia ca limbajul tau sa fie unul civilizat...

 

si cum esti la limita tolerantei, cred ca urmatoarea abatere se va lasa cu suspend :twoup:

Multumesc pentru interventie, dle. Moderator. Consider luarea de pozitie ca fiind echidistanta. Toate bune!

Rog a NU se considera ca fiind up!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Eu unu nu stiu cum poti vinde o masina la banii astia???Cum sa o dai atat de ieftin????Ce dreacu 4100 de euro pt un e46?Acum ori ai nevoie de banii urgent ori masina este la pamanat,eu unu nu mi-as vinde masina in banii astia niciodata,prefer sa putrezeasca decat sa o vand la pretul la care o vinzi tu.Bafta la vanzare si mai gandeste-te.
Link to comment
Share on other sites

Ce zici acolo,MUCIficatorule?

E46 cu motoare de 1,6 si 1,8 aaaaa?

 

 

inca de la inceput am specificat ca nu vreau sa jignesc pe nimeni si chiar nu am de gand sa ma cert cu tine sau cu altcineva . astea sunt preturile la masinile cu motoare mici. repet numai la motoarele mici sunt preturile astea. eu nu o sa mai postez aici . daca vrei sa stam de vorba ai la dispozitie PM. bafta. my out

Link to comment
Share on other sites

Ce zici acolo,MUCIficatorule?

E46 cu motoare de 1,6 si 1,8 aaaaa?

 

 

1596 capacitate cat o fi? ca mie imi iese 1.6

 

Arata-mi E46 NFL cu motor de 1,8 te rog, neavariat dar inmatriculat cu 3600 euro

 

MUCIficatorule,de unde ai aparut si tu asa,hop-top?A cui clona esti?

 

eu ziceam ca este 316

ca tot vrei un exemplu ia unul la 3000

http://autovit.ro/bmw-316-C13753903.html

Link to comment
Share on other sites

Pai sa vorbim de E46...si sedan.Precum cea care incearca omul sa o vanda aici.Nu de E36 compact.

 

 

scuze am copiat alt link

:twoup:

oricum cam are dreptate

cam pe la 4000, chiar sub se vinde un 316 e46

http://www.bestauto.ro/bmw/316i/berlina/au...amp;pictureid=1

Edited by claudiuBWR
Link to comment
Share on other sites

Link-ul ala a fost ca o palma peste fata :) Nu credeam ca imi va fi dat sa vad un E46 inmatriculat la banii aia :twoup:

 

l.e. E46 cu motor 1,6 e doar cel din 98,nu?Adica acelasi motor de 102 cp de pe E36.

Cel pana in 2002 e de 1,9 si 105 cp.Iar >2002 e de 1.8.Ma insel? Spune-mi ca ai gasit si E46 facelift la banii aia :)

 

Nu vad ce treaba are MUCIficatorul cu pretul cerul de initiator,avand in vedere ca vorbeste pe langa,la exemplele date,mai exact de E46 cu motor 1,6 si 1,8.

 

p.s. doar motorizarea si pretul conteaza mai nou?A,si nr de km sa fie cat mai mic.Ce mai conteaza adevarata stare a masinii...

poate la oradea sunt alte preturi

in bucuresti e full de 316 si 318 si preturile merg in jos

Link to comment
Share on other sites

Datele acelea sunt eronate. Cel de 1,6 nu are 105 cp ci 102.Si n-am auzit pana acum sa se fi montat pe E46 cel de 1.6 pana in 2005 :twoup:

 

 

eu iti spun ca nu sunt eronate

sunt raritati dar exista

PS gata ca am facut destul off topic

Edited by claudiuBWR
Link to comment
Share on other sites

in bucuresti e full de 316 si 318 si preturile merg in jos

Sa ne fie cu iertare, dar un E46 la banii aia este clar ca e gunoi! Cine stie cati bani trebuie investiti in el sa il aduci in stare cat de cat de functionare... Eu inteleg ca e criza si pretul tuturor produselor a scazut drastic, inclusiv a masinilor, dar cu siguranta nu se poate ca un E46 din 2000 sa ajunga la pret de Matiz din 2003 sau de Solenza, altfel decat daca este in stare deplorabila. :twoup:

 

Tu de ce ceri atat de mult pe un 318 TDS si breck 3600-3700 de euro sau cat exact ceri, hm?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hai ca va salut pe toti! Am lipsit ceva vreme.

Pretul la care s-a ajuns e rezultatul cererii si-al ofertei, unii dintre voi sunteti rupti de realitate se pare... Am vrut s-o dau cash si sa trec la un e46 325,

de-aia n-am mai bagat in ea jante, xenon, audio si alte prostii.... Masina functioneaza OK, nu are probleme tehnice, culoarea rosie nici mie nu-mi prea place, urmeaza sa-i dau jos colantul de pe capota motor. Care din voi e din Iasi sa vina sa facem un drive, in alta ordine de idei, NU mai vorbiti prostii ... deh, e forum public, totusi.

Valabil la vanzare/schimb.

 

PS: Din cate stiu nu exista e46 cu motoare sub 1895 cmc benz. Poate ma insel !?

Edited by edison
Link to comment
Share on other sites

PS: Din cate stiu nu exista e46 cu motoare sub 1895 cmc benz. Poate ma insel !?

 

 

stii prost

cum am pus si dovada mai sus exista

ca sunt raritati e altceva

LE am dat prea multe up involuntar asa ca nu mai postez in topicul asta

BAFTA LA VANZAE! si sa iei 5500 pe ea

Edited by claudiuBWR
Link to comment
Share on other sites

Topic inchis 10 zile. Este permis UN SINGUR UP la 7 zile.

 

7. Initiatorul topicului poate da un singur UP la 7 zile de la ultima sa postare. Nu se admit UP-uri date mai repede de 7 zile de la ultima postare sau UP-uri date de catre alta persoana decat initiatorul topicului. Exceptia UP-ul la 7 zile va fi permis doar atunci cand initiatorul doreste sa scada 10% din pret. Daca se da UP inainte de cele 7 zile topicul va fi inchis 10 zile. Sunt considerate UP-uri si actualizarile de stocuri, noi produse, sau postarea de poze in intervalul celor 7 zile. Din acest motiv, topicurile trebuie sa contina cat mai multe informatii inca de la deschiderea lor.

 

10. Redeschiderea topicurilor inchise la MP.

Topicurile vor fi redeschise DOAR la solicitarea initiatorului, in urma unui report trimis DUPA expirarea sanctiunii. Obligatoriu in report se va trimite un link catre topic, altfel solicitarea nu va fi luata in considerare. Este interesul si obligatia vanzatorului sa solicite deblocarea anuntului dupa expirarea sanctiunii.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.