Jump to content

Vand ce-a mai ramas din e39-curatenie in garaj


Recommended Posts

Salut am nevoie de angrenajele de la stergatoarele de parbriz (la mine s-a uzat o bucsa de teflon si vreau sa schimb tot),bratul din dreapta de stergator, sticle de oglinzi pt e 39 facelift, si un bord cu pixeli buni de 525d display mare si cutie automata. Multumesc.

 

 

nu am nimic din ce ai intrebat exceptand cutia tipotronic, daca e acelasi cod ....si bord am cu display mare dar e de benzinar, uite poze cu codul , cauta si vezi daca merge.

 

 

dphbmw , tu faci misto? este la metro cred....

Multumesc, bordul nu se potriveste , iar de cutie nu am nevoie, m-am exprimat eu putin nefericit, am nevoie de bord cu display mare pentru masina diesel cu cutie automata. Scuze inca odata.

Link to comment
Share on other sites

Salut am nevoie de angrenajele de la stergatoarele de parbriz (la mine s-a uzat o bucsa de teflon si vreau sa schimb tot),bratul din dreapta de stergator, sticle de oglinzi pt e 39 facelift, si un bord cu pixeli buni de 525d display mare si cutie automata. Multumesc.

 

 

nu am nimic din ce ai intrebat exceptand cutia tipotronic, daca e acelasi cod ....si bord am cu display mare dar e de benzinar, uite poze cu codul , cauta si vezi daca merge.

 

 

dphbmw , tu faci misto? este la metro cred....

Multumesc, bordul nu se potriveste , iar de cutie nu am nevoie, m-am exprimat eu putin nefericit, am nevoie de bord cu display mare pentru masina diesel cu cutie automata. Scuze inca odata.

 

 

O sa pun astazi pose ptr jante si cele de 17 si cele de 16.

^16 valve - daca cu tine am vb la telefon, ptr tine e rezervat pana pe sapt ce vine...In caz ca tu nu il iei e bine s ase stie ca mai este.

Link to comment
Share on other sites

buna, "narile" si grilajul de la capota pt e39.

 

 

ps: ma mai intereseaza gura de la aerisire de pe mijlocul bordului, cu totul. (sa fie bune clamele).

 

 

ai poza cu narile si pret la inceputul topicului, de aerisiri tre sa ma uit sa vad daca mai sunt...

 

jantele pe 17 au ET13 ; 4 buc 8,5 x17 se pare ca nu mai pot incarca poze "no more available space" ti le pun pe PM

Link to comment
Share on other sites

buna, "narile" si grilajul de la capota pt e39.

 

 

ps: ma mai intereseaza gura de la aerisire de pe mijlocul bordului, cu totul. (sa fie bune clamele).

 

 

ai poza cu narile si pret la inceputul topicului, de aerisiri tre sa ma uit sa vad daca mai sunt...

 

jantele pe 17 au ET13 ; 4 buc 8,5 x17 se pare ca nu mai pot incarca poze "no more available space" ti le pun pe PM

da`mi si mie niste poze cu Jantele de E39 te rog. Ambele modele.

 

mersi

Link to comment
Share on other sites

200 euro jantele pe 16 fara cauciucuri.Pm daca esti de acord.

Fie cum vrei tu. trimite-mi un sms cu datele unde sa ti le trimit si zi-mi cu ce curier vrei, unul care accepta plata ramburs.

0727131539, luni seara le pun.

 

 

te sun maine si iti zic cum facem,sper ca ajung pana miercuri pt ca plec din tara pt 5 zile incepand de miercuri seara.

Link to comment
Share on other sites

200 euro jantele pe 16 fara cauciucuri.Pm daca esti de acord.

Fie cum vrei tu. trimite-mi un sms cu datele unde sa ti le trimit si zi-mi cu ce curier vrei, unul care accepta plata ramburs.

0727131539, luni seara le pun.

 

Salut,

 

mersi pt jante,am primit totul ok,inca sunt plecat din tara de aia nu te am sunat sa iti zic ca am primit.

Link to comment
Share on other sites

Vand set 2 scaune fata +bancheta si spatar din stofa neagra si tapiteria de pe usi(fara cea de la sofer) de pe e39 berlina din 2001 , in stare f buna -150 e tot

 

4 usi+haion de e39 break, complecte cu geamuri, chedere, motorase el pe cele din fata, spatele cu manivela si bandouri pe ext, din 1999 75e bucata

 

Bord cu ceasuri si computer de bord de 520-523 benzinar(cu pixeli buni si km 180mii) fara inele cromate)-80e

 

Tunelul cu scrumiera,cotiera buna -30e

 

Set scaune fata spate e39 nerlina din piele crem , cu incalzire in cele din fata si reglaje manuale, scaune normale nu cele sport- toate (necesita o curatare profesionala dar nu sunt rupte , scaunul de la sofer prezinta putina uzura(crapaturi) 250e

 

Alternator 523 benzinar-50e(fara releu de incarcare pe el)

 

Electromotor de 525d din 2002 bun, 100euro

 

toata instalatia din interiorul bordului de e39 dublu climatronic inclusiv afisajul cu butoare-100euro

 

Volan M pachet din 2001 in 3 spite fara butoane (se pot monta) cu sau fara airbag cu piele noua de E60(cusuta in fabrica la TRW Timisoara)-pret negociabil

 

tel: 0727131593 , toate preturile sunt negociabile, ma bucur sa scap de ele, cu trimisul in tara se poate folosi cargus sau alt curier( lucrez 8-18, posta nu e o optiune)

Poze doar la cerere ptr cine e interesat

 

 

SE POATE INCHIDE

 

 

SE POATE INCHIDE

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.