Jump to content

Vand ce-a mai ramas din e39-curatenie in garaj


Recommended Posts

Vand set 2 scaune fata +bancheta si spatar din stofa neagra si tapiteria de pe usi(fara cea de la sofer) de pe e39 berlina din 2001 , in stare f buna -150 e tot

 

4 usi+haion de e39 break, complecte cu geamuri, chedere, motorase el pe cele din fata, spatele cu manivela si bandouri pe ext, din 1999 75e bucata

 

Bord cu ceasuri si computer de bord de 520-523 benzinar(cu pixeli buni si km 180mii) fara inele cromate)-80e

 

Tunelul cu scrumiera,cotiera buna -30e

 

Set scaune fata spate e39 nerlina din piele crem , cu incalzire in cele din fata si reglaje manuale, scaune normale nu cele sport- toate (necesita o curatare profesionala dar nu sunt rupte , scaunul de la sofer prezinta putina uzura(crapaturi) 250e

 

Alternator 523 benzinar-50e(fara releu de incarcare pe el)

 

Electromotor de 525d din 2002 bun, 100euro

 

toata instalatia din interiorul bordului de e39 dublu climatronic inclusiv afisajul cu butoare-100euro

 

Volan M pachet din 2001 in 3 spite fara butoane (se pot monta) cu sau fara airbag cu piele noua de E60(cusuta in fabrica la TRW Timisoara)-pret negociabil

 

tel: 0727131593 , toate preturile sunt negociabile, ma bucur sa scap de ele, cu trimisul in tara se poate folosi cargus sau alt curier( lucrez 8-18, posta nu e o optiune)

Poze doar la cerere ptr cine e interesat

Link to comment
Share on other sites

scaunele si volanu:

 

Sper sa nu incalc vreo regula dar nu am putut incarca deodata toate pozele.

Mai am si sticlele de faruri cu clemele bune de prefacelift-40 e amandoua si 2 seturi de jante: 4buc 8jx17 cu 245 /50/17- 300 e, gume toate 4 lubenita si 4 buc pe 16 de facelift, 2 gume foarte bune si 2 lubenite 250e

Link to comment
Share on other sites

Dupa 7 zile: mai am urmatoarele:

Pompa de apa 530d-525d - am schimbat-o din cauza unui mecanic bou acuma 3 zile, dar defapt era buna, folosita 6 luni, in magazin e 500ron, o vand cu 200ron

ptr. 523i COMBI din 1998 mai am:

Cutie steptronic ZF-300 euro

Cardan complect cu rurment -300ron

haion cu stopuri, clapeta deschidere, parbriz etc...130 euro

bara spate cu bandouri de combi--100 euro

toata evacuarea de la galerie cu catalizatoare si finala-100 euro

puntea spate cu discuri, grup, telescoape (lipsesc 2 brate mici)-150 euro

airbag pasager-50 euro

carcasa de bord , consola si cateva cateva trimuri negru-graphite--5 beri+taxe trimis

bord cu ceasuri si pixeli buni-80 euro

butoane geamuri fata si oglinzi electrice-10 euro

ceva butoane de usi, asc,avarie, inchidere cebtralizata

3 usi complecte cu geam si airbag si ce mai este in ele-dreapta fata-spate si stanga spate-100 euro bucata

3 capace E34-originale bmw-1 bere

1 far rotund nou hella-nu stiu de ce model---50 ron

grile fata e39 (rechini) -100ron

2 chestii electronice -habar n-am ce sunt-vezi poza. dai cat vrei,dar cu bun simt

3 senzori de parcare de spate, 2 second 1 nou de pe ebay care nu s-a potrivit la mine , 20e buc

 

In general cam asta e, daca mai am ceva o sa postez , preturile sunt informative , vreau in primul rand sa ma scap de toate , daca chiar te intereseaza ceva fa-mi o oferta pe PM si sigur ne intelegem.

 

 

 

si:

 

si:

 

is

 

 

Mai am si bancheta spate de combi din piele neagra, spatarul din 4 bucati rabatabil in stare f buna.

Link to comment
Share on other sites

ai bara fata cu halogene si faruri face-lift . daca esti deacord si de schimburi piese e39

In principiu nu prea ...vreau sa ma scap de cea am. De face-lift nu am nimic, iti pot da bara fata +halogene+bandouri+grila

+rechiniide pre face-lift toate cu 120 euro, si faruri xenon de fabrica cu angel-eyes CCFL(unul este ars) si semnale albe la 250 euro. Daca te intereseaza lasa-mi un PM si discutam si la pret.Poze iti pot pune maine sau poimaine, daca esti din TM vino sa le vezi....

Link to comment
Share on other sites

pune te rog niste poze cu volanul acela in 4 .

nu stiu daca potriveste pt e39 2002 .

ma intereseaza clapeta pentru deschidere usa sofer (ce-a de care tragi sa deschizi usa din exterior)..atasez o poza .spune-mi daca o ai si la ce pret

multumesc

post-12912-1264527867_thumb.jpg

Edited by ditzal
Link to comment
Share on other sites

Salut am nevoie de angrenajele de la stergatoarele de parbriz (la mine s-a uzat o bucsa de teflon si vreau sa schimb tot),bratul din dreapta de stergator, sticle de oglinzi pt e 39 facelift, si un bord cu pixeli buni de 525d display mare si cutie automata. Multumesc.
Link to comment
Share on other sites

Salut am nevoie de angrenajele de la stergatoarele de parbriz (la mine s-a uzat o bucsa de teflon si vreau sa schimb tot),bratul din dreapta de stergator, sticle de oglinzi pt e 39 facelift, si un bord cu pixeli buni de 525d display mare si cutie automata. Multumesc.

 

 

nu am nimic din ce ai intrebat exceptand cutia tipotronic, daca e acelasi cod ....si bord am cu display mare dar e de benzinar, uite poze cu codul , cauta si vezi daca merge.

 

 

dphbmw , tu faci misto? este la metro cred....

Edited by HHH
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.