Jump to content

Vand jante Hamann PG2 pe 18" originale


Recommended Posts

Jantele sunt impecabile, fara lovituri si fara zgarieturi, sunt dotate cu ventil special care este integrat in janta si un furtunaj cu ajutorul caruia se umfla (masura de siguranta anti desumflare).

-2 jante sunt 8,5j*18

-2 jante sunt 9j*18

 

Pret 500 eur.

Tel. 0740309343

Link to comment
Share on other sites

Prefer sa le predau personal pentru ca am mai trimis la un tepar la ploiesti si nici macar nu au mai dat cei de la curier de el :)

 

 

 

 

 

 

in aceste poze e doar una din jantele de fata??? cele de spate au fanta(buza) mai lata decat cele din fata? acea buza e polishata ca nu imi dau seama din poze???

Link to comment
Share on other sites

Doar daca ai x drive.. Din acest motiv am intrebat si eu de ET :)

Nici cu flanse nu merg?

@xcristian05 nici nu m-am uitat la ce zici tu, nu au buza mai lata sunt la fel.

@ciprian caraivan, nu stiu sa iti spun dar am pe cineva care a vrut sa le cumpere tot pentru un e39 si a zis ca merge cu flanse.

@razvan fratila, da ma am vrut sa le pun la mine pe masina dar mi se par prea mari ::lol:

Link to comment
Share on other sites

am flanse de 1,5 cm.......merg sau pot avea surprize?

chiar nu vreau sa ma pronunt si sa nu fie ok, cred ca cel mai bine sa deschizi un topic la "seria 5" si poate iti raspunde vreun expert.

daca nu le dau o sa le pun pana la urma la mine :) desi sunt cam maricele pentru 3-arul meu.

oricum sunt niste jante pe care nu le vezi peste tot!

Link to comment
Share on other sites

Jantele sunt impecabile, fara lovituri si fara zgarieturi, sunt dotate cu ventil special care este integrat in janta si un furtunaj cu ajutorul caruia se umfla (masura de siguranta anti desumflare).

-2 jante sunt 8,5j*18

-2 jante sunt 9j*18

 

Pret 500 eur.

Tel. 0740309343

 

 

pot oferi 300 E si plata transportului cu un avans in cont in prealabil ca am inteles ca nu prea ai incredere sa trimiti cu curierul.

sunt noi sau cat timp au fost folosite? ms frumos

Link to comment
Share on other sites

Jantele sunt impecabile, fara lovituri si fara zgarieturi, sunt dotate cu ventil special care este integrat in janta si un furtunaj cu ajutorul caruia se umfla (masura de siguranta anti desumflare).

-2 jante sunt 8,5j*18

-2 jante sunt 9j*18

 

Pret 500 eur.

Tel. 0740309343

 

 

pot oferi 300 E si plata transportului cu un avans in cont in prealabil ca am inteles ca nu prea ai incredere sa trimiti cu curierul.

sunt noi sau cat timp au fost folosite? ms frumos

eu am incredere, dar le-am trimis o data si am platit transportul dus-intors :)

au fost putin folosite, 1800 ron ultimul pret.

Link to comment
Share on other sites

Jantele sunt impecabile, fara lovituri si fara zgarieturi, sunt dotate cu ventil special care este integrat in janta si un furtunaj cu ajutorul caruia se umfla (masura de siguranta anti desumflare).

-2 jante sunt 8,5j*18

-2 jante sunt 9j*18

 

Pret 500 eur.

Tel. 0740309343

 

 

pot oferi 300 E si plata transportului cu un avans in cont in prealabil ca am inteles ca nu prea ai incredere sa trimiti cu curierul.

sunt noi sau cat timp au fost folosite? ms frumos

eu am incredere, dar le-am trimis o data si am platit transportul dus-intors :lol:

au fost putin folosite, 1800 ron ultimul pret.

 

400 Euro...sa fie bine la amadoi :)

zi'mi un raspuns pana nu plec la munte si cheltui banii :)

Link to comment
Share on other sites

Jantele sunt impecabile, fara lovituri si fara zgarieturi, sunt dotate cu ventil special care este integrat in janta si un furtunaj cu ajutorul caruia se umfla (masura de siguranta anti desumflare).

-2 jante sunt 8,5j*18

-2 jante sunt 9j*18

 

Pret 500 eur.

Tel. 0740309343

 

 

pot oferi 300 E si plata transportului cu un avans in cont in prealabil ca am inteles ca nu prea ai incredere sa trimiti cu curierul.

sunt noi sau cat timp au fost folosite? ms frumos

eu am incredere, dar le-am trimis o data si am platit transportul dus-intors :lol:

au fost putin folosite, 1800 ron ultimul pret.

 

400 Euro...sa fie bine la amadoi :)

zi'mi un raspuns pana nu plec la munte si cheltui banii :)

ok, lasa-mi un PM cu datele de contact sa ti le pot trimite, sau un telefon sa vorbim.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.