Jump to content

VAND(sau schimb) BMW E39 AC SCHNITZER


raduccu

Recommended Posts

Masina e pt revanzare ba desteptule asa ca nu ii cumpar io presuri originale ca nu imi dai tu banii pe ele....

Iar dak esti curios sa stii ca la x5-ul meu am presuri originale

Iar daca la tine 1=2 ar trebui sa mai faci odata clasa 1

Iar cat despre linie, iar ai dat-o in bara, cand ai fost sa o vezi ? sau iar iti dai cu parerea din pozele vazute pe monitorul tau ala antic bwuhahahaha :)) cred k imaginea e stramba in general la tine pe monitor

 

....nuuuu parci sunt pierde vara ca tine care comenteaza la sectiunile de vanzari masini fara a vrea sa cumpere si polueaza cu parerile lor idioate si pe langa subiect

 

OFFTOPIC:

Omule, prin raspunsul asta ai dat dovada de multe lucruri.

Eu imi inchei aici dialogul cu tine, pentru ca oricat as incerca nu pot sa ma cobor la un asemenea nivel.

Poti sa ai 10 X5-uri si 3 vile, nu te ajuta asta cu nimica.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ba da ce stilisti sunteti voi, poate nu imi trebuie presuri originale la jegul tin tara asta, acu nu te iei si de ce nu am odorizant la oglinda si presuletz antiderapant pe bord cumva? iar la km are masina chiar ca o dati in balarii.... daca iti trebuie ochelari pune-ti si citeste mai jos cati km are :

 

 

 

Iar daca sustineti ca are roti strambe hai si te duc la reglaj electronic al unghiului de fuga sa te convingi si sa nu mai bagi strambe pe aici ca te si crede lumea.

Si in alta ordine de idei masina asta nu e de 10.000 de EUR cum am mai vazut pe aici . e de 6500 si daca aveti de obiectat ceva rezumativa in bugetul ala, nu cu pretentii de 10.000 si bani de covrigi.

Si inca ceva domnule "parci", rezumate la a fi subiectiv nu la a face afirmatii ca nu sunt in stare sa cumpar presuri la masina ca nu esti in masura sa comentezi tu asa ceva atata timp cat nu ma cunosti, fa diferenta intre atac la persoana si atac la idee, lucru, obiect... Dar, ca de altfel, mare parte din carcotasii acestui forum, de plictiseala si din dorinta de a posta cat mai multe mesaje pt a mai castiga o bulina in plus, faceti afirmatii fara nici o justificare, numai asa sa va aflati in treaba... pastrati-va ideile si lasatii pe cei care vor sa cumpere sa se intereseze de starea masinilor care sunt la vanzare, intrati pe secriunile de discutii despre una-alta nu la vanzare pt ca aici ar trebui sa posteze cei interesati nu pierzatorii de timp

 

 

Masina e stramba si in poza de mai sus , si in pozele anterioare si in realitate si peste tot.

Ti-am mai spus-o si pe alt forum , iti mai zic si aici .

Asta nu e o masina FULL FULL UNICAT SI TZIPLA ... nu ai cum sa spui asa ceva, chiar n-ai cum , e inadmisibil stai jos 4.

 

Cat despre ACS - daca scoti oglinzile si ce mai are ACS masina si pui OEM ai mari sanse sa iei ~ 4500 euro p ea , apoi vinzi tu oglinzile si restul

A luato razna forumu asta cu atat de multi cunoscatori si mega BMW ACS Hamman AMG unicat extra full cu topic de ...

Link to comment
Share on other sites

Bun atunci vand eu e39 cu 500e (cinci sute euro) daca tot is asa moca hai sa le dam la pret de dacie :lol: N-ai treaba, vinde-o cu 4000e ca e de kkt, matele e36 doar se pot vinde pe 4000-5000 :)

 

Stii cum merge acum ? care si-a luat masina n-are bani sa o intretina ca doar e criza si o da pe 2 lei, nu zic ca e moca cat cere el insa de acuma o dati in balarii pe forumuri, ai ceva de vandut mergi pe situri profesionale si nu aici unde isi dau toti expertii cu parerea.

 

mai este valabil anuntul ?!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Si e39-le meu sta cocotat cu suspensie standard si roti pe 18, dar asta albastru din poze arata urat rau. Ceva nu e bine acolo. Si cel din topic e scum de tot. Maxim 5000 daca e bibelou tehnic si optic. Eu am cumparat recent e39 din 1996 si preturile se invart pe la 5000 plus sau minus.
Link to comment
Share on other sites

Ba da ce stilisti sunteti voi, poate nu imi trebuie presuri originale la jegul tin tara asta, acu nu te iei si de ce nu am odorizant la oglinda si presuletz antiderapant pe bord cumva? iar la km are masina chiar ca o dati in balarii.... daca iti trebuie ochelari pune-ti si citeste mai jos cati km are :

 

 

 

Iar daca sustineti ca are roti strambe hai si te duc la reglaj electronic al unghiului de fuga sa te convingi si sa nu mai bagi strambe pe aici ca te si crede lumea.

Si in alta ordine de idei masina asta nu e de 10.000 de EUR cum am mai vazut pe aici . e de 6500 si daca aveti de obiectat ceva rezumativa in bugetul ala, nu cu pretentii de 10.000 si bani de covrigi.

Si inca ceva domnule "parci", rezumate la a fi subiectiv nu la a face afirmatii ca nu sunt in stare sa cumpar presuri la masina ca nu esti in masura sa comentezi tu asa ceva atata timp cat nu ma cunosti, fa diferenta intre atac la persoana si atac la idee, lucru, obiect... Dar, ca de altfel, mare parte din carcotasii acestui forum, de plictiseala si din dorinta de a posta cat mai multe mesaje pt a mai castiga o bulina in plus, faceti afirmatii fara nici o justificare, numai asa sa va aflati in treaba... pastrati-va ideile si lasatii pe cei care vor sa cumpere sa se intereseze de starea masinilor care sunt la vanzare, intrati pe secriunile de discutii despre una-alta nu la vanzare pt ca aici ar trebui sa posteze cei interesati nu pierzatorii de timp

 

 

Masina e stramba si in poza de mai sus , si in pozele anterioare si in realitate si peste tot.

Ti-am mai spus-o si pe alt forum , iti mai zic si aici .

Asta nu e o masina FULL FULL UNICAT SI TZIPLA ... nu ai cum sa spui asa ceva, chiar n-ai cum , e inadmisibil stai jos 4.

 

Cat despre ACS - daca scoti oglinzile si ce mai are ACS masina si pui OEM ai mari sanse sa iei ~ 4500 euro p ea , apoi vinzi tu oglinzile si restul

A luato razna forumu asta cu atat de multi cunoscatori si mega BMW ACS Hamman AMG unicat extra full cu topic de ...

 

 

 

Stai jos si taci, "taci dracu daca mai scoti un cuvant simt ca-mi explodeaza capu" atat de orbete esti, ca nu vezi ca vorbesti de doua masini diferite si iti mai dai cu parerea ce e stranb si ce nu! alta dovada de jmekeras constatator carcotas si bagator in seama de 2 lei pe acest forum, eject

Edited by vanos525i
Link to comment
Share on other sites

Eu cred ca ar trebui schimbata denumirea sectiunii in "Vanzari masini second hand" pt ca vad ca unii au pretentii de masini noi la pret de second si cu preshuri originale.....

Deci daca imi puneam masina asta la sectiunea "masina mea" sunt convins ca nu se gaseau atatia carcotasi, de altfel daca ne uitam la ultimele posturi alea lui dany_cmd o sa vedem ca e un bagator in seama dedicat....

Oricum nu am neovie sa imi vand masina pe acest forum si nu de asta mi-am facut user (ca altii) si nici ca sa comentez rautacios la sectiunea vanzari masini, ci pt a ma lamuri daca am ceva probleme, si de a ajuta daca pot si daca imi cere cineva un sfat, pana la urma asta ar fi rolul unui forum, nu sa isi dea fiecare cu parerea despre o masina mai ales daca nu o vad in realitate!! pt ca multi citesc 2-3 randuri de ici si colo, mai aud ceva in treacat si sunt experti.

Mie mi-au trecut f multe BMW prin mana, ca de altfel, numai prima mea masina nu a fost BMW, si de aia cred k pot sa imi gasesc si eu locul aici, si nu as vrea sa fac un exces de nervi din cauza celor care se baga in seama aiurea, neintrebati, fara nici un scop si ce e cel mai important, SA EXTRAGA NUMAI CE VOR EI DIN POSTURI si sa comenteze... (sunt exemple mai sus in care eu explicam anumite aspecte si dupaia iar si iar se vorbea tot despre aceleasi prostii)....

In fine, eu unul nu o sa mai dau nici o explicatie pt ca oricum nu o sa imi vand masina aci EVER si nu cred k s-a vandut vreo masina pe acest forum (poate doar asa in cazuri exceptionale), si vad aceasta rubrica inutila sau cu o " * " la capat iar in josul paginii ar trebui sa scrie:

" * - WARNING nu va "inervati" sunt bagatori in seama si mecanici,tinighigii experti care va prezita trecutul masinilor dvs din poze 800x600 "

BTW, saptamana trecuta gasisem pe autovit un X5 rasturnat la un pret de nimic, si m-am apucat, mai mult de curiozitate sa fac un calcul la piese,si manopera pt reparatii. Zis si facut, dupa ce calculez piesele, ma duc cu pozele la un tinichigiu f bun de aici din Oradea, si dupa ce s-a uitat la ele mi-a zis ca nu poate sa zica mare lucru din poze, numai daca vede masina, ca a mai patit sa isi dea cu parerea din poze si care i se parea mai dreapta defapt era epava si care parea mai stramba defapt nu i-a dat atatea batai de cap, si in concluzie, mi-a zis ca din poze nu isi da cu parerea nici 10%, DAAARRR.... uite ca nu m-am gandit sa le cer parerea expertior de aici.... dar mai era o problema, daca puneam intrebarea la sectiunea unde ar fi fost normal sa o pun, imi raspundeau 2-3 pe cand aici BRUSC au aparut vreo minim 5 experti....

Numa' bine

Edited by vanos525i
Link to comment
Share on other sites

Masina e pt revanzare ba desteptule asa ca nu ii cumpar io presuri originale ca nu imi dai tu banii pe ele....

Iar dak esti curios sa stii ca la x5-ul meu am presuri originale

Iar daca la tine 1=2 ar trebui sa mai faci odata clasa 1

Iar cat despre linie, iar ai dat-o in bara, cand ai fost sa o vezi ? sau iar iti dai cu parerea din pozele vazute pe monitorul tau ala antic bwuhahahaha :)) cred k imaginea e stramba in general la tine pe monitor

 

....nuuuu parci sunt pierde vara ca tine care comenteaza la sectiunile de vanzari masini fara a vrea sa cumpere si polueaza cu parerile lor idioate si pe langa subiect

cred ca si monitorul meu e cam varza ca si la mine se vede cam toata stramba masinutza ta, oricum e bine ca la x 5 ul tau ai presuri originale :) :lol:

 

Da, culmea ca si pe Sony Bravia BE3 40 - 200 Hz, tot asa se vede... ei, o sa schimb si TV-ul ce sa fac...

Mergem impreuna sa ne luam monitoare si TV-uri, poate ne fac astia de la A***** sau M***** ceva discount!?

Link to comment
Share on other sites

Si la interior

 

Bine, ai "distrus" topic-ul cu masina ta, ma rog, fosta... :lol:

Dar tot nu esti "jmecher" ca nu ai paket M, nu ai Hamman, nu ai shnitzel, nu ai jante pe 'nshpe inch :) ... deci tot degeaba... of of :)

Edited by Risti
Link to comment
Share on other sites

Am dat-o acum aproximativ 2 ani, acum am trecut la concurenta am avut un E 320 cdi din 2000 avantgarde automat si acum am un c 240 benzina din 2002, dar 523 mi-a ramas la inima as lua-o oricand inapoi

 

da... am avut si io un e220 din 2001 dar nu imi place stilul retro din interior.... butoanele din bord park's intrerupatoare de lumina :)

Link to comment
Share on other sites

Stai jos si taci, "taci dracu daca mai scoti un cuvant simt ca-mi explodeaza capu" atat de orbete esti, ca nu vezi ca vorbesti de doua masini diferite si iti mai dai cu parerea ce e stranb si ce nu! alta dovada de jmekeras constatator carcotas si bagator in seama de 2 lei pe acest forum, eject

 

mai invata limba "rromena" prietene cum bine zicea un coleg pe forum despre alta coaja de masina...masina asta era mai bine pe www.giocadamano.ro :) tu nu vezi cum sta masina zici ca sta pe butuci? cred ca e facuta din alte 2 masini...la dezmembrari...

Edited by Mario Marius
Link to comment
Share on other sites

Chiar asa, nu va inteleg de ce va certati, observ ca nici vanzatorul nu are un client real nici "comentatorii" nu sunt posibili clienti pentru masina lui, asa ca nu vad rostul cuvintelor "ironice" !!!
Link to comment
Share on other sites

Bun atunci vand eu e39 cu 500e (cinci sute euro) daca tot is asa moca hai sa le dam la pret de dacie :lol: N-ai treaba, vinde-o cu 4000e ca e de kkt, matele e36 doar se pot vinde pe 4000-5000 :)

 

Stii cum merge acum ? care si-a luat masina n-are bani sa o intretina ca doar e criza si o da pe 2 lei, nu zic ca e moca cat cere el insa de acuma o dati in balarii pe forumuri, ai ceva de vandut mergi pe situri profesionale si nu aici unde isi dau toti expertii cu parerea.

 

mai este valabil anuntul ?!!! :)

Da insa pretul este altul, 14.000e nenegociabil.

Link to comment
Share on other sites

mda.... nu ma intereseaza parerea ta sincer, atat timp cat nu ti-am cerut-o, pt mine esti alt bagator in seama neintrebat...

vezi ca nu prea e bine ca iti tzacane ca inseamna ca nu se potriveste bine in suport :)

si vezi k de obicei cand doresti ceva rau altuia s-ar putea sa ti se intample tie...

Edited by vanos525i
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.