Jump to content

vand jante aluminiu originale bmw


Recommended Posts

se vand jante originale bmw se potriveste pe modelele: e36,e46,e39,e60,e90 etc

sunt in stare perfecta se vand astfel:

jantele sunt pe 15'

 

jante+anvelope -pret fix 500ron

capace originale bmw-150ron

sau tot setul 600ron

 

pretul este fix nu discut nimik

 

pt detalii :0762 672 240

post-31399-1265529153_thumb.jpg

post-31399-1265529164_thumb.jpg

post-31399-1265529176_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

auzi,da titlul cine l-a scris??

unde sunt jantele de aluminiu? pe masina lu vecinu?:)

ce mai conteaza,se uita lumea si poate cumpara de tabla,cu aluminiu e mai greu :lol:

jantele pot fi din aluminiu si nu doar din tabla.

 

voi le confundati cu cele din aliaj

Link to comment
Share on other sites

auzi,da titlul cine l-a scris??

unde sunt jantele de aluminiu? pe masina lu vecinu?:)

ce mai conteaza,se uita lumea si poate cumpara de tabla,cu aluminiu e mai greu :lol:

jantele pot fi din aluminiu si nu doar din tabla.

 

voi le confundati cu cele din aliaj

pai vezi tu in pozele de mai sus jante din aluminiu sau ai si tu 10% daca le vinde?

Link to comment
Share on other sites

pai vezi tu in pozele de mai sus jante din aluminiu sau ai si tu 10% daca le vinde?

am jumatate, nu 10%.

 

am avut jante de aluminiu care aratau ca unele de tabla, doar ca erau mai usoare si mai dure.

tu vezi ca nu ar fi de aluminiu?

dk astea din poze sunt jante de aluminiu eu iti dau jantele dupa a mea,doar la cele din poza ma refer,la ce spui sau ai vazut tu nu te contrazic ca ai dreptate.corect?

Link to comment
Share on other sites

eu vin cu flexu' sa prelevam proba in vederea analizarii in laborator!

bai fratilor,luati-ma usor eu nu ma compar cu voi,nici la incepatori nu sunt,dar ori nu ati fost atenti,ari v-ati uitat doar asa in graba peste poze. eu nu il contrazic pe Versatu si eu am vazut jante,modelu de capace cum sunt pe aceste jante din tabla. uitativa atenti ca sunt prinse cu soricei capacele

Link to comment
Share on other sites

aluminiu tabacit. dk e pe asa nici ei nu au dreptate da nici eu :)

 

 

auzi ma coclitura de om ai bmw sau ce ai vreo caruta toti va permiteti sa vorbiti daca nu ati auzit de jante de aluminiu nu mai intrati aici nu aveti ce cauta.poate k niki masina nai dar ca sa iti omori timpu intri si u p BMW k ai vz si u pe strada asemenea masini.tare vreau sa te cunosc sa vad cati 15 ani ai PARLITULE.

 

 

 

administratorii sa ma scuze pt jigniri dar cu ratati ca astia te enervezi!!ms

 

eu vin cu flexu' sa prelevam proba in vederea analizarii in laborator!

 

 

auzi mai bn aduti cativa prieteni nu flexu sa rada de tine nu mai comenta ca imputi situ!:lol:)

 

eu vin cu flexu' sa prelevam proba in vederea analizarii in laborator!

bai fratilor,luati-ma usor eu nu ma compar cu voi,nici la incepatori nu sunt,dar ori nu ati fost atenti,ari v-ati uitat doar asa in graba peste poze. eu nu il contrazic pe Versatu si eu am vazut jante,modelu de capace cum sunt pe aceste jante din tabla. uitativa atenti ca sunt prinse cu soricei capacele

 

 

 

sunt prinse k sa nu traga lumea de ele asa k mai bn bagate la somn !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.