Jump to content

cumpar 4 capace de jante aluminiu originale e39


Recommended Posts

Din pacate colegul nostru aad nu a fost atent ce vroiam eu si mi-a trimis alt ceva,astea sint capacele care a inteles el ca imi trebui.

 

Pe langa faptul ca nu sunt alea de care ai nevoie, mai sunt si niste mizerii....ce om...

adevarul este ca eu nu as fi trimis asa ceva nimanui, aratau jalnic

Link to comment
Share on other sites

Si pun pariu ca nu ti-a zis de starea lor nu ? Oricum, ar trebui sa facem un topic(sau poate este si nu am vazut eu?) cu persoanele neserioase, desi eu nu am intalnit niciunul inca pe forum.

 

Cat despre jante, mai bine le lasi pe astea pentru iarna si iei altele pentru vara, capacele alea nenorocite se gasesc greu si nu merita noi.

Edited by vimann
Link to comment
Share on other sites

Si pun pariu ca nu ti-a zis de starea lor nu ? Oricum, ar trebui sa facem un topic(sau poate este si nu am vazut eu?) cu persoanele neserioase, desi eu nu am intalnit niciunul inca pe forum.

 

Cat despre jante, mai bine le lasi pe astea pentru iarna si iei altele pentru vara, capacele alea nenorocite se gasesc greu si nu merita noi.

jentile vreau sa le vind,am vindut masina si am ramas cu ele

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Si pun pariu ca nu ti-a zis de starea lor nu ? Oricum, ar trebui sa facem un topic(sau poate este si nu am vazut eu?) cu persoanele neserioase, desi eu nu am intalnit niciunul inca pe forum.

 

Cat despre jante, mai bine le lasi pe astea pentru iarna si iei altele pentru vara, capacele alea nenorocite se gasesc greu si nu merita noi.

Subscriu si eu la ideea cu Lista neagra a userilor "neseriosi".

Link to comment
Share on other sites

Si pun pariu ca nu ti-a zis de starea lor nu ? Oricum, ar trebui sa facem un topic(sau poate este si nu am vazut eu?) cu persoanele neserioase, desi eu nu am intalnit niciunul inca pe forum.

 

Cat despre jante, mai bine le lasi pe astea pentru iarna si iei altele pentru vara, capacele alea nenorocite se gasesc greu si nu merita noi.

Subscriu si eu la ideea cu Lista neagra a userilor "neseriosi".

Era parca o lista pe forum pe aici cu useri neseriosi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.