Jump to content

Vand SISTEM 2DIN Dedicat BMW E46 NAVIGATIE


Recommended Posts

Salut Brandex,

Am si eu cateva intrebari legate de acest sistem:

-sa inteleg ca pretul este de 599 de euro plus rama pentru clima 100 de euro deci 700 de euro cu tot cu montaj da?

-eu am harman kardon pe masina si vreau sa stiu daca acest sistem se potriveste fara sa faci vreo modificare

-la fel in legatura cu comenzile dupa volan daca se potriveste si ele vor mai fii functionale

-daca in preajma Pastelui ai pe stoc sau trebuie sa comanzi pentru ca atunci ma intorc in tara si sunt interesat sa il montez.

Astept raspuns,

Bafta!

 

Salut,

 

Nu ai nevoie de nicio modificare. Totul este Plug & Play.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ceau Brandex, am si eu o intrebare, eu am navi mic monocrom pe masina,cu mufa mica in fata, modulul radio e in spate, daca iau sistemul asta imi merge telefonul masinii care esti comandat de navigatia mica!Pe navigatia asta merge BC? Merci
Link to comment
Share on other sites

Ceau Brandex, am si eu o intrebare, eu am navi mic monocrom pe masina,cu mufa mica in fata, modulul radio e in spate, daca iau sistemul asta imi merge telefonul masinii care esti comandat de navigatia mica!Pe navigatia asta merge BC? Merci

 

Salut,

 

Chiar nu stiu daca iti merge telefonul masinii, dar cred ca nu, oricum are si sitemul bluetooth. BC-ul nu merge.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Pentru Brandex -pe E46 cu aer conditionat manual merge pus? Multumesc!

 

Salut,

 

Se poate pune cu mici improvizatii, dar iti ramane un spatiu mic intre panoul de A/C si rama.

Uite si poze cu o unitate montata pe E46 cu A/C:

 

http://img638.imageshack.us/img638/7744/dsc01714g.jpg

http://img706.imageshack.us/img706/9642/dsc01715c.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ceau Brandex, am si eu o intrebare, eu am navi mic monocrom pe masina,cu mufa mica in fata, modulul radio e in spate, daca iau sistemul asta imi merge telefonul masinii care esti comandat de navigatia mica!Pe navigatia asta merge BC? Merci

 

tel masinii nu are nicio treaba si nici nu are cum sa mearga cu dynavin, in spate nu ai modulul radio (modul radio ai doar la navi color 4:3, 16:9), dar cum spunea brandex ai bluetooth integrat la dynavin...la ce-ti mai trebuie tel masinii?

Link to comment
Share on other sites

salut Brandex,o intrebare vreau si eu (modelul full navi+tv+dvd etc)cu tot cu rama(fara montaj) !fa mi te rog un pret ,am vazut mai sus 635 Euro se poate mai jos??????

te rog da mi un raspuns si daca este convenabil imi vand CD :) si imi pun 2din

astept un raspuns :)

 

 

sau poate ne combinam cu cd???/

Edited by bcoman
Link to comment
Share on other sites

salut Brandex,o intrebare vreau si eu (modelul full navi+tv+dvd etc)cu tot cu rama(fara montaj) !fa mi te rog un pret ,am vazut mai sus 635 Euro se poate mai jos??????

te rog da mi un raspuns si daca este convenabil imi vand CD :) si imi pun 2din

astept un raspuns :)

 

 

sau poate ne combinam cu cd???/

 

 

Pretul este de 599 EURO pt unitate si 300 lei rama de clima.

Link to comment
Share on other sites

salut Brandex,o intrebare vreau si eu (modelul full navi+tv+dvd etc)cu tot cu rama(fara montaj) !fa mi te rog un pret ,am vazut mai sus 635 Euro se poate mai jos??????

te rog da mi un raspuns si daca este convenabil imi vand CD :) si imi pun 2din

astept un raspuns :)

 

 

sau poate ne combinam cu cd???/

 

 

Pretul este de 599 EURO pt unitate si 300 lei rama de clima.

 

 

doar 100 lei montajul???????(sa dai clima jos+fire trase pana in spate(antenele)atata????)?????

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Momentan stocul este epuizat si topicul se poate inchide pana la sosirea noului stoc (Inceputul lunii Iunie).

Multumesc.

 

P.S. Trebuie sa deschid un nou topic si Regulametul nu permite mai mult de 3 Topicuri active la Mica Publicita

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Acum si varianta cu internet 3G la 800 EURO

 

Varianta cu DVB-T & TMC + ultimul soft IGO8 creste la 675 EURO datoria cresteri foarte mari a dolarului si a TVA-ului de la 19% la 24%.

Edited by BRANDEX
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.