Jump to content

BMW E46 meu. Nou pe forum:). Salutari


RaZvY

Recommended Posts

Se poate..le am deja in garaj, mi-am cumparat si stopurile de pe portbagaj, eisenmann se fabrica de mana acuma si e gata peste 2 saptamani :blink:

14298[/snapback]

 

Pai sunt identice cu alea de la coupe sau trebuie luat alt model? Trebuie schimbat ceva la partea electrica? Ai cumva vreun link de la vreun site care vinde?

 

Thanks,

Gabriel

Link to comment
Share on other sites

Pai sunt identice cu alea de la coupe sau trebuie luat alt model? Trebuie schimbat ceva la partea electrica? Ai cumva vreun link de la vreun site care vinde?

 

Thanks,

Gabriel

14299[/snapback]

 

Nu trebuie schimbat nimic pt cu vine cu lamp holders, deci cu tot.

Noi le vindem, dar altfel poti incerca la fk-automotive.de

Sunt facute numai pt sedan, nu este egal cu alea de coupe

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
salut

am prieteni acolo care iau comenzi, sau distribuie pachetele :blink:

ce ti-ar trebui?

Razvan

44874[/snapback]

ma roade curiozitatea cat ma ajunge un set de faruri cu angel eyes, pt e 46 fara face lift, si un set de semnalizari clare. ceva in genul celor de la fk...

a si dak pot sa primesc si o factura ( pt asig :) )

Edited by aleks
Link to comment
Share on other sites

ma roade curiozitatea cat ma ajunge un set de faruri cu angel eyes, pt e 46 fara face lift, si un set de semnalizari clare. ceva in genul celor de la fk...

a si dak pot sa primesc si o factura ( pt asig :) )

45045[/snapback]

 

Faktura nu se poate, se plateste cand primesti produsele in mana, sorry :blink:

Razvan

Link to comment
Share on other sites

transportul costa 20 euro...poate mai vrea cineva lampi sau angel eyes pe forum sau altceva de la FK si atunci fac un pic de reducere :blink:

45229[/snapback]

 

pai si eu vreau angel eyes de E46 FACELIFT.

 

dar nu-s f hotarat de care fel sa-mi iau. ai mai multe oferte? sa vad in functie de pret. Oricum, eu sunt din cluj si nu am vreme si nici chef sa ma duc pe nu stiu pe unde. Daca le pot primi acasa, bine. Daca nu, atunci mai astept, poate apare cineva prin Cluj cu angel eyes la vanzare.

Edited by agricultoru
Link to comment
Share on other sites

transportul costa 20 euro...poate mai vrea cineva lampi sau angel eyes pe forum sau altceva de la FK si atunci fac un pic de reducere :blink:

45229[/snapback]

am inteles, multumesc pt raspunsuri, doar cu o intrebare te mai deranjez, cat costa farurile si cat semnalele?

dak se poate afla, nu vreau sa ma injuri :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.