Jump to content

Dezmembrez un 528 e39 din 1998


Recommended Posts

Din pacate spatiul ptr poze este f mic, ptr cei interesati rog sa-mi lase un e mail sa le trimit poze detaliate cu ce va intereseaza .Masina a fost cu capota data peste cap, nu prea mai are nimic ce tine de radiatoare, faruri, capota, parbriz.

Preturi mici.Atentie la an , e 1998 si unele piese nu potrivesc pe ce e mai nou de 2000

 

 

tel :0727131593 in caz ca nu raspund, reveniti dupa ora 18 sau aici pe forum.Multumesc.

Edited by HHH
Link to comment
Share on other sites

Din pacate spatiul ptr poze este f mic, ptr cei interesati rog sa-mi lase un e mail sa le trimit poze detaliate cu ce va intereseaza .Masina a fost cu capota data peste cap, nu prea mai are nimic ce tine de radiatoare, faruri, capota, parbriz.

Preturi mici.Atentie la an , e 1998 si unele piese nu potrivesc pe ce e mai nou de 2000

 

 

tel :0727131593 in caz ca nu raspund, reveniti dupa ora 18 sau aici pe forum.Multumesc.

 

perdeluta luneta cu buton si cablaj? pret?

Link to comment
Share on other sites

CU cablajul e mai nasol ca nu am scos inca interiorul din ea. Buton, mufe, perdeluta 300 ron

 

relax cu cablajul k cica a mea are incalzire in scaune si atunci e precablata

deci ramane sistemul de perdeluta si buton si mufe

Da-mi un ultim pret sa nu mai negociem ca nu prea am bani si daca tot am de lucru la schimbat arcuri pe spate, cu ocazia asta as pue si perdelutza.

Sunt lovit frontal de criza si nu am airbag :)

Sa ti-o zic direct, 250 ti-as da automat si pana in 300 as ajunge si cu transport.(si-asa o sa-mi iau portia acasa:))))

Merci anticipat

Link to comment
Share on other sites

:)) pai in cazul in care nu ai airbag , macar perdeluta sa o ai. Fie cum zici tu , iti trimit butonul din bord cu mufa si perdeluta . Trimite-mi pe nr meu un sms cu datele si adresa si cu ce curier vrei , vezi ca mai nou de ,ex la urgent curier trebuie sa platesc eu transportul si comision 2% din valoare ramburs.Eu o s ate sun inainte sa-l pun sa iti spun exact pretul ptr curier si-l adaug in ramburs la cai 250. E ok?
Link to comment
Share on other sites

:)) pai in cazul in care nu ai airbag , macar perdeluta sa o ai. Fie cum zici tu , iti trimit butonul din bord cu mufa si perdeluta . Trimite-mi pe nr meu un sms cu datele si adresa si cu ce curier vrei , vezi ca mai nou de ,ex la urgent curier trebuie sa platesc eu transportul si comision 2% din valoare ramburs.Eu o s ate sun inainte sa-l pun sa iti spun exact pretul ptr curier si-l adaug in ramburs la cai 250. E ok?

 

 

orugaminte am la tine, da-mi niste poze cu mufele, k azi am dat polita din spate jos si sincer nu am vazut mufe

1 poza cu perdeluta si una cu mufe

merci.

ma intereseaza

Link to comment
Share on other sites

Azi am vandut toata masina (caroseria fara interior). Motorul si cutia le-am vandut.

Iti pun Luni poZele , am tot panoul de spate cu perdeluta si butonul si cablul pana la buton o sa-l dau jos luni..oricum tre sa scot tot din interior....

 

Telefonul e bulit cred , nu face nimic, nu se aprinde...nu primeste curent..habar n-am dar nu ti-l pot vinde daca nu stiu in ce stare e

 

 

Modulul de lumini .. fii mai exact...intrerupatorul din bord sau ce anume?

 

Mai am interioarul cu fete de usi si scaunde electrice cu memorie pe piele crem, MID, cass, Si CD changer 6 cd -uri probabil cu toate mufele ci cablaraiele , toate butoanele de usi, asc,avarie etcSubwoofer original (nokia), tweetere

Set de trimuri pe mahon, set trimuri pe negru...cam astea-s in mare

Link to comment
Share on other sites

un pret pt scaune si bancheta te rog

 

 

Scaunele si banchetele+ tot ce mai e de la interiorul acela in poze (fara perdeluta si tapiterie perdeluta)l-am promis lui SAX1987 . Daca el pana luni nu vine sa le ia ti le dau.Ultimul pret la tot e 250euro+transportul. Vezi ca scaunul de la sofer e rupta pielea .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.