Jump to content

320d touring 2005


ionut1985

Recommended Posts

  • 4 months later...

aseara am reusit sa finalizez un mic upgrade

S752A INDIVIDUAL AUDIO SYSTEM

se aude super clar si super tare,cand dau la maxim vibreaza pragurile exterioare :hyper:

sunt foarte incantat si merita fiecare banut

mai coplicat a fost cu boxele din portbagaj(headlining)ca nu stiam unde vin puse si a trebuit sa desfac plafonul si sa il decuez ,acelasi lucru am facut pt tweterele pt usile din spate(la break are deja boxe in usi si iti arata explicit unde trebuie decupat)

tin sa ii multumesc lui @ins1dez (nu vreau sa ii fac reclama dar ma ajutat foarte mult in acest proiect)super de treaba :drinks:

http://img11.imageshack.us/img11/593/img06541.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

http://img692.imageshack.us/img692/2263/img06531id.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

poze am sa fac mai multe maine ca acum doar ce am terminat de montat plastice

Edited by ionut1985
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

deja ai atins bara? :(

nu asa am cumparat_o

 

Am si eu o intrebare, de ce ai capota si bara fata de alte culori? Cel putin asta reiese din poze.

pai capota si bara din fata si cea din spate sunt negre inca nu a ajuns la vopsit

in viitorul apropiat :D

Edited by ionut1985
Link to comment
Share on other sites

Super tare masina arata pe zi ce trece mai bine. La interior ai de gand sa ii schimbi si scaunele si bancheta cu ceva din piele? Imi place mult masina cand pe la Galati poate o admiram si live? Felicitari!
Link to comment
Share on other sites

Super tare masina arata pe zi ce trece mai bine. La interior ai de gand sa ii schimbi si scaunele si bancheta cu ceva din piele? Imi place mult masina cand pe la Galati poate o admiram si live? Felicitari!

interior are deja din piele full electric sport (visiniu inchis)dar este la galati poate reusesc sa il montez in august cand ajung acasa :thumbsup:

 

Frumos.

Cat a costat Pachetul M la exterior?

mai lipsesc pragurile la pachet

bara fata si bara din spate si toate plasticele aferente 600e

incaltarile 800e (cauciucuri fata noi 240,40 dunlop iar spate 245,35 michlein plrofil 4,5 mm)

dar nu prea imi convine dimensiunile dar asta , le schimd cand se tocesc

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.