Jump to content

e46-328 dj-57-bya


Pantera_box

Recommended Posts

un proiect frumos, dar eu unul nu vad de ce nu ai vandut masina si sa cumperi in locul ei un 330i mult mai dotat..adica nu inteleg de ce ai preferat sa o tot modifici pentru a ajunge la o masina full, cand puteai pur si simplu sa iei masina full..si cu siguranta ca ar fi costat si mai putin.

off-topic: cu boxu ce mai faci, nu te mai vedem in nici o gala pe la tv?

merci frumos.

dk o luam asa cat de cat full poate nu mai aveam satisfactia pe care o am acuma,mi se parea ceva normal,glumeam.

dupa ce-am luato m-am plictisit de motorul mic,vroiam sa-mi i-au 5.arul nou,dar a urmat un copil si era investitia prea mare asa ca am facuto pe asta dupa bunul plac si pe parcurs,fara sa se simta la buzunar

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tineai neaparat ca masina sa fie la fel de strong, precum stapanul?

:twoup: nu am tinut inca de la inceput,dar usor-usor am inceput sa devin pasionat de BMW,aceasta boala mi-a transmiso cumnatul meu. si chiar imi place ce am realizat pana acum cu masinutza mea.

mai am ceva-ceva de imbunatatit pe la ea,dar toate la timpu lor,astept sa-mi aduca un baiat bot-FL,dar vad ca nu mai da nici un smen..... mersi pt aprecieri :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sorine, jos palaria pentru proiectul tau!

 

De la un 318i chel la un 328i cu aproape tot ce vrei pe el... magnifica schimbare! :twoup: Pune-i si o navigatie si un sitem HK, dar parerea mea, las-o non-facelift. Arata mult mai bine. Eventual pune-i un kit M-Tech 1 si niste faruri cu lupe si o sa arate intr-un mare fel. :)

Link to comment
Share on other sites

Sorine, jos palaria pentru proiectul tau!

 

De la un 318i chel la un 328i cu aproape tot ce vrei pe el... magnifica schimbare! :twoup: Pune-i si o navigatie si un sitem HK, dar parerea mea, las-o non-facelift. Arata mult mai bine. Eventual pune-i un kit M-Tech 1 si niste faruri cu lupe si o sa arate intr-un mare fel. :)

mersi de aprecieri,dar faza cu FL nu mi-o mai pot scoate din cap,odata ce mi-am puso,mai ales ca am dat de un baiat serios,cred. care a zis ca are capota si aripi. abia dupa ce o sa-i pun botul-FL,vor veni si Mpaket,navigatie si ce va mai urma nu stiu,dar astea 3 au prioritate maxima :)

Link to comment
Share on other sites

salut..poti sa imi dai si mie mai multe detalii de ce i.ai mai schimbat inafara de motor..(cutie,grup,calculator...)si cam cat te.a dus toata treaba..cu mana de lucru cu tot

pai cam cele enumerate de tine le-am schimat iar mana de lucru nu mai stiu sigur,200-250e,la un baiat din CRAIOVA,Mihaita. care stie ce face si nu face nu numai pt bani,este si un adv pasionat BMW

Link to comment
Share on other sites

salut..poti sa imi dai si mie mai multe detalii de ce i.ai mai schimbat inafara de motor..(cutie,grup,calculator...)si cam cat te.a dus toata treaba..cu mana de lucru cu tot

pai cam cele enumerate de tine le-am schimat iar mana de lucru nu mai stiu sigur,200-250e,la un baiat din CRAIOVA,Mihaita. care stie ce face si nu face nu numai pt bani,este si un adv pasionat BMW

cu totu cam cat te.a dus? ca sa imi pot face o idee..

Link to comment
Share on other sites

salut..poti sa imi dai si mie mai multe detalii de ce i.ai mai schimbat inafara de motor..(cutie,grup,calculator...)si cam cat te.a dus toata treaba..cu mana de lucru cu tot

pai cam cele enumerate de tine le-am schimat iar mana de lucru nu mai stiu sigur,200-250e,la un baiat din CRAIOVA,Mihaita. care stie ce face si nu face nu numai pt bani,este si un adv pasionat BMW

cu totu cam cat te.a dus? ca sa imi pot face o idee..

cu totul nu stiu sa-ti mai zic,pt ca noi avem dezmembrari si masina am avuto in curte,dupa care am luat tot ce mia trebuit.

imi pare rau ca nu pot sa te ajut mai mult,dar intreaba pe la ce-i care dezmembreaza,daca chiar esti intereseat de asa ceva,pot vorbi cu MIHAITA ca are acum o masina cu motor de 3000,luandu-l de la el,montandu-l tot la el ma gandesc ca iti face un pret per total

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.