Jump to content

cumpar eleron tip M si sigla bmw pentru e39


Recommended Posts

Iti pui eleron M ca sa aibe hotii ce sa fure? Mie mi l-au luat acum cateva zile si nu mi-as mai pune vreodata asa ceva pentru ca mai devreme sau mai tarziu dispare din nou.

 

In cazul in care totusi vrei sa-ti pui eleron tip M macar nu-l lipi foarte bine deoarece in urma unei eventuale tentative de furt vei ramane cu urme de surubelnita pe capota portbagaj si daca ai ghinionul sa se jupoaie cu tot cu vopsea o sa-ti doresti sa nu fi avut niciodata eleron.

Link to comment
Share on other sites

am emblema spate la 40 lei....725691059

initial am nevoie de cea ptr fata. se potriveste?

 

am emblema spate la 40 lei....725691059

mersi pentru informatie.

 

Iti pui eleron M ca sa aibe hotii ce sa fure? Mie mi l-au luat acum cateva zile si nu mi-as mai pune vreodata asa ceva pentru ca mai devreme sau mai tarziu dispare din nou.

 

In cazul in care totusi vrei sa-ti pui eleron tip M macar nu-l lipi foarte bine deoarece in urma unei eventuale tentative de furt vei ramane cu urme de surubelnita pe capota portbagaj si daca ai ghinionul sa se jupoaie cu tot cu vopsea o sa-ti doresti sa nu fi avut niciodata eleron.

nu este pentru mine . pai lui tocmai i l-a furat si acum pleaca din tara asta de jepcari. de asta s-a gandit sa isi cumpere altul pentru ca masina are pachet M si fara ala arata cam naspa

Link to comment
Share on other sites

Nu, sunt diferite emblemele.

ba da te contrazic l-am sunat pe roscatu_m3 si mi-a zis ca aia de pe fata care imi trebe mie este mai mare decat aia de pe spate. daca el a gresit atunci am gresit si eu.

Edited by flo_318bv
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.