Jump to content

Schimb/vand BMW E46 320d M-Tech 2


BRANDEX

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E46/E39 au fost ultimele masini care se puteau numii BMW, de cele mai vechi nu mai vorbesc, acelea au fost adevaratele BMW.

De la E90/E60 in sus deja trecem la BMW Comercial.

 

Recomandarea ta ar fi sa imi cumpar iar un E46 si nu un E90, simcer? De ce? Din cate stiu, E90-ul are aceleasi probleme la motor ca E46-le (volanta, suporti motor, racord flexibil...ma refer la diesel), dar ca design E90 este mult mai frumos si daca are si ceva dotari mi se pare masina perfecta la ora asta.

 

pareai simpatic pana sa te strici rau de tot... e90 mai frumos ca e46 :twoup:

 

mai bun? da

mai nou? da

mai puternic? da

ce vrei tu, dar mai frumos? :)

Link to comment
Share on other sites

M-ati omorat cu E46...parca e etalon de frumusete in domeniul bmw-urilor

Nu este un etalon de frumusete, dar are un design muuuuuuult mai atragator decat E90. :twoup: La fel cum si E39 este mult mai atragator decat E60.

 

Bine, ca E90 FL s-a mai dat pe brazda la design, de F10 nu mai zic... :) BIJUTERIE! Am avut ocazia sa admir ieri unu' mai de aproape... Sa innebunesc langa el! :( Este absolut SUPERB!!! E-klasse, A6-le nu au nicio sansa in fata noului F101! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.