Jump to content

VAND BMW E46 RECENT ADUS IMPORT GERMANIA!


crystyena

Recommended Posts

IMPORT GERMANIA,RECENT ADUSA,UNIC PROPRIETAR (FEMEIE),AN FABRICATIE 1999/02,KM REALI 171000,CARTE SERVICE+CARTILE ORIGINALE BMW,DISTRIBUTIE LANT,EURO 3,COD MOTOR 194E1,TAXA 700EURO!!! 3 CHEI,CLIMATRONIC,GEAMURI ELECTRICE,OGLINZI ELECTRICE,6 AIRBAGURI,FOLLOW ME,SCAUNE REGLABILE PE INALTIME,ABS ASC,RADIO CASS ORIGINAL BMW,SAC SKI,VOPSEA ORIGINALA,jante + CAUCIUCURI NOI DE IARNA,STARE DEOSEBITA TEHNICA SI OPTICA,INTERIOR FOARTE INGRIJIT...PRET USOR NEGOCIABIL,PT VARIANTE 4500!!!!!

 

RELATII LA TEL:0766806625 SAU MAIL:crysty_ena@yahoo.com

 

PRET:3999 EURO NEGOCIABIL.

post-22617-1268734080_thumb.jpg

post-22617-1268734087_thumb.jpg

post-22617-1268734092_thumb.jpg

post-22617-1268734099_thumb.jpg

post-22617-1268734104_thumb.jpg

post-22617-1268734109_thumb.jpg

Edited by crystyena
Link to comment
Share on other sites

991 de euro e taxa.

 

frumoasa masina, bafta la vanzare!

1895cmc euro 3 prima inmatr 02/99...mai calculeaza odata...

 

Circa 40 km pe zi. Greu de grezut. :)

 

Optic arata bine. Bafta la vanzare!

cu atat a venit din germania,atat scrie in cartea service...proprietar in brief e o femeie nascuta in '49....mai multe nu pot sa ti zic...si la banii astia.... :)

 

cine e interesat de masina,il rog sa sune la tel ...nu mi place sa stau sa ma cert pe aici..

Link to comment
Share on other sites

991 de euro e taxa.

 

frumoasa masina, bafta la vanzare!

1895cmc euro 3 prima inmatr 02/99...mai calculeaza odata...

 

 

 

DA, SCUZE, ACUM VAD CA E LUNA A 2-A in 1999... DECI SE INCADREAZA LA PESTE 11 ANI!

DREPT URMARE, ASA E CUM ZICI, 770 TAXA!

Edited by Rhaziel
Link to comment
Share on other sites

991 de euro e taxa.

 

frumoasa masina, bafta la vanzare!

1895cmc euro 3 prima inmatr 02/99...mai calculeaza odata...

 

Circa 40 km pe zi. Greu de grezut. :)

 

Optic arata bine. Bafta la vanzare!

cu atat a venit din germania,atat scrie in cartea service...proprietar in brief e o femeie nascuta in '49....mai multe nu pot sa ti zic...si la banii astia.... :)

 

cine e interesat de masina,il rog sa sune la tel ...nu mi place sa stau sa ma cert pe aici..

 

... care folosea masina duminica, sa se duca la biserica. Este veche :twoup:

 

Nu ma cert, comentez o cifra dubioasa.

 

 

 

 

@Rhaziel, chestia aia nu este semnata si stampilata, deci este nula de drept :(

Link to comment
Share on other sites

991 de euro e taxa.

 

frumoasa masina, bafta la vanzare!

1895cmc euro 3 prima inmatr 02/99...mai calculeaza odata...

 

 

:)) de la 1 iulie 2008 ..s au mai facut niste modificari la taxa auto...cauta alt calculator..si nu mai induce lumea in eroare...si asa nu esti interesat de masina...e clar...forumul asta e plin de bagatori in seama...ROG PE CEI INTERESATI SA MA CONTACTEZE LA TEL.. PRET NEGOCIABIL!

Link to comment
Share on other sites

bah da toti sunteti acizi mah?! ce am avut eu cu tine ombre?

masina chiar imi place, eu sunt de parere ca acei km pot foarte bine sa fie reali, si eu am luat-o pe a mea in 2008 cu ~98000 de km din exact aceeasi luna si an cu a ta... nu vad de ce te aprinzi in halu' asta! am carcotit ceva la masina ta?!

 

Bafta frate la vanzare, dar mai calm...

 

si vezi ca acel calculator care l-am pus eu, e de pe site de la ministerul finantelor, deci nu caut altu! ...dar uita-te mai sus ca am editat!

Link to comment
Share on other sites

bah da toti sunteti acizi mah?! ce am avut eu cu tine ombre?

masina chiar imi place, eu sunt de parere ca acei km pot foarte bine sa fie reali, si eu am luat-o pe a mea in 2008 cu ~98000 de km din exact aceeasi luna si an cu a ta... nu vad de ce te aprinzi in halu' asta! am carcotit ceva la masina ta?!

 

Bafta frate la vanzare, dar mai calm...

 

si vezi ca acel calculator care l-am pus eu, e de pe site de la ministerul finantelor, deci nu caut altu! ...dar uita-te mai sus ca am editat!

 

OMBRE NU MA APRIND DELOC..:))))..DAR CITESTE CU ATENTIE ANUNTUL INAINTE SA TE ARUNCI IN AFIRMATII!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.