Jump to content

Audi A6 3.0 B-444-VVV a incercat sa ma scoata de pe sosea.


Vampiroiul535

Recommended Posts

  • Replies 246
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

krysttall, este frumos ca vrei sa ajuti, insa eu te sfatuiesc sa ai grija cu informatiile astea... cel putin nu o face in public.

 

cunosc cunosc.....

de asta am si cerut pm.. :) si pana la urma urmei ...doar am cerut niste date...si atat pana in prezent... nu exista nici o dovada clara, palpabila si obiectiva de care sa fiu acuzat :) ...s-au cerut doar niste informatii doar atat ....

 

oricum merci pole pt atentionare.........

 

PS

exista o baza de date care se actualizeaza cu masinile (nr de la masini si proprietarii) care au "talente talente" pe sosea ....nu are acces politia la ea ..pt ca tine mai mult de securitate nationala, antitero etc....fara detalii ...doar am precizat asha informativ... :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Cine ma cunoaste stie ca nu denaturez lucrurile, din contra, nu am scris chiar totul, dar asta a fost: Baicoi - primul giratoriu de pe centura - inapoi la Metro - Ploiesti centru - Barcanesti Politie (iar pe ei i-a oprit politia la Rompetrolul de pe dreapta din Ploiesti dinainte de iesirea spre Barcanesti)

PS eu unul mi-am vazut prietena alba ca varul si tremurand toata vreo 10 minute, tu ai vazut asta vreodata?

 

Aiurea rau daca chiar a fost asa.Sigur nu ii cunosteai? A mai intrebat si cineva mai sus...

 

Tot cineva zicea ca vor sa fure masina,pai s-au terminat masinile parcate acum le fura direct din trafic cu tot cu proprietar ? :))

 

Trebuia sa dai cu masina peste ei cand s-au dat jos,serios.Sau sa te faci ca dai cu masina peste masina in care erau copiii,poate se speriau,doar nu erau atat de nebuni incat sa riste viata copiilor.

 

Erau tigani sau interlopi? Arabi ceva sau al-Qaida ? Cum aratau? Erau tineri,batrani?

Nu aveam cum sa-i cunosc.... cel mai probabil este cum spune alexnos: "indivizii sunt niste

smecherasi care s-au simtit atacati in orgoliul lor de cocalari"

Link to comment
Share on other sites

Dacă nu vrei să te răzbuni, cel mai bine este să uiţi totul, n-ai ce discuta cu asemenea animale.

 

Nu ai ce discuta cu asemenea indivizi cu atat mai putin la o bere

Edited by Mario Marius
Link to comment
Share on other sites

@Ciupanezu, te-ai "incins" prea tare... nu mai instiga la violenta, te rog, oricat de emotionant ar fi... :)

 

iar cei care afirma ca pot oferi date despre posesori de auto, isi cam risca "poponeata"...

 

ii avertizez pe aceasta cale pe cei care solicita date sau informatii despre bunuri urmaribile (auto, nr.tel., adrese, etc.) ca li se vor sterge posturile si vor primi ban !

Link to comment
Share on other sites

Păi nu m-am ĂŽncins deloc, găndesc foarte la rece.

 

Nu ai ce să discuţi cu astfel de oameni având ĂŽn vedere că l-au urmărit ca ĂŽn filme ca să-l bată cu bâtele.

 

Ori ĂŽi cauţi să-i baţi, ori ĂŽţi vezi de treabă.

 

Iar topicul, cum am spus, ar trebui ĂŽnchis, nu vor exista lucruri pozitive scrise pe un asemenea topic.

 

ii avertizez pe aceasta cale pe cei care solicita date sau informatii despre bunuri urmaribile (auto, nr.tel., adrese, etc.) ca li se vor sterge posturile si vor primi ban !

 

Foarte corect!

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

As fi curios sa stiu ce au declarat la politie la Ploiesti... fac pariu ca au zis tot felul... ca i-am injurat, ca le-am aratat UE, ca i-am scos de pe drum..., chiar sunt convins de asta...

Ceva de genul: " Un cocalar cu bmw preparat de ieM a speriat copii mei..."

Link to comment
Share on other sites

PĂŁi nu m-am ĂŽncins deloc, gĂŁndesc foarte la rece.

 

Nu ai ce sã discuÞi cu astfel de oameni având În vedere cã l-au urmãrit ca În filme ca sã-l batã cu bâtele.

 

Ori ĂŽi cauĂži sĂŁ-i baĂži, ori ĂŽĂži vezi de treabĂŁ.

 

Iar topicul, cum am spus, ar trebui ĂŽnchis, nu vor exista lucruri pozitive scrise pe un asemenea topic.

 

pai daca te apuci sa-i iei la fuga intri intr-un cerc nasol. si din pacate tu ai mai multe de pierdut din asta decat niste handicapati la cap.

Link to comment
Share on other sites

@Ciupanezu, te-ai "incins" prea tare... nu mai instiga la violenta, te rog, oricat de emotionant ar fi... :twoup:

 

iar cei care afirma ca pot oferi date despre posesori de auto, isi cam risca "poponeata"...

 

ii avertizez pe aceasta cale pe cei care solicita date sau informatii despre bunuri urmaribile (auto, nr.tel., adrese, etc.) ca li se vor sterge posturile si vor primi ban !

FOARTE DE ACORD CU TINE XXL! :) si cu tine Rares :)

Edited by Vampiroiul535
Link to comment
Share on other sites

...Iar topicul, cum am spus, ar trebui ĂŽnchis, nu vor exista lucruri pozitive scrise pe un asemenea topic.

vom vedea si asta... deocamdata, unul dintre cei care "promoveaza" aici comportamente NEpozitive (=negative) esti tu...

Link to comment
Share on other sites

pai daca te apuci sa-i iei la fuga intri intr-un cerc nasol. si din pacate tu ai mai multe de pierdut din asta decat niste handicapati la cap.

 

E adevărat.

Cum am zis, fiecare procedează după cum ĂŽi dictează mintea.

Cunosc riscurile.

Cel mai ĂŽnţelept este să-i laşi ĂŽn pace, e adevărat.

 

vom vedea si asta... deocamdata, unul dintre cei care "promoveaza" comportamente NEpozitive (=negative) esti tu...

 

Nu mai stau acum să caut, ĂŽnsă ĂŽmi amintesc foarte bine cum ai povestit că l-ai prins pe un şofer de tir care te-a şicanat ĂŽn trafic şi pe care l-ai bătut cu ĂŽncă un şofer, prin urmare eu nu fac decât acelaşi lucru, spun ceea ce gândesc.

 

Utilitatea topicului nu există.

 

Prin urmare nici nu voi mai posta pe acest topic.

 

Ăn plus, ar trebui interzise aceste topicuri prin care se caută nu ştiu ce maşină.

E clar că cei căutaţi nu sunt câştigătorii unei tombole prin care se iau flori, prin urmare ar trebui ĂŽnchise.

E clar că tot violenţa stă ĂŽn spate chiar dacă nu se declară asta.

 

Nu avem de unde să ştim exact cum stau lucrurile, prin urmare nu trebuie facilitată găsirea unui anumit individ pe baza vorbelor unui alt individ.

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

...Iar topicul, cum am spus, ar trebui ĂŽnchis, nu vor exista lucruri pozitive scrise pe un asemenea topic.

vom vedea si asta... deocamdata, unul dintre cei care "promoveaza" comportamente NEpozitive (=negative) esti tu...

 

ai auzit de TOLERANTA ? de ACCEPTARE ? sau doar de SCANDAL?

de acord cu tine XXL, in fond, deschizand acest topic am sperat ca cineva, poate, il cunoaste pe individ, si astfel sa am o discutie ca intre doi oameni maturi si sa rezolvam amiabil aceasta problema. Daca tu consideri de cuviinta poti sa inchizi oricand acest topic.

Mersi oricum pentru interventiile tale mai mult decat corecte!

Edited by Vampiroiul535
Link to comment
Share on other sites

Poate dadeau o liniuta :)

 

cu nesimtirea? :)

 

Da,au vazut un 535d model destul de rar,vruiau de mult timp sa se dea cu asa ceva,au zis sa il sperie putin sa vada ce stie masina :twoup:

aici te contrazic... al meu e neinscriptionat, fara pachet M, si alte detalii, doar un adevarat pasionat poate realiza in trafic ca este vorba de 535d (evacuare, discuri de frana), deci probabil ei au gandit: hai sa-l facem pe fraierul asta cu BMW ca noi avem A "seis" :(

Link to comment
Share on other sites

Te-ai invatat minte. Concluzia este ca: de acum inainte vei avea in torpedo, pistolul. Cand se intampla asa ceva, mai ales cu prietena ta martora, prinde si tu sange-n vene... si trage. doar esti agresat,amenintat,pus in pericol si etc. NU ierta, caci se va mai intampla.

Ps. vorbesc din propria problema. Mult succes !

Link to comment
Share on other sites

si astfel sa am o discutie ca intre doi oameni maturi si sa rezolvam amiabil aceasta problema.

 

Asta chiar nu o inteleg,ori accepti situatia si il lasi in pace,nu te pui la mintea lui,ori te pui la mintea lui si ii faci cine stie ce.Ce crezi ca ai putea sa discuti cu un animal de genu asta? Astia nu stiu de vorba buna,stiu doar de frica.

Link to comment
Share on other sites

Te-ai invatat minte. Concluzia este ca: de acum inainte vei avea in torpedo, pistolul. Cand se intampla asa ceva, mai ales cu prietena ta martora, prinde si tu sange-n vene... si trage. doar esti agresat,amenintat,pus in pericol si etc. NU ierta, caci se va mai intampla.

Ps. vorbesc din propria problema. Mult succes !

 

Din punct de vedere legal, nu ai dreptate.

 

Ăsta e cel mai prost sfat, cea mai proastĂŁ alegere dintre toate.

 

AÂşa se ajunge la cel mai grav lucru, adicĂŁ la procese, cercetĂŁri penale, chestii care Ăžin ani de zile.

Link to comment
Share on other sites

ai dreptate, din punct de vedere LEGAL. insa ce au facut ei, e legal? :) NOT

nu mai gandi asa departe, la procese, la cercetarile penale etc.

 

Fix pe situatie. Dinte pentru dinte - caci daca ti se intampla odata, cu siguranta va mai fi si o alta data. mai ales ca probabil i-au citit bine nr de inmatriculare. sunt 100% sigur ca se vor mai intalni.

Edited by ValeriuS
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.